Hotel Fortuna

Ocena: 3/5

Węgry, Budapeszt, Budapeszt

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 5 opinii)

Zablokowane opinie: 2

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Ivana D.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel FORTUNA jest doskonale położony. Można z niego dojść pieszo do większości ważnych zabytków. Wieczorem roztacza się z niego piękny widok na oświetlony most łańcuchowy, parlament... Budapeszt wywarł na mnie jednak ogólnie trochę "zaniedbane" wrażenie (środki transportu nie są modernizowane, wiele budynków z obdrapanymi fasadami...)

Hotel FORTUNA jest doskonale położony. Można z niego dojść pieszo do większości ważnych zabytków. Wieczorem roztacza się z niego piękny widok na oświetlony most łańcuchowy, parlament... Budapeszt wywarł na mnie jednak ogólnie trochę "zaniedbane" wrażenie (środki transportu nie są modernizowane, wiele budynków z obdrapanymi fasadami...)

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Nie mam żadnych zastrzeżeń do jedzenia. Na śniadanie były zarówno ciepłe potrawy (jajecznica, parówki, kiełbaski, smażone jajka), jak i zimne przekąski (salami, szynka, sery, pasta, sałatka), kilka rodzajów owoców i warzyw, jogurty, kilka rodzajów pieczywa, słodkie roladki i bułeczki do kawy... Myślę, że każdy musiał znaleźć coś dla siebie. Mieliśmy zamówioną półpensję, mogę polecić. Do wyboru było około 5 rodzajów zup, 5 rodzajów dań głównych i deser. Wszystko, co próbowaliśmy, było smaczne.

Zakwaterowanie

Pokój na łodzi był mały, ale funkcjonalnie urządzony, wzorowo posprzątany. Trochę obawiałam się klimatyzacji, ale działała świetnie.

Usługi

W hotelu jest uprzejmy personel. Z większością można się bez problemu porozumieć po angielsku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Sylvie Machová

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przyjemne wakacje. Przede wszystkim doceniliśmy niesamowite podejście Waszej pracownicy, pani Kvetoslavy. Wszystko dla nas załatwiła, zorganizowała, dała dobre wskazówki. Była bardzo pomocna i miła, za co jej serdecznie dziękujemy.

Przyjemne wakacje. Przede wszystkim doceniliśmy niesamowite podejście Waszej pracownicy, pani Kvetoslavy. Wszystko dla nas załatwiła, zorganizowała, dała dobre wskazówki. Była bardzo pomocna i miła, za co jej serdecznie dziękujemy.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Bardzo zadowoleni.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie idealne tylko na przespanie, małe pomieszczenia, klimatyzacja działała tylko czasami, co jest bardzo nieprzyjemne w pokoju bez otwieranych okien.

Usługi

Zadowoleni.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Filtruj opinie

Ivana D.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel FORTUNA jest doskonale położony. Można z niego dojść pieszo do większości ważnych zabytków. Wieczorem roztacza się z niego piękny widok na oświetlony most łańcuchowy, parlament... Budapeszt wywarł na mnie jednak ogólnie trochę "zaniedbane" wrażenie (środki transportu nie są modernizowane, wiele budynków z obdrapanymi fasadami...)

Hotel FORTUNA jest doskonale położony. Można z niego dojść pieszo do większości ważnych zabytków. Wieczorem roztacza się z niego piękny widok na oświetlony most łańcuchowy, parlament... Budapeszt wywarł na mnie jednak ogólnie trochę "zaniedbane" wrażenie (środki transportu nie są modernizowane, wiele budynków z obdrapanymi fasadami...)

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Nie mam żadnych zastrzeżeń do jedzenia. Na śniadanie były zarówno ciepłe potrawy (jajecznica, parówki, kiełbaski, smażone jajka), jak i zimne przekąski (salami, szynka, sery, pasta, sałatka), kilka rodzajów owoców i warzyw, jogurty, kilka rodzajów pieczywa, słodkie roladki i bułeczki do kawy... Myślę, że każdy musiał znaleźć coś dla siebie. Mieliśmy zamówioną półpensję, mogę polecić. Do wyboru było około 5 rodzajów zup, 5 rodzajów dań głównych i deser. Wszystko, co próbowaliśmy, było smaczne.

Zakwaterowanie

Pokój na łodzi był mały, ale funkcjonalnie urządzony, wzorowo posprzątany. Trochę obawiałam się klimatyzacji, ale działała świetnie.

Usługi

W hotelu jest uprzejmy personel. Z większością można się bez problemu porozumieć po angielsku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Sylvie Machová

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przyjemne wakacje. Przede wszystkim doceniliśmy niesamowite podejście Waszej pracownicy, pani Kvetoslavy. Wszystko dla nas załatwiła, zorganizowała, dała dobre wskazówki. Była bardzo pomocna i miła, za co jej serdecznie dziękujemy.

Przyjemne wakacje. Przede wszystkim doceniliśmy niesamowite podejście Waszej pracownicy, pani Kvetoslavy. Wszystko dla nas załatwiła, zorganizowała, dała dobre wskazówki. Była bardzo pomocna i miła, za co jej serdecznie dziękujemy.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wyżywienie

Bardzo zadowoleni.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie idealne tylko na przespanie, małe pomieszczenia, klimatyzacja działała tylko czasami, co jest bardzo nieprzyjemne w pokoju bez otwieranych okien.

Usługi

Zadowoleni.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83