Sun Star Resort Ocena: 5/5
od 1 188 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 188 zł za osobę
od 1 462 zł za osobę
od 2 513 zł za osobę
od 929 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 25 opinii)
Zablokowane opinie: 10
Jan Smiešny
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dwa lata temu byłem o 3 km dalej (Icekum Beach Resort), również 5-gwiazdkowy, ale ze względu na starania obsługi restauracji i pokojówek (przynajmniej na 3. piętrze) hotel PORTO AZZURRO zasługiwałby co najwyżej na 3 gwiazdki.
Dwa lata temu byłem o 3 km dalej (Icekum Beach Resort), również 5-gwiazdkowy, ale ze względu na starania obsługi restauracji i pokojówek (przynajmniej na 3. piętrze) hotel PORTO AZZURRO zasługiwałby co najwyżej na 3 gwiazdki.
Dobre dla dorosłych, ale nieodpowiednie dla małych dzieci.
WyżywienieJedzenie było dobre, ale mało rodzajów do wyboru, z owoców mieliśmy przez cały turnus tylko jabłka, gruszki, śliwki i winogrona (jeśli nie przyszliśmy później i nie zabrali ich do pokoi rosyjscy goście).
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre, pokój przestronny, ale przez 11 dni sprzątaczki przyszły posprzątać tylko 8 razy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Martina Martínková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Odpowiednie na podróż z małymi dziećmi (łagodne wejście do morza), basen ze zjeżdżalniami, dużo przekąsek między głównymi posiłkami - odpowiednie dla dzieci. Świetni animatorzy.
Odpowiednie na podróż z małymi dziećmi (łagodne wejście do morza), basen ze zjeżdżalniami, dużo przekąsek między głównymi posiłkami - odpowiednie dla dzieci. Świetni animatorzy.
Plaża była czysta, piaszczysta. Łagodne wejście do morza. Tylko na krawędzi były kamyczki, potem już piasek. Morze czyste. Obok hotelu do morza wpada rzeka, przez co czasami pojawiały się zimne prądy.
WyżywienieBardzo ograniczony wybór. Tylko mięso z kurczaka i ryż + warzywa + ryba. Wybór maksymalnie spośród 4 rodzajów potraw. Jednak było wystarczająco dużo warzyw. Wybór słodkości był bogaty. Podobnie jak wystarczająca ilość napojów alkoholowych i bezalkoholowych.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne. Czyste, zadbane, sprzątanie codziennie.
UsługiBardzo bogaty program animacyjny, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. (był tam nawet czeski animator).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)
Filtruj opinie
Radovan Brož
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
zmodernizowany hotel, architektonicznie dobrze zaprojektowany.
zmodernizowany hotel, architektonicznie dobrze zaprojektowany.
Brakowało parasoli przeciwsłonecznych, również magazyn materacy był nieuporządkowany
WyżywienieDoskonały zimny bufet i słodycze. Mały wybór dań na ciepło, dodatkowo dość często powtarzających się. Kurczaki - same kości. Według opowieści z innych hoteli mieli gyros 3 razy w tygodniu.
ZakwaterowanieNa poziomie mieliśmy przewagę z balkonem nad rzeką Alarą. Po przeciwnej stronie patrzyliśmy w okna sąsiedniego hotelu.
UsługiNa poziomie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Eva Jordáková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W ciągu 2 lat byłam w Turcji już 4 razy, ale te wakacje pod względem zakwaterowania i wyżywienia były najgorsze. 5 gwiazdek ani w najmniejszym stopniu!
W ciągu 2 lat byłam w Turcji już 4 razy, ale te wakacje pod względem zakwaterowania i wyżywienia były najgorsze. 5 gwiazdek ani w najmniejszym stopniu!
Morze było pięknie czyste i ciepłe, plaża wprawdzie mała, ale dało się wytrzymać. Za to woda w basenach była strasznie lodowata.
WyżywienieJedzenie przez cały tydzień takie samo, w ogóle brak wyboru potraw, cały tydzień tylko ryż i około 2 razy ziemniaki, mięso czasami kurczak i na to trzeba było jeszcze czekać, bo znikało od razu, kilka rodzajów sałatek. Owoce tylko jabłka, śliwki około 2 razy, gruszki i pomarańcze. Śniadania też słabe, wśród napojów bezalkoholowych z automatów dominowała woda. Po prostu koszmar.
ZakwaterowanieNajpierw zostaliśmy zakwaterowani na parterze bez balkonu, po negocjacjach następnego dnia w południe przeniesiono nas do pokoi z balkonem, ja z wnukiem dostałam dobry pokój, ale moją przyjaciółkę z 6-letnią wnuczką zakwaterowano w pokoju dla niepełnosprawnych. Łazienka była okropna, wszędzie mokre ściany, brud, pleśń i okropny zapach nawet w pokoju.
UsługiUsługi hotelowe były całkiem w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Lidmila Kramolišová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne dobre wrażenie.
Ogólne dobre wrażenie.
Czystość plaży przy hotelu i w okolicy na bardzo dobrym poziomie.
WyżywienieJedzenie wystarczające, może byłoby dobrze mieć większą różnorodność śniadań.
ZakwaterowaniePokój na dobrym poziomie, problem był w łazience - występowanie pleśni i nieszczelna kabina prysznicowa - pokój 1117.
UsługiNie było problemu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)
Jan Smiešny
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dwa lata temu byłem o 3 km dalej (Icekum Beach Resort), również 5-gwiazdkowy, ale ze względu na starania obsługi restauracji i pokojówek (przynajmniej na 3. piętrze) hotel PORTO AZZURRO zasługiwałby co najwyżej na 3 gwiazdki.
Dwa lata temu byłem o 3 km dalej (Icekum Beach Resort), również 5-gwiazdkowy, ale ze względu na starania obsługi restauracji i pokojówek (przynajmniej na 3. piętrze) hotel PORTO AZZURRO zasługiwałby co najwyżej na 3 gwiazdki.
Dobre dla dorosłych, ale nieodpowiednie dla małych dzieci.
WyżywienieJedzenie było dobre, ale mało rodzajów do wyboru, z owoców mieliśmy przez cały turnus tylko jabłka, gruszki, śliwki i winogrona (jeśli nie przyszliśmy później i nie zabrali ich do pokoi rosyjscy goście).
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre, pokój przestronny, ale przez 11 dni sprzątaczki przyszły posprzątać tylko 8 razy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Luba Lysičanová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel ABSOLUTNIE NIE ODPOWIADA 5*, w rzeczywistości to 3*, tak jak sprzedaje to austriackie biuro podróży. Wszyscy klienci, którzy tam ze mną byli, byli bardzo rozczarowani i mówili, że poziom hotelu i usług odpowiada 3*.
Wszystko jest dostosowane głównie do rosyjskich klientów (zachowywali się tam okropnie, brali duże ilości jedzenia, których potem nie zjedli. Nawet owoce wkładali do plastikowych torebek, co było okropne). Jestem zaskoczona, że jedzenie i owoce można wynosić z jadalni na zewnątrz.
Hotel ABSOLUTNIE NIE ODPOWIADA 5*, w rzeczywistości to 3*, tak jak sprzedaje to austriackie biuro podróży. Wszyscy klienci, którzy tam ze mną byli, byli bardzo rozczarowani i mówili, że poziom hotelu i usług odpowiada 3*.
Wszystko jest dostosowane głównie do rosyjskich klientów (zachowywali się tam okropnie, brali duże ilości jedzenia, których potem nie zjedli. Nawet owoce wkładali do plastikowych torebek, co było okropne). Jestem zaskoczona, że jedzenie i owoce można wynosić z jadalni na zewnątrz.
BRUDNE stołki, nieposprzątana plaża. Jest głównie KAMIENISTA, a NIE PIASKOWA / piasku jest tam mało/.
WyżywienieMonotonne, mało urozmaicone, codziennie kurczak, wołowina i ryby. Sałatki - mało różnorodności. Z owoców NIEDOJRZAŁE ŚLIWKI oraz WINOGRONO, jabłka, pomarańcze i gruszki były OK. Słodycze to głównie budynie, torty, ładnie podane. Gdybym miała ocenić jedzenie, dałabym ocenę 3. A podczas posiłku było tam co najmniej 3 koty, a szczytem było, gdy wskoczyły na stół i jadły resztki jedzenia. Dołączyłam też 2 zdjęcia. W jednej części jadalni (z zewnątrz) śmierdziało kanałem. Wino i piwo w restauracji było lepszej jakości niż w barze przy plaży.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było w porządku, pokój dość duży i przestronny, tylko w łazience w narożnikach, tam gdzie była wanna, zaczęła pojawiać się pleśń...
UsługiSprzątali pokoje również po południu i zdarzyło się, że wieczorem przyszłam do pokoju i nie miałam wymienionych ręczników, dwa razy musiałam iść do recepcji i prosić o czyste ręczniki. Przez cały pobyt NIE BYŁO ANI RAZU odkurzane, na balkonie był piasek z butów, dopiero ostatniego dnia balkon został umyty. A 29.9. rano o 7 godzinie poszliśmy na śniadanie i na podłodze było dziecięce "kupki". Niestety nie miałam ze sobą aparatu, aby to udokumentować. To była ostatnia kropla, po prostu okropne!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...