Hotel Prime Family Club

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

W odległości 65 km od lotniska w Antalyi, 5 km od Side i 12 km od Manavgatu.

P

prywatna plaża oddalona od hotelu o ok 350 metrów. Leżaki i parasole  bezpłatnie, ręczniki za dodatkową opłatą. Bar na plaży w opcji all inclusive (10:00 - 17:00)

H

Kategoria lokalna 5*
Kompleks hotelowy składający się z 32 budynków, położony na powierzchni 20.000m. Polecany głównie dla rodzin.

D

Recepcja, restauracja główna, restauracja na tarasie, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży, sejf (płatny). Dodatkowo: usługi pralnicze, opieka lekarska, sklepy, usługi fryzjerskie, fotograf, wypożyczalnia samochodów. Hotel akceptuje karty Visa i Master Card.

I

Bezpłatne WiFi przy recepcji.

S

Bezpłatnie: basen zewnętrzny, parasole i leżaki, stół do tenisa, aquapark (czynny w godz 10:00 - 12:00, 14:30 - 16:00), hammam, sauna, siatkówka plażowa, amfiteatr, animacje dzienne i wieczorne, rzutki
Odpłatnie Wellness & Spa Center, pokój gier, bilard, sporty wodne przy plaży.

D

brodzik, mini club (4-12 lat),

Z

Oferuje 210 pokoi.
Pokoje typu standard o powierzchni 25m2 z możliwością 1 dostawki. Wyposażenie: łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka, klimatyzacja, LCD TV Sat, Minibar (woda), telefon, sejf, balkon/taras.
Standard Large Room o powierzchni 35m2 z możliwością zakwaterowania 2+2 lub 3+1. Wyposażenie jak w pokoju typu standard. 
Family Room o powierzchni 35m2 z możliwością zakwaterowania do 4 osób dorosłych, składające się z 1 sypialni i 1 salonu. Wyposażenie jak w pokoju typu standard.

W

All Inclusive śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolacja, zupa nocna. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach w godzinach 10:00 - 23:00. Opcja all inclusive nie obejmuje importowanych napojów alkoholowych, napojów butelkowanych, soków ze świeżych owoców. 
Cenniki wewnętrzne i godziny posiłków mogą ulec zmianie.

I

www.primefamilyclub.com.tr
hotel nie akceptuje zwierząt.

C

Cena zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: opłaty za wizę turecką, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

W

Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnego paszportu oraz wizy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez MSZ Turcji paszport powinien spełniać następujące warunki, aby została wydana wiza turecka:
1. od 1 stycznia 2015 r. wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi 60 dni od daty wygaśnięcia wizy.
2. dokument posiada co najmniej jedną wolną stronę, w celu umieszczenia na niej wizy. Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.
Przy przekroczeniu granicy osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego bądź dowodu posiadania środków utrzymania.
Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej.
Nie ma możliwości wjazdu do Turcji za okazaniem dowodu osobistego.Wiza turystyczna:
Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu) bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy, tj. pół roku po dacie pierwszego przekroczenia granicy.Jak uzyskać wizę turystyczną?
1. przed wyjazdem do Turcji - za pośrednictwem platformy internetowej E-visa: https://www.evisa.gov.tr
Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i dokonać za pomocą karty kredytowej opłaty w wysokości 20 USD. Po zakończeniu tej procedury na adres e-mail podany przez wnioskodawcę zostanie przesłane drogą elektroniczną potwierdzenie wydania wizy. Zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie ze sobą w celu przedłożenia podczas kontroli granicznej.
2. po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych - do odwołania. Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką. Strona turecka nie uściśliła, kiedy dokładnie zakończy się możliwość nabywania wiz tą drogą.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
http://ankara.msz.gov.pl/pl/sprawy_konsularne/poradnik_dla_turysty/wizy_do_turcji/
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/turcja

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY