Innvista Belek (Ex. Vera Verde) Ocena: 5/5
od 1 449 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 449 zł za osobę
od 1 509 zł za osobę
od 1 222 zł za osobę
od 1 595 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 2 opinii)
aleksandra grande-bogdan
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel wcale nie był remontowany i faktyczna jego nazwa dalej obowiązująca to Fun & Sun. Nie ma porównania do roku 2015 kiedy po raz pierwszy miałam przyjemność spędzać w tym hotelu urlop. Hotel to maksymalnie 3 gwiazdki. Brud i jeszcze raz brud. Hotel tylko i wyłącznie dla Rosjan
Hotel wcale nie był remontowany i faktyczna jego nazwa dalej obowiązująca to Fun & Sun. Nie ma porównania do roku 2015 kiedy po raz pierwszy miałam przyjemność spędzać w tym hotelu urlop. Hotel to maksymalnie 3 gwiazdki. Brud i jeszcze raz brud. Hotel tylko i wyłącznie dla Rosjan
mała , brudna, zniszczone i brudne leżaki.
Wyżywieniemonotonne, dostosowane dla rosyjskich turystów
ZakwaterowaniePokoje stare, brudne i mnóstwo awarii - klimatyzacja , lejąca się woda spod wanny.
Usługina bardzo niskim poziomie
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
aleksandra grande-bogdan
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel wcale nie był remontowany i faktyczna jego nazwa dalej obowiązująca to Fun & Sun. Nie ma porównania do roku 2015 kiedy po raz pierwszy miałam przyjemność spędzać w tym hotelu urlop. Hotel to maksymalnie 3 gwiazdki. Brud i jeszcze raz brud. Hotel tylko i wyłącznie dla Rosjan
Hotel wcale nie był remontowany i faktyczna jego nazwa dalej obowiązująca to Fun & Sun. Nie ma porównania do roku 2015 kiedy po raz pierwszy miałam przyjemność spędzać w tym hotelu urlop. Hotel to maksymalnie 3 gwiazdki. Brud i jeszcze raz brud. Hotel tylko i wyłącznie dla Rosjan
mała , brudna, zniszczone i brudne leżaki.
Wyżywieniemonotonne, dostosowane dla rosyjskich turystów
ZakwaterowaniePokoje stare, brudne i mnóstwo awarii - klimatyzacja , lejąca się woda spod wanny.
Usługina bardzo niskim poziomie
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...