Josef H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękny przytulny hotel. Około. 3 minuty spacerem od Baszty Rybackiej. Spokojna lokalizacja, miła obsługa i bardzo romantyczne otoczenie.
Piękny przytulny hotel. Około. 3 minuty spacerem od Baszty Rybackiej. Spokojna lokalizacja, miła obsługa i bardzo romantyczne otoczenie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)













