My Belek Collection (Ex Hotella Hotel & Spa) Ocena: 4/5
od 1 244 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 244 zł za osobę
od 1 608 zł za osobę
od 1 501 zł za osobę
od 1 634 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Poniżej średniej (Na podstawie 2 opinii)
79. najwyższa ocena z 92 hoteli w Belek
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Zadowolony, jednak sam hotel ma jeszcze kilka rzeczy do dopracowania. Pracownicy są absolutnie fantastyczni.
Zadowolony, jednak sam hotel ma jeszcze kilka rzeczy do dopracowania. Pracownicy są absolutnie fantastyczni.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Pavel S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Najbardziej zaciszny, zaniedbany drewniany bungalow, w którym nie działała klimatyzacja i gdy na zewnątrz było 40°C, w środku po przybyciu do „hotelu” o 21:10 było około 40°C! ! ! W recepcji, gdzie mówili tylko po turecku, powiedzieli mi za pomocą Tłumacza Google, że nie mają innego wolnego pokoju i że jutro będzie serwis klimatyzacji. Sam klimat sprawiał wrażenie, że spacerowanie było prawie niemożliwe... Obiady były do 21:00, więc pech. Dzięki pomocy przedstawiciela przez telefon, SZCZĘŚLIWIE, po północy przewieziono nas do innego hotelu, gdzie wszystko działało tak, jak powinno.
Najbardziej zaciszny, zaniedbany drewniany bungalow, w którym nie działała klimatyzacja i gdy na zewnątrz było 40°C, w środku po przybyciu do „hotelu” o 21:10 było około 40°C! ! ! W recepcji, gdzie mówili tylko po turecku, powiedzieli mi za pomocą Tłumacza Google, że nie mają innego wolnego pokoju i że jutro będzie serwis klimatyzacji. Sam klimat sprawiał wrażenie, że spacerowanie było prawie niemożliwe... Obiady były do 21:00, więc pech. Dzięki pomocy przedstawiciela przez telefon, SZCZĘŚLIWIE, po północy przewieziono nas do innego hotelu, gdzie wszystko działało tak, jak powinno.
Nie mogę ocenić, ale biorąc pod uwagę, że przyjechaliśmy tuż po 21:00 i jeszcze nic nie otrzymaliśmy....
ZakwaterowanieZdecydowanie NIE POLECAM zakwaterowania typu "apartament" w tym hotelu! ! !
UsługiRecepcjonista - raczej arogancka postawa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Zadowolony, jednak sam hotel ma jeszcze kilka rzeczy do dopracowania. Pracownicy są absolutnie fantastyczni.
Zadowolony, jednak sam hotel ma jeszcze kilka rzeczy do dopracowania. Pracownicy są absolutnie fantastyczni.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Pavel S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Najbardziej zaciszny, zaniedbany drewniany bungalow, w którym nie działała klimatyzacja i gdy na zewnątrz było 40°C, w środku po przybyciu do „hotelu” o 21:10 było około 40°C! ! ! W recepcji, gdzie mówili tylko po turecku, powiedzieli mi za pomocą Tłumacza Google, że nie mają innego wolnego pokoju i że jutro będzie serwis klimatyzacji. Sam klimat sprawiał wrażenie, że spacerowanie było prawie niemożliwe... Obiady były do 21:00, więc pech. Dzięki pomocy przedstawiciela przez telefon, SZCZĘŚLIWIE, po północy przewieziono nas do innego hotelu, gdzie wszystko działało tak, jak powinno.
Najbardziej zaciszny, zaniedbany drewniany bungalow, w którym nie działała klimatyzacja i gdy na zewnątrz było 40°C, w środku po przybyciu do „hotelu” o 21:10 było około 40°C! ! ! W recepcji, gdzie mówili tylko po turecku, powiedzieli mi za pomocą Tłumacza Google, że nie mają innego wolnego pokoju i że jutro będzie serwis klimatyzacji. Sam klimat sprawiał wrażenie, że spacerowanie było prawie niemożliwe... Obiady były do 21:00, więc pech. Dzięki pomocy przedstawiciela przez telefon, SZCZĘŚLIWIE, po północy przewieziono nas do innego hotelu, gdzie wszystko działało tak, jak powinno.
Nie mogę ocenić, ale biorąc pod uwagę, że przyjechaliśmy tuż po 21:00 i jeszcze nic nie otrzymaliśmy....
ZakwaterowanieZdecydowanie NIE POLECAM zakwaterowania typu "apartament" w tym hotelu! ! !
UsługiRecepcjonista - raczej arogancka postawa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)