Hotel Orange County Resort Alanya

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Martyna

Hotel w rozrywkowym klimacie

Niesamowite wrażenie zrobiły na mnie widoki rozciągające się znad basenu i restauracji. Leżąc na leżaku można się zakochać w krajobrazie i czyściutkiej turkusowej wodzie. Hotel jest bardzo rozrywkowy, codziennie organizowane są imprezy tematyczne, dzięki czemu można się zintegrować ze wszystkimi gośćmi hotelowymi. Zabawa organizowana jest na świeżym powietrzu, na pomoście, przy głośnej muzyce i kolorowych światłach (jak w najlepszych klubach na Ibizie). Zdecydowanie propozycja dla młodych, rozrywkowych osób.

Polecam dla: dla par, dla miłośników życia nocnego, dla singli

Lokalizacja
5.0
Pokój
4.0
Basen
4.0
Czystość
4.0
Obsługa
4.0
* Udogodnienia:
 • Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie:

Wodospad Manavgat oddalony jest od hotelu Orange County Resort Alanya - Kids Concept o 32 km, a centrum Alanyi - o 30 km.

Wyposażenie:

Udogodnienia obejmują 555 pokoi, lobby z recepcją, restaurację główną, 5 restauracji à la carte (turecka, rybna, chińska, francuska, wegetariańska), kilka barów, salę gier dla małych firm, sale konferencyjne, fryzjer, 3 baseny, jeden z nich ze zjeżdżalniami. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie, ręczniki za kaucją.

Zakwaterowanie:

Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną i balkon. Usługa opieki nad dziećmi jest dostępna na życzenie i za dodatkową opłatą.

Wyżywienie:

All inclusive: śniadanie, lunch i kolacja w formie bufetu, późne śniadanie, przekąska w ciągu dnia, popołudniowa kawa, herbata, deser i lody, przekąska o północy, napoje alkoholowe i bezalkoholowe lokalnej produkcji (08.00-24.00) raz w tygodniu opcja kolacji à la carte (wymagana rezerwacja).

Usługi:

Orange County Resort Hotel Alanya - Kids Concept oferuje szerokie i wyjątkowe udogodnienia specjalnie przystosowane dla dzieci, takie jak miniklub, bajki i mnóstwo gier. Oferuje on basen dla dzieci, zjeżdżalnie i mały park tematyczny o powierzchni 600 m². W ośrodku odbywa się wiele imprez, w tym karnawał dla dzieci, olimpiada dla dzieci, malowanie twarzy i pieczenie ciast z dziećmi. Na plaży dzieci mogą wspólnie budować zamki, ćwiczyć gimnastykę lub odpoczywać od gier do sypialni.

Plaża:

Prywatna 500 metrowa piaszczysto-żwirowa plaża bezpośrednio przy hotelu, plaża jest także molo z miejscem do opalania. Darmowe leżaki i parasole.

Lokalizacja

Opinie

4.7

Ocena klientów
na podstawie 13 dodanych opinii

Lokalizacja
4,8
Pokój
4,5
Posiłki
4,8
Basen
4,9
Czystość
4,4
Obsługa
4,5
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • miłośników życia nocnego
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • 4.7
  listopad 2019

  Bardzo nam się podobało

  Hotel super. Jedyne moje zastrzeżenia to posiłki- monotonne i codziennie to samo. Bardzo mało owoców a dużo słodyczy. Na śniadaniu były tylko jabłka i cytryna a na kolacji na zmianę winogrona, granaty lub granaty, gejpfrut i standartowo jabłka i cytryna. Niestety owoce bez smaku. Poza tym obsługa, animacje,dyskoteka,baseny i niewielka plaża na wysokim poziomie. Spędziłam naprawdę przemiło swój krótki pobyt. Polecam
  Hotel super. Jedyne moje zastrzeżenia to posiłki- monotonne i codziennie to samo. Bardzo mało owoców a dużo słodyczy. Na śniadaniu były tylko jabłka i cytryna a na kolacji na zmianę winogrona, granaty lub granaty, gejpfrut i standartowo jabłka i cytryna. Niestety owoce bez smaku. Poza tym obsługa, animacje,dyskoteka,baseny
  i niewielka plaża na wysokim poziomie. Spędziłam naprawdę przemiło swój krótki pobyt. Polecam
 • 4.8
  październik 2019

  Super

  Super hotel.
  Super hotel.
 • 4.7
  październik 2019

  Hmmmmm.....

  Hotel fantastyczny pod każdym względem, oprócz poziomu sprzątania. Byliśmy grupą ośmioosobową, zajmującą trzy pokoje, każdy na innym piętrze. W każdym pokoju było bardzo czysto, lecz atrakcje typu: fikuśnie ułożone ręczniki, bądź zabawne ułożenie zabawek dla dzieci różniło się bardzo, zależnie od tego jaka ekipa obsługiwała dane piętro. Jesteśmy też rozczarowani brakiem docenienia naszego powrotu do tego samego hotelu co rok wcześniej. Natomiast poziom obsługi, jedzenia, wieczornych pokazów i animacji - najwyższy z możliwych. Mamy jeszcze uwagę co do różnicy traktowania w hotelu Polaków a gości z Rosji. Zdecydowanie Rosjanie są na piedestale. Polskie dzieci biorące udział w animacjach i uczęszczające do Mini Klubu, nie mogą liczyć na pożegnanie na scenie dzień przed wylotem, tak jak inne dzieci.
  Hotel fantastyczny pod każdym względem, oprócz poziomu sprzątania. Byliśmy grupą ośmioosobową, zajmującą trzy pokoje, każdy na innym piętrze. W każdym pokoju było bardzo czysto, lecz atrakcje typu: fikuśnie ułożone ręczniki, bądź zabawne ułożenie zabawek dla dzieci różniło się bardzo, zależnie od tego
  jaka ekipa obsługiwała dane piętro. Jesteśmy też rozczarowani brakiem docenienia naszego powrotu do tego samego hotelu co rok wcześniej. Natomiast poziom obsługi, jedzenia, wieczornych pokazów i animacji - najwyższy z możliwych. Mamy jeszcze uwagę co do różnicy traktowania w hotelu Polaków a gości z Rosji. Zdecydowanie Rosjanie są na piedestale. Polskie dzieci biorące udział w animacjach i uczęszczające do Mini Klubu, nie mogą liczyć na pożegnanie na scenie dzień przed wylotem, tak jak inne dzieci.
 • 4.5
  lipiec 2019

  Hotel godny polecenia

  Hotel naprawdę godny polecenia, pomimo dużej ilości gości dostępne leżaki i miejsca w restauracji, dobre różnorodne jedzenie
  Hotel naprawdę godny polecenia, pomimo dużej ilości gości dostępne leżaki i miejsca w restauracji, dobre różnorodne jedzenie
 • 3.7
  maj 2019

  Podobało nam się, ale........nie wszystko

  Bardzo dużo podróżujemy całą rodziną. Nie mamy zbyt dużych wymagań. Czytając czasem opinie osób o hotelach jesteśmy zaskoczeni że ludzie czepiają się drobnostek. Postaram się dać obiektywną ocenę. Pokój który dostaliśmy był niezgodny z rezerwacją, kiedy zgłosiliśmy zamianę odmówiono nam. Generalnie okno w pokoju było zasłonięte ścianą drugiego budynku w kolorze granatowym, w odległości od okna około 1 m. Wchodząc do pokoju nie było w ogóle światła. Bardzo dużo Rosjan, wszystkie animacje po rosyjsku i obsługa do każdego wraca się po rosyjsku mimo że zwraca się im uwagę. Łakomstwo Rosjan i ich brak kultury w restauracji przekraczało wszelkie granice. Położenie hotelu świetne, jedzenie super. Przez cały pobyt nie byliśmy w stanie wszystkiego spróbować, codziennie serwowane coś extra np. raki i owoce morza w na molo. Rezydent w hotelu p. Paweł sympatyczny ale jak nic się od niego nie chce lub jeśli jest to mało istotne, w poważniejszych sprawach pomoc ogranicza do minimum i trzeba liczyć na siebie. No i sedno całego pobytu - ktoś z obsługi sprzątającej okradł NAS!!!!!!!. Z mojego portfela ale także z portfela mojej córki - nastolatki zginęły pieniądze. Faktem jest że nie mieliśmy pieniędzy w sejfie, ale grzebanie w torbach gości to już skandal. Zgłosiliśmy ten fakt w recepcji, ale bez odzewu, pytano nas czy przypadkiem pieniądze nie były na łóżkach ale zaprzeczyliśmy, mimo to i tak sprawę potraktowano pobłażliwie. Kilka razy pytaliśmy o wyjaśnienia, ale do końca pobytu ani menager hotelu, ani przy wyjeździe nikt w recepcji nawet nie zaproponował nam rekompensaty albo chociaż słowo przepraszam. Ostatecznie po powrocie złożyliśmy do biura wniosek o odszkodowanie i wyjaśnienie sprawy.<br />Byliśmy tam w maju więc nie w środku sezonu, a co za tym idzie cena za pobyt też była niższa, ale jeśli za pobyt w tym hotelu w lipcu na naszą rodzinę zapłacilibyśmy 12700 pln wg obowiązujących cen w tym terminie to poważnie byłabym rozczarowana postawą obsługi.
  Bardzo dużo podróżujemy całą rodziną. Nie mamy zbyt dużych wymagań. Czytając czasem opinie osób o hotelach jesteśmy zaskoczeni że ludzie czepiają się drobnostek. Postaram się dać obiektywną ocenę. Pokój który dostaliśmy był niezgodny z rezerwacją, kiedy zgłosiliśmy zamianę odmówiono nam. Generalnie
  okno w pokoju było zasłonięte ścianą drugiego budynku w kolorze granatowym, w odległości od okna około 1 m. Wchodząc do pokoju nie było w ogóle światła. Bardzo dużo Rosjan, wszystkie animacje po rosyjsku i obsługa do każdego wraca się po rosyjsku mimo że zwraca się im uwagę. Łakomstwo Rosjan i ich brak kultury w restauracji przekraczało wszelkie granice. Położenie hotelu świetne, jedzenie super. Przez cały pobyt nie byliśmy w stanie wszystkiego spróbować, codziennie serwowane coś extra np. raki i owoce morza w na molo. Rezydent w hotelu p. Paweł sympatyczny ale jak nic się od niego nie chce lub jeśli jest to mało istotne, w poważniejszych sprawach pomoc ogranicza do minimum i trzeba liczyć na siebie. No i sedno całego pobytu - ktoś z obsługi sprzątającej okradł NAS!!!!!!!. Z mojego portfela ale także z portfela mojej córki - nastolatki zginęły pieniądze. Faktem jest że nie mieliśmy pieniędzy w sejfie, ale grzebanie w torbach gości to już skandal. Zgłosiliśmy ten fakt w recepcji, ale bez odzewu, pytano nas czy przypadkiem pieniądze nie były na łóżkach ale zaprzeczyliśmy, mimo to i tak sprawę potraktowano pobłażliwie. Kilka razy pytaliśmy o wyjaśnienia, ale do końca pobytu ani menager hotelu, ani przy wyjeździe nikt w recepcji nawet nie zaproponował nam rekompensaty albo chociaż słowo przepraszam. Ostatecznie po powrocie złożyliśmy do biura wniosek o odszkodowanie i wyjaśnienie sprawy.
  Byliśmy tam w maju więc nie w środku sezonu, a co za tym idzie cena za pobyt też była niższa, ale jeśli za pobyt w tym hotelu w lipcu na naszą rodzinę zapłacilibyśmy 12700 pln wg obowiązujących cen w tym terminie to poważnie byłabym rozczarowana postawą obsługi.
 • 4.8
  kwiecień 2019

  Polecam, bardzo ladny hotel, dobre jedzenie

  obsluga sprawna, generalnie oceniam 9/10 pobyt
  obsluga sprawna, generalnie oceniam 9/10 pobyt
 • 5.0
  październik 2018

  Bardzo nam się podobało na pewno tam wrócimy

  Hotel na pewno nie jest dla osób ceniących tylko ciszę i spokój. My z mężem mamy powyżej 50+ ale byliśmy zadowoleni z imprez hotelowych i nawet z dyskoteki korzystaliśmy ( przypomniały się nam lata <br />młodzieńcze ) .Mieliśmy piękny widok na morze , platformy i rozbudowane molo genialne, jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo życzliwa. Już myślimy o ponownym pobycie w tym hotelu.
  Hotel na pewno nie jest dla osób ceniących tylko ciszę i spokój. My z mężem mamy powyżej 50+ ale byliśmy zadowoleni z imprez hotelowych i nawet z dyskoteki korzystaliśmy ( przypomniały się nam lata
  młodzieńcze ) .Mieliśmy piękny widok na morze , platformy i rozbudowane molo genialne, jedzenie
  bardzo dobre, obsługa bardzo życzliwa. Już myślimy o ponownym pobycie w tym hotelu.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY