Hotel Amarin Resort & Spa (Phu Quoc)

Ocena: 4/5

Wietnam, Wyspa Phu Quoc, Duong Dong

od 7 247 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 176 850

POŁOŻENIE

na Tran Hung Dao w Phu Quoc, 1,3 km od centrum. Najbliższe międzynarodowe lotnisko Phu Quoc znajduje się w odległości 2,8 km od hotelu.

PLAŻA

przy hotelu, piaszczysta. Leżaki i parasole na plaży bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 4*
Kompleks hotelowy położony nad brzegiem oceanu w egzotycznym ogrodzie, na powierzchni 5000m2.
Poczuj się jak w domu w 96 klimatyzowanych pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność, a telewizja kablowa - rozrywkę. Zrelaksuj się w spa z pełnym zakresem usług, w którym możesz skorzystać z kąpieli błotnej czy masażu. Spróbuj pysznej kuchni w restauracji hotelowej lub zostań w pokoju i skorzystaj z room service. Zrelaksuj się na koniec dnia przy drinku w barze/salonie lub barze przy basenie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, winda, punkt wymiany walut, restauracja Aroma, bar przy basenie, lobby bar, bezpłatny prywatny parking. Za opłatą wypożyczalnia samochodów, pralnia, room service w określonych godzinach.

INTERNET

Internet WiFi dostępny w pomieszczeniach ogólnodostępnych bezpłatnie.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole, siłownia
Odpłatnie: centrum Spa z kąpielamiparowymi, błotnymi, masażami

DLA DZIECI

Pokój zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, bezpłatne łóżeczka na zamówienie przed przylotem.

ZAKWATEROWANIE

Deluxe hill view dwuosobowe z możliwością dostawki, o powierzchni ok.40m. Klimatyzowane wyposażone w łazienki, TV/SAT, zestaw do kawy i herbaty, sejf, odpłatny mini bar, suszarki do włosów i balkon.
Deluxe ocean view dwuosobowe z możliwością dostawki, o powierzchni ok.40m. Klimatyzowane wyposażone w łazienki, TV/SAT, zestaw do kawy i herbaty, sejf, odpłatny mini bar, suszarki do włosów i balkon.

WYŻYWIENIE

BB śniadania w forie bufetu.
W dniu 31.12. w cenie uroczysta kolacja.

INFORMACJE DODATKOWE

http://amarinresort.com.vn/
Na Phu Quoc możesz przyecieć bez wizy.  

CENA

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Cena zawiera: bilet lotniczy (w przypadku oferty z przelotem), bagaż rejestrowany, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej), pdatek.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: obowiązkowej wizy wietnamskiej, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.) i innych, wycieczek fakultatywnych,
Oferta bez polskojęzycznego rezydenta. Klienci są pod opieką lokalnego kontrahenta Prima Holiday oraz posiadają telefon alarmowy / Whats App do Polski czynny 24h.

WARUNKI WJAZDOWE

Zalecamy o zapoznanie się z informacjami na stronie: https://www.gov.pl/web/wietnam/informacje-dla-podrozujacych
Paszport minimalna ważność dokumentu podróży to 6 miesięcy licząc od daty powrotu do kraju.
Obywatele polscy zamierzający odwiedzić Wietnam obowiązani są posiadać ważny dokument podróży oraz wizę uprawniającą do wjazdu na terytorium tego kraju. W zależności od celu wjazdu wydawane są wizy jednokrotne lub wielokrotne, z okresem ważności również uzależnionym od rodzaju wizy. O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych tego kraju: Amba­sada Wiet­namu w Pol­sce, War­sza­wa 02-956 ul. Reso­rowa 36, tel. 22 651 60 98
O wizę do Wietnamu można ubiegać się również za pośrednictwem tzw. e-wiza https://xuatnhapcanh.gov.vn/ lub https://immigration.gov.vn/).
Wszystkie procedury związane z otrzymaniem wizy przez Internet, w tym składanie wniosku czy opłaty, dokonywane są on-line, bezpośrednio na stronie rządowej. Aby móc ubiegać się o e-wizę należy posiadać ważny paszport, wypełnić wniosek on-line oraz uiścić opłatę w wysokości 25 USD. Czas oczekiwania na e-wizę ok. trzy - pięć dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.
Amba­sada Rze­czypospolitej Pol­skiej w Wiet­namie: 3 Chua Mot Cot, Hanoi, tel. (0084 24) 384 520 27)
Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw Kącik dziecięcy tak
  • Golf Golf tak
  • Fitness Fitness tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Siatkówka Siatkówka tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować