Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 1 370 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 24 029

Kategoria

***

Miasto

Bormio

Kraj

Włochy

Położenie

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Baita Fanti Ski&Bike znajduje się ok. 800 m od centrum Bormio. Przystanek autobusu na narciarzy znajduje się tuż przy obiekcie, a stąd dotrą Państwo do oddalonego o ok. 2 km terenu narciarskiego Bormio.

Wyposażenie

Do wyposażenia hotelu należy recepcja, Wi-Fi, restauracja, bar, przechowalnia nart i miejsca parkingowe (dostępność ograniczona). W pobliżu znajduje się również publiczny parking.


W termach Bagni Nuovi i Bagni Vecchi (Qc Terme) otrzymają Państwo w tygodniu (poza świętami i okresem przed feriami) 10% zniżki na wejście. 10% rabatu otrzymają Państwo również w Family Bob i Larix Park (dalsze informacje na miejscu, możliwe zmiany i ograniczenia świadczeń).

Wyżywienie

W cenie wyjazdu zawarto śniadania w formie bufetu. Specjalne menu sylwestrowe można zamówić na miejscu.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoSejf (w pokoju)10% zniżki na wstęp do term (wg opisu)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki w szkółce narciarskiej (wg info. na miejscu)10% zniżki na wypożczenie nart i butów narciarskich (wg info. na miejscu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Menu sylwestrowe

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (ok. 10,- € /pobyt, bez karmy, tylko psy i koty)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 7 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). Bezpłatne karnety dla dzieci nie będą wyszczególnione na voucherach na karnet. W przypadku większej ilości dzieci niż osób dorosłych, dla dzieci należy na miejscu wykupić karnet. Dalsze informacje w kasie wyciągu.Przy zakupie 6-dniowego karnetu narciarskiego, można również bezpłatnie korzystać z nocnej jazdy na nartach (wg info. na miejscu, prawdopodobnie od stycznia).W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB


pokoje z podwójnym łóżkiem, TV i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 3-osob. prysznic/WC, BB


pokoje z trzema miejscami do spania, TV i sejfem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Wi-Fi

Dojazd

Kolej

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Bormio

Maks. wysokość

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od stoku narciarskiego 900 m
 • TV tak
 • Przystanek autobusowy tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 25 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Wt 21 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Śr 21 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Czw 24 °C temperatura w nocy 7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień