Aktualne do Turcji

Hotel Porto Azzurro Delta

Ocena: 5/5

Turcja, Alanya, Okurcalar

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 2.5 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 95 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole na plaży tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Plac zabaw, Basen dla dzieci Plac zabaw tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 25 opinii)

Zablokowane opinie: 10

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Jan Smiešny

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dwa lata temu byłem o 3 km dalej (Icekum Beach Resort), również 5-gwiazdkowy, ale ze względu na starania obsługi restauracji i pokojówek (przynajmniej na 3. piętrze) hotel PORTO AZZURRO zasługiwałby co najwyżej na 3 gwiazdki.

Dwa lata temu byłem o 3 km dalej (Icekum Beach Resort), również 5-gwiazdkowy, ale ze względu na starania obsługi restauracji i pokojówek (przynajmniej na 3. piętrze) hotel PORTO AZZURRO zasługiwałby co najwyżej na 3 gwiazdki.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Dobre dla dorosłych, ale nieodpowiednie dla małych dzieci.

Wyżywienie

Jedzenie było dobre, ale mało rodzajów do wyboru, z owoców mieliśmy przez cały turnus tylko jabłka, gruszki, śliwki i winogrona (jeśli nie przyszliśmy później i nie zabrali ich do pokoi rosyjscy goście).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie dobre, pokój przestronny, ale przez 11 dni sprzątaczki przyszły posprzątać tylko 8 razy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Martina Martínková

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Odpowiednie na podróż z małymi dziećmi (łagodne wejście do morza), basen ze zjeżdżalniami, dużo przekąsek między głównymi posiłkami - odpowiednie dla dzieci. Świetni animatorzy.

Odpowiednie na podróż z małymi dziećmi (łagodne wejście do morza), basen ze zjeżdżalniami, dużo przekąsek między głównymi posiłkami - odpowiednie dla dzieci. Świetni animatorzy.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była czysta, piaszczysta. Łagodne wejście do morza. Tylko na krawędzi były kamyczki, potem już piasek. Morze czyste. Obok hotelu do morza wpada rzeka, przez co czasami pojawiały się zimne prądy.

Wyżywienie

Bardzo ograniczony wybór. Tylko mięso z kurczaka i ryż + warzywa + ryba. Wybór maksymalnie spośród 4 rodzajów potraw. Jednak było wystarczająco dużo warzyw. Wybór słodkości był bogaty. Podobnie jak wystarczająca ilość napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było bardzo ładne. Czyste, zadbane, sprzątanie codziennie.

Usługi

Bardzo bogaty program animacyjny, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. (był tam nawet czeski animator).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Filtruj opinie

Radovan Brož

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

zmodernizowany hotel, architektonicznie dobrze zaprojektowany.

zmodernizowany hotel, architektonicznie dobrze zaprojektowany.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Brakowało parasoli przeciwsłonecznych, również magazyn materacy był nieuporządkowany

Wyżywienie

Doskonały zimny bufet i słodycze. Mały wybór dań na ciepło, dodatkowo dość często powtarzających się. Kurczaki - same kości. Według opowieści z innych hoteli mieli gyros 3 razy w tygodniu.

Zakwaterowanie

Na poziomie mieliśmy przewagę z balkonem nad rzeką Alarą. Po przeciwnej stronie patrzyliśmy w okna sąsiedniego hotelu.

Usługi

Na poziomie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Eva Jordáková

Ocena 1,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W ciągu 2 lat byłam w Turcji już 4 razy, ale te wakacje pod względem zakwaterowania i wyżywienia były najgorsze. 5 gwiazdek ani w najmniejszym stopniu!

W ciągu 2 lat byłam w Turcji już 4 razy, ale te wakacje pod względem zakwaterowania i wyżywienia były najgorsze. 5 gwiazdek ani w najmniejszym stopniu!

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Morze było pięknie czyste i ciepłe, plaża wprawdzie mała, ale dało się wytrzymać. Za to woda w basenach była strasznie lodowata.

Wyżywienie

Jedzenie przez cały tydzień takie samo, w ogóle brak wyboru potraw, cały tydzień tylko ryż i około 2 razy ziemniaki, mięso czasami kurczak i na to trzeba było jeszcze czekać, bo znikało od razu, kilka rodzajów sałatek. Owoce tylko jabłka, śliwki około 2 razy, gruszki i pomarańcze. Śniadania też słabe, wśród napojów bezalkoholowych z automatów dominowała woda. Po prostu koszmar.

Zakwaterowanie

Najpierw zostaliśmy zakwaterowani na parterze bez balkonu, po negocjacjach następnego dnia w południe przeniesiono nas do pokoi z balkonem, ja z wnukiem dostałam dobry pokój, ale moją przyjaciółkę z 6-letnią wnuczką zakwaterowano w pokoju dla niepełnosprawnych. Łazienka była okropna, wszędzie mokre ściany, brud, pleśń i okropny zapach nawet w pokoju.

Usługi

Usługi hotelowe były całkiem w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Lidmila Kramolišová

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne dobre wrażenie.

Ogólne dobre wrażenie.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Czystość plaży przy hotelu i w okolicy na bardzo dobrym poziomie.

Wyżywienie

Jedzenie wystarczające, może byłoby dobrze mieć większą różnorodność śniadań.

Zakwaterowanie

Pokój na dobrym poziomie, problem był w łazience - występowanie pleśni i nieszczelna kabina prysznicowa - pokój 1117.

Usługi

Nie było problemu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)

Jan Smiešny

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dwa lata temu byłem o 3 km dalej (Icekum Beach Resort), również 5-gwiazdkowy, ale ze względu na starania obsługi restauracji i pokojówek (przynajmniej na 3. piętrze) hotel PORTO AZZURRO zasługiwałby co najwyżej na 3 gwiazdki.

Dwa lata temu byłem o 3 km dalej (Icekum Beach Resort), również 5-gwiazdkowy, ale ze względu na starania obsługi restauracji i pokojówek (przynajmniej na 3. piętrze) hotel PORTO AZZURRO zasługiwałby co najwyżej na 3 gwiazdki.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Dobre dla dorosłych, ale nieodpowiednie dla małych dzieci.

Wyżywienie

Jedzenie było dobre, ale mało rodzajów do wyboru, z owoców mieliśmy przez cały turnus tylko jabłka, gruszki, śliwki i winogrona (jeśli nie przyszliśmy później i nie zabrali ich do pokoi rosyjscy goście).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie dobre, pokój przestronny, ale przez 11 dni sprzątaczki przyszły posprzątać tylko 8 razy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Luba Lysičanová

Ocena 1,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel ABSOLUTNIE NIE ODPOWIADA 5*, w rzeczywistości to 3*, tak jak sprzedaje to austriackie biuro podróży. Wszyscy klienci, którzy tam ze mną byli, byli bardzo rozczarowani i mówili, że poziom hotelu i usług odpowiada 3*.
Wszystko jest dostosowane głównie do rosyjskich klientów (zachowywali się tam okropnie, brali duże ilości jedzenia, których potem nie zjedli. Nawet owoce wkładali do plastikowych torebek, co było okropne). Jestem zaskoczona, że jedzenie i owoce można wynosić z jadalni na zewnątrz.

Hotel ABSOLUTNIE NIE ODPOWIADA 5*, w rzeczywistości to 3*, tak jak sprzedaje to austriackie biuro podróży. Wszyscy klienci, którzy tam ze mną byli, byli bardzo rozczarowani i mówili, że poziom hotelu i usług odpowiada 3*.
Wszystko jest dostosowane głównie do rosyjskich klientów (zachowywali się tam okropnie, brali duże ilości jedzenia, których potem nie zjedli. Nawet owoce wkładali do plastikowych torebek, co było okropne). Jestem zaskoczona, że jedzenie i owoce można wynosić z jadalni na zewnątrz.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

BRUDNE stołki, nieposprzątana plaża. Jest głównie KAMIENISTA, a NIE PIASKOWA / piasku jest tam mało/.

Wyżywienie

Monotonne, mało urozmaicone, codziennie kurczak, wołowina i ryby. Sałatki - mało różnorodności. Z owoców NIEDOJRZAŁE ŚLIWKI oraz WINOGRONO, jabłka, pomarańcze i gruszki były OK. Słodycze to głównie budynie, torty, ładnie podane. Gdybym miała ocenić jedzenie, dałabym ocenę 3. A podczas posiłku było tam co najmniej 3 koty, a szczytem było, gdy wskoczyły na stół i jadły resztki jedzenia. Dołączyłam też 2 zdjęcia. W jednej części jadalni (z zewnątrz) śmierdziało kanałem. Wino i piwo w restauracji było lepszej jakości niż w barze przy plaży.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było w porządku, pokój dość duży i przestronny, tylko w łazience w narożnikach, tam gdzie była wanna, zaczęła pojawiać się pleśń...

Usługi

Sprzątali pokoje również po południu i zdarzyło się, że wieczorem przyszłam do pokoju i nie miałam wymienionych ręczników, dwa razy musiałam iść do recepcji i prosić o czyste ręczniki. Przez cały pobyt NIE BYŁO ANI RAZU odkurzane, na balkonie był piasek z butów, dopiero ostatniego dnia balkon został umyty. A 29.9. rano o 7 godzinie poszliśmy na śniadanie i na podłodze było dziecięce "kupki". Niestety nie miałam ze sobą aparatu, aby to udokumentować. To była ostatnia kropla, po prostu okropne!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...