Hotel Ocean Star Resort

Opis hotelu

K

****

R

Wietnam/Mui Ne

O

Położenie w jednym z najlepszych rejonów miejscowości Mui Ne, Kompleks stylizowany na tradycyjną wietnamską wioskę rybacką, Sześć rodzajów zakwaterowania, dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów, Prywatna plaża z dostępem do szerokiej oferty sportów wodnych, Rozległy park z tropikalną roślinnością,

L

w Mui Ne, przy plaży

W

liczba pokoi - 92, restauracje - 1, baseny odkryte - 1, bar na plaży, room service (płatny), lobby, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet bezprzewodowy, recepcja 24h, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, parking, ogród, wymiana walut, wypożyczalnia rowerów, informacja turystyczna, salon urody, opieka lekarska (płatna), parasole przy basenie, leżaki przy basenie, centrum konferencyjne, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

P

klimatyzacja, telewizja satelitarna, sejf, mini bar, internet (płatny), telefon (płatny), suszarka do włosów, łazienka z prysznicem, czujnik dymu, zestaw do parzenia kawy/herbaty. Typ pokoju - w cenie pokoje typu superior o pow. 27 m. kw. Za dopłatą dostępne pokoje - 1. = deluxe villa - o pow. 28 m. kw., możliwe pokoje łączone, 2. = bungalow garden view - o pow. 28 m. kw., z widokiem na ogród, 3. = bungalow beachfront - o pow. 38 m. kw., z widokiem na morze, 4. = suite - o pow. 48 m. kw., 5. = family villa - o pow. 43 m. kw.

P

prywatna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście, przy hotelu, zagospodarowana, parasole, leżaki, ręczniki.

S

siatkówka, windsurfing (płatny), narty wodne (płatne), kitesurfing (płatny), parasailing (płatny), motorowe sporty wodne (płatne).

S

tenis ziemny, masaże (płatne), jacuzzi, sauna (płatna), bilard (płatny), łaźnia parowa (płatna), zabiegi lecznicze (płatne).

D

opiekunka (płatna), brodzik, plac zabaw.

W

śniadania w formie bufetu.

C

przelot na trasie Polska - Sajgon - Polska z przesiadką w porcie europejskim, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, transfery lotnisko - hotel, hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą,

C

dopłaty do wylotu z lotniska lokalnego, obsługi w jęz. polskim, dopłaty do pokoju pojedynczego, dopłat do pokoi o wyższym standardzie, wycieczek fakultatywnych, Informacja o możliwych dopłatach dostępna w formularzu rezerwacji.

O

Obsługa miejscowego agenta Ecco Travel w jęz. angielskim. Numer kontaktowy czynny 7 dni w tygodniu / 24 h na dobę podajemy na dowodzie rezerwacji.

I

Wizy Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/os. + koszt wizy 25,96 USD/os. Obowiązkowo, przed wypełnieniem poniższej aplikacji należy zgłosić do rezerwacji usługę pośrednictwa. Link dla Klientów korzystających z pośrednictwa Ecco Travel - https.//ssl.eccoholiday.com/reservation_et/wiza_wietnam.php (skany w formatach jpg/pdf). Wypełnić należy 7 dni roboczych przed wylotem.Samodzielnie o wizę można się starać na stronie https.//evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/ załączając elektroniczną kopię paszportu oraz zdjęcie (tylko w formacie jpg) opłacając on-line 25,96 USD/os. UWAGA! Wymagane jest przesłanie danych paszportowych do Ecco Travel w momencie rezerwacji lub najpóźniej na 40 dni przed wylotem, z uwagi na konieczność potwierdzenia usług w Wietnamie (m.in. biletów kolejowych). W przypadku nieuzupełnienia danych w terminie Ecco Travel zastrzega możliwość odwołania wyjazdu. WAŻNE! Od listopada 2017 konieczne jest podawanie pełnych danych w momencie założenia rezerwacji, także drugiego imienia (jeśli takie jest) oraz nazwiska zgodnie z danymi w paszporcie (podwójnego nazwiska, jeśli takie jest). Wymóg taki wprowadzony został przez linie lotnicze realizujące przeloty wewnętrzne.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu