Hilton Garden Inn Budapest City Centre
od 1 111 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 988 zł za os.
od 1 111 zł za osobę
od 1 664 zł za osobę
od 1 115 zł za osobę
od 1 634 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 4 opinii)
Monika W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Polecam zatrzymanie się w tym hotelu. Wszędzie blisko jako baza wypadowa perfekcja
Polecam zatrzymanie się w tym hotelu. Wszędzie blisko jako baza wypadowa perfekcja
Smaczne śniadanka kawa kiepska ale można wypić na mieście
ZakwaterowanieSuper umiejscowiony hotel jako baza wypadowa personel pomocny bardzo czyściutko
UsługiNie korzystałam ale są
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jaroslava Došková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel znajduje się w pobliżu dworca kolejowego. Od miejsca, w którym wysiądziesz, to około 6 stacji metrem nr 3 do stacji przesiadkowej metra nr 2, z którego wysiądziesz przy dworcu kolejowym (wyjście z metra E).
Hotel znajduje się w pobliżu dworca kolejowego. Od miejsca, w którym wysiądziesz, to około 6 stacji metrem nr 3 do stacji przesiadkowej metra nr 2, z którego wysiądziesz przy dworcu kolejowym (wyjście z metra E).
Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego z całkowitą obfitością jedzenia (słodkie, słone, warzywa, kawa, herbata) - wszystko nieustannie uzupełniane.
ZakwaterowaniePokój piękny, czysty, z lodówką, sejfem, łazienką i toaletą, wszystko było doskonale czyste i sprzątane codziennie.
UsługiSpecyficzne dla hotelu jest to, że recepcja znajduje się na 5. piętrze. Przy wejściu na parterze poinformuje o tym od razu pracownik ochrony, który jest tutaj dostępny przez całą dobę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (11) (0)
Filtruj opinie
Monika W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Polecam zatrzymanie się w tym hotelu. Wszędzie blisko jako baza wypadowa perfekcja
Polecam zatrzymanie się w tym hotelu. Wszędzie blisko jako baza wypadowa perfekcja
Smaczne śniadanka kawa kiepska ale można wypić na mieście
ZakwaterowanieSuper umiejscowiony hotel jako baza wypadowa personel pomocny bardzo czyściutko
UsługiNie korzystałam ale są
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anita K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel w prześwietnej lokalizacji pieszo ok 30min można było się dostać albo nad dunaj albo do term Szahida, do dzielnicy żydowskiej itp, metro pod nosem działa jak wariat w okamgnieniu można się było znaleźć w tej lokalizacji której się życzy, położenie hotelu to bardzo mocny punkt tego miejsca, jedyna dziwność ale to na plus przy dłuższym rozkminieniu że każdorazowo jak się wychodziło na dłużej na miasto trzeba było zdawać kluczyk na recepcję.to bardziej dziwność niż jakakolwiek przeszkoda bo zawsze ktoś był na recepcji.Ogolnie bardzo polecam stosunek ceny do usługi mega sprawiedliwy.
Hotel w prześwietnej lokalizacji pieszo ok 30min można było się dostać albo nad dunaj albo do term Szahida, do dzielnicy żydowskiej itp, metro pod nosem działa jak wariat w okamgnieniu można się było znaleźć w tej lokalizacji której się życzy, położenie hotelu to bardzo mocny punkt tego miejsca, jedyna dziwność ale to na plus przy dłuższym rozkminieniu że każdorazowo jak się wychodziło na dłużej na miasto trzeba było zdawać kluczyk na recepcję.to bardziej dziwność niż jakakolwiek przeszkoda bo zawsze ktoś był na recepcji.Ogolnie bardzo polecam stosunek ceny do usługi mega sprawiedliwy.
śniadania skromne i przez pięć dni pobytu było dosłownie to samo, czyli na ciepło albo jajecznica albo parówki, z dań na zimno wędliny ok 3-4 rodzai, owoce poprzekręcane i w małej ilości, wszystko było świeże, i estetyczne a to na ogromny plus ale ubogie, sala jadalna mała ale nigdy nie było problemu ze stolikiem. Obsługa miła, i pomocną.
ZakwaterowanieCicho spokojnie ciepło jak się rozgrzało klimatyzację, jedyny minus to było strasznie słuchać buczenie lecącej wody jak ktoś w pokoju obok brał prysznic- było to hałaśliwe i nie ze względu na użytkownika prysznica, ale być może hydraulika w hotelu.
UsługiPan recepcjonista bardzo pro klient- dał mapę, pokazał jak zainstalować bezpłatna aplikację budapest go która pomagała w przemieszczaniu się po Budapeszcie, obrysował linie metra. Podczas pobytu z mojej winy zatrzasnął się sejf od razu recepcja zareagowała by mi dopomóc.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Jana V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Budapeszt to naprawdę piękne i historyczne miasto, zdecydowanie nie byłam tu ostatni raz. Polecam skorzystać z autobusów wycieczkowych - komentarz także po czesku - tylko w tych zielonych (ewentualnie niebieskich). Różowe linie mają przewodniczkę po niemiecku i angielsku. Możesz wysiąść, gdzie chcesz, zobaczyć zabytki, a za chwilę jedzie kolejny autobus i jedziesz dalej. Bilet ważny jest przez 48 godzin od momentu wejścia do autobusu - kosztuje 6000 HUF. W cenie są także 2 rejsy statkiem oraz inne zniżki w formie kuponów rabatowych (lub darmowych). Przystanek jest niedaleko hotelu. Te wycieczkowe przejazdy organizuje jeszcze jedna firma - czerwone autobusy, więc zdarzyło mi się raz, że byłam na przystanku złej firmy. Na szczęście jest tam dużo ludzi sprzedających te wycieczkowe przejazdy na ulicy i zawsze chętnie doradzą. Ja kupiłam bilet bezpośrednio w hotelu.
Budapeszt to naprawdę piękne i historyczne miasto, zdecydowanie nie byłam tu ostatni raz. Polecam skorzystać z autobusów wycieczkowych - komentarz także po czesku - tylko w tych zielonych (ewentualnie niebieskich). Różowe linie mają przewodniczkę po niemiecku i angielsku. Możesz wysiąść, gdzie chcesz, zobaczyć zabytki, a za chwilę jedzie kolejny autobus i jedziesz dalej. Bilet ważny jest przez 48 godzin od momentu wejścia do autobusu - kosztuje 6000 HUF. W cenie są także 2 rejsy statkiem oraz inne zniżki w formie kuponów rabatowych (lub darmowych). Przystanek jest niedaleko hotelu. Te wycieczkowe przejazdy organizuje jeszcze jedna firma - czerwone autobusy, więc zdarzyło mi się raz, że byłam na przystanku złej firmy. Na szczęście jest tam dużo ludzi sprzedających te wycieczkowe przejazdy na ulicy i zawsze chętnie doradzą. Ja kupiłam bilet bezpośrednio w hotelu.
Różnorodne jedzenie, każdy powinien coś wybrać.
ZakwaterowaniePokój był bardzo przestronny - dla jednej osoby aż za bardzo. Gustownie urządzony apartament z aneksem kuchennym, którego nie wykorzystałam. Brakowało mi programów satelitarnych po angielsku lub niemiecku - tylko węgierski i CNN.
UsługiBardzo uprzejmy i miły personel, cokolwiek potrzebowałam, od razu załatwili i doradzili.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jaroslava Došková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel znajduje się w pobliżu dworca kolejowego. Od miejsca, w którym wysiądziesz, to około 6 stacji metrem nr 3 do stacji przesiadkowej metra nr 2, z którego wysiądziesz przy dworcu kolejowym (wyjście z metra E).
Hotel znajduje się w pobliżu dworca kolejowego. Od miejsca, w którym wysiądziesz, to około 6 stacji metrem nr 3 do stacji przesiadkowej metra nr 2, z którego wysiądziesz przy dworcu kolejowym (wyjście z metra E).
Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego z całkowitą obfitością jedzenia (słodkie, słone, warzywa, kawa, herbata) - wszystko nieustannie uzupełniane.
ZakwaterowaniePokój piękny, czysty, z lodówką, sejfem, łazienką i toaletą, wszystko było doskonale czyste i sprzątane codziennie.
UsługiSpecyficzne dla hotelu jest to, że recepcja znajduje się na 5. piętrze. Przy wejściu na parterze poinformuje o tym od razu pracownik ochrony, który jest tutaj dostępny przez całą dobę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (11) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...