Hotel Helios

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

3

R

SIDE

O

Hotel Helios to 3 gwiazdkowy obiekt znajdujący się 500m od plaży w miejscowości Side. W tym obiekcie Państwa wakacje będą dla przyjemnością dzięki bliskości historycznych, kulturalnych i przyrodniczych atrakcji oraz wygodnemu transportowi do nich. Dzięki kameralnym pokojom, basenom i restauracjom Państwa wakacje będą bardzo komfortowe.

O

Odległość od plaży - 500m
Odległość od lotniska w Antalyi - 65km
Odległość od centrum Antalyi- 785km
Odległość od centrum Side - 3km

H

Liczba pokoi - 51
Hotel udostępnia dla Gości- recepcję czynna całą dobę, restaurację, basen, bar, bar z przekąskami, łaznię turecka oraz saunę, sale telewizyjną, bezpłatne wi-fi, wieczorne rozrywki, rzutki i stół do ping-ponga.
Bzpłatny transfer z hotelu na prywatną plażę z bezpłatnymi leżakami i parasolami.

P

POKÓJ 2 OSOBOWY - pow. ok. 18m2, w pokoju duże łóżko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze, klimatyzacja, sofa z funkcja spania, TV, telefon, mini bar (odpłatnie), łazienkę z wanna lub przysznicem i suszarką do włosów. Sejf w pokoju -odpłatnie, Wi-Fi - bezpłatne, balkon.
Maksymalne obłożenie - 3 lub 2+1
POKÓJ RODZINNY - pow. ok. 55m2,w pokoju dwa pojedyncze łóżka i jedno łóżko podwójne, klimatyzacja, sofa z funkcja spania, TV, telefon, mini bar (odpłatnie), łazienkę z wanna lub przysznicem i suszarką do włosów. Sejf w pokoju -odpłatnie, Wi-Fi - bezpłatne, balkon.
Maksymalne obłożenie - 4 lub 2+2

W

All Inclusive
Śniadania obiady i kolacje w formie bufetu. Bar przekąskowy i bar z napojami i drinkami.
all inclusive obejmuje jedynie lokalne napije alkoholowe i bezalkoholowe.
*Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które organizator nie będzie miał wpływu.

W

Aby wyjechać do Turcji każdy musi posiadać wizę. Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnego paszportu oraz wizy.
Nie ma możliwości wjazdu do Turcji za okazaniem dowodu osobistego.
Wiza turystyczna ważna jest 90 dni przez okres 180 dni (wiza uprawnia do wielokrotnego przekraczania granicy).
Aby uzyskać wizę, paszport musi spełniać następujące wymogi

-

60 dni od daty wygaśnięcia wizy
- min. jedna wolna strona
Wizę turystyczną można uzyskać
1) online za pośrednictwem platformy internetowej E-visa

W

https://www.evisa.gov.tr/pl/
Opłata za wizę wynosi 20 USD/os. Wizę należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.
2) na miejscu, na lotnisku
Możliwe jest również wykupienie wizy po przyjeździe do Turcji w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (koszt odpowiednio 30 USD/25 EUR/20 GBP/os., płatne gotówką).
Zaleca się zakup wiz w systemie elektronicznym. Przy przekroczeniu granicy tureckiej osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego (dla Klientów Onholidays Polska jest nim voucher, który zawiera numer certyfikatu ubezpieczeniowego), bądź dowodu posiadania środków utrzymania.
Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY