Ensana Grand Margaret Island Health Spa Ocena: 4/5
od 1 775 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 775 zł za osobę
od 1 139 zł za osobę
od 449 zł za osobę
od 1 175 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 5 opinii)
Zablokowane opinie: 2
Ivana D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel FORTUNA jest doskonale położony. Można z niego dojść pieszo do większości ważnych zabytków. Wieczorem roztacza się z niego piękny widok na oświetlony most łańcuchowy, parlament... Budapeszt wywarł na mnie jednak ogólnie trochę "zaniedbane" wrażenie (środki transportu nie są modernizowane, wiele budynków z obdrapanymi fasadami...)
Hotel FORTUNA jest doskonale położony. Można z niego dojść pieszo do większości ważnych zabytków. Wieczorem roztacza się z niego piękny widok na oświetlony most łańcuchowy, parlament... Budapeszt wywarł na mnie jednak ogólnie trochę "zaniedbane" wrażenie (środki transportu nie są modernizowane, wiele budynków z obdrapanymi fasadami...)
Nie mam żadnych zastrzeżeń do jedzenia. Na śniadanie były zarówno ciepłe potrawy (jajecznica, parówki, kiełbaski, smażone jajka), jak i zimne przekąski (salami, szynka, sery, pasta, sałatka), kilka rodzajów owoców i warzyw, jogurty, kilka rodzajów pieczywa, słodkie roladki i bułeczki do kawy... Myślę, że każdy musiał znaleźć coś dla siebie. Mieliśmy zamówioną półpensję, mogę polecić. Do wyboru było około 5 rodzajów zup, 5 rodzajów dań głównych i deser. Wszystko, co próbowaliśmy, było smaczne.
ZakwaterowaniePokój na łodzi był mały, ale funkcjonalnie urządzony, wzorowo posprzątany. Trochę obawiałam się klimatyzacji, ale działała świetnie.
UsługiW hotelu jest uprzejmy personel. Z większością można się bez problemu porozumieć po angielsku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Sylvie Machová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemne wakacje. Przede wszystkim doceniliśmy niesamowite podejście Waszej pracownicy, pani Kvetoslavy. Wszystko dla nas załatwiła, zorganizowała, dała dobre wskazówki. Była bardzo pomocna i miła, za co jej serdecznie dziękujemy.
Przyjemne wakacje. Przede wszystkim doceniliśmy niesamowite podejście Waszej pracownicy, pani Kvetoslavy. Wszystko dla nas załatwiła, zorganizowała, dała dobre wskazówki. Była bardzo pomocna i miła, za co jej serdecznie dziękujemy.
Bardzo zadowoleni.
ZakwaterowanieZakwaterowanie idealne tylko na przespanie, małe pomieszczenia, klimatyzacja działała tylko czasami, co jest bardzo nieprzyjemne w pokoju bez otwieranych okien.
UsługiZadowoleni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)
Filtruj opinie
Ivana D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel FORTUNA jest doskonale położony. Można z niego dojść pieszo do większości ważnych zabytków. Wieczorem roztacza się z niego piękny widok na oświetlony most łańcuchowy, parlament... Budapeszt wywarł na mnie jednak ogólnie trochę "zaniedbane" wrażenie (środki transportu nie są modernizowane, wiele budynków z obdrapanymi fasadami...)
Hotel FORTUNA jest doskonale położony. Można z niego dojść pieszo do większości ważnych zabytków. Wieczorem roztacza się z niego piękny widok na oświetlony most łańcuchowy, parlament... Budapeszt wywarł na mnie jednak ogólnie trochę "zaniedbane" wrażenie (środki transportu nie są modernizowane, wiele budynków z obdrapanymi fasadami...)
Nie mam żadnych zastrzeżeń do jedzenia. Na śniadanie były zarówno ciepłe potrawy (jajecznica, parówki, kiełbaski, smażone jajka), jak i zimne przekąski (salami, szynka, sery, pasta, sałatka), kilka rodzajów owoców i warzyw, jogurty, kilka rodzajów pieczywa, słodkie roladki i bułeczki do kawy... Myślę, że każdy musiał znaleźć coś dla siebie. Mieliśmy zamówioną półpensję, mogę polecić. Do wyboru było około 5 rodzajów zup, 5 rodzajów dań głównych i deser. Wszystko, co próbowaliśmy, było smaczne.
ZakwaterowaniePokój na łodzi był mały, ale funkcjonalnie urządzony, wzorowo posprzątany. Trochę obawiałam się klimatyzacji, ale działała świetnie.
UsługiW hotelu jest uprzejmy personel. Z większością można się bez problemu porozumieć po angielsku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Sylvie Machová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemne wakacje. Przede wszystkim doceniliśmy niesamowite podejście Waszej pracownicy, pani Kvetoslavy. Wszystko dla nas załatwiła, zorganizowała, dała dobre wskazówki. Była bardzo pomocna i miła, za co jej serdecznie dziękujemy.
Przyjemne wakacje. Przede wszystkim doceniliśmy niesamowite podejście Waszej pracownicy, pani Kvetoslavy. Wszystko dla nas załatwiła, zorganizowała, dała dobre wskazówki. Była bardzo pomocna i miła, za co jej serdecznie dziękujemy.
Bardzo zadowoleni.
ZakwaterowanieZakwaterowanie idealne tylko na przespanie, małe pomieszczenia, klimatyzacja działała tylko czasami, co jest bardzo nieprzyjemne w pokoju bez otwieranych okien.
UsługiZadowoleni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)