Sun Star Resort Ocena: 5/5
od 1 188 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 188 zł za osobę
od 1 462 zł za osobę
od 2 513 zł za osobę
od 929 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 52 opinii)
Zablokowane opinie: 12
Monika T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Idealne wakacje.
Idealne wakacje.
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały mi się wakacje, różnorodność posiłków była duża, jeśli chodzi o śniadania, obiady i kolacje. Na pewno chętnie wrócę w przyszłym roku. Personel bardzo uprzejmy i pomocny.
Bardzo podobały mi się wakacje, różnorodność posiłków była duża, jeśli chodzi o śniadania, obiady i kolacje. Na pewno chętnie wrócę w przyszłym roku. Personel bardzo uprzejmy i pomocny.
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Filtruj opinie
Anna G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jeśli chodzi o all inclusive, było to raczej jak pełne wyżywienie (jeśli przyjechaliście z dziećmi późno z morza na podwieczorek, byliście głodni aż do wieczora). Bardzo brakowało tam owoców i warzyw. Był też duży problem z pokojem, który był rozwiązywany (pachniał), w nowym było całkiem dobrze, ale zdjęcia w ofercie zdecydowanie nie odpowiadały rzeczywistości. Morze było super, ale plaże już nie za bardzo. Osobiście cena nie do końca odpowiadała ogólnej jakości. Poza tym całkiem dobrze.
Jeśli chodzi o all inclusive, było to raczej jak pełne wyżywienie (jeśli przyjechaliście z dziećmi późno z morza na podwieczorek, byliście głodni aż do wieczora). Bardzo brakowało tam owoców i warzyw. Był też duży problem z pokojem, który był rozwiązywany (pachniał), w nowym było całkiem dobrze, ale zdjęcia w ofercie zdecydowanie nie odpowiadały rzeczywistości. Morze było super, ale plaże już nie za bardzo. Osobiście cena nie do końca odpowiadała ogólnej jakości. Poza tym całkiem dobrze.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)
Monika T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Idealne wakacje.
Idealne wakacje.
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
František Mertl
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wielkie rozczarowanie po przyjeździe do hotelu o 21:00. Nic do jedzenia, bałagan w jadalni, resztki jedzenia, stoły bez sztućców, rano nie leciała ciepła woda, brak zainteresowania personelu.
Wielkie rozczarowanie po przyjeździe do hotelu o 21:00. Nic do jedzenia, bałagan w jadalni, resztki jedzenia, stoły bez sztućców, rano nie leciała ciepła woda, brak zainteresowania personelu.
Przy hotelu Paradise zniszczone parasole i leżaki, plaża kamienista, czysta woda
WyżywienieZawsze po otwarciu napływ rosyjskich turystów i w ciągu 10 minut nie było już mięsa, a uzupełnienie trwało długo. Wszystkie napoje są w papierowym kubku, nie znają porcelanowego kubka na herbatę-kawę, dokładnie...
ZakwaterowanieŚrednie
UsługiBez kierownictwa, nigdzie nie widać żadnego menedżera. Następnego dnia po skargach na pierwszym spotkaniu z delegatką bardzo szybko i chętnie zorganizowała nam przewóz nas 6 czeskich turystów do Hotelu Lioness, gdzie byliśmy bardzo zadowoleni z usług i otoczenia przez resztę wakacji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)
Zdeněk Plachý
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje ogólnie nam się udały, chociaż można było znaleźć pewne drobne niedogodności. Uważamy jednak, że nie jest to odpowiednie miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi ze względu na stromy i żwirowy dostęp do morza. Każdy, kto wybierze się do tego miejsca, zdecydowanie potrzebuje obuwia do wody. Jedzenia było pod dostatkiem, każdy mógł coś wybrać, żadnych specjalności, wyraźnie europejskie jedzenie, co nam odpowiadało.
Wakacje ogólnie nam się udały, chociaż można było znaleźć pewne drobne niedogodności. Uważamy jednak, że nie jest to odpowiednie miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi ze względu na stromy i żwirowy dostęp do morza. Każdy, kto wybierze się do tego miejsca, zdecydowanie potrzebuje obuwia do wody. Jedzenia było pod dostatkiem, każdy mógł coś wybrać, żadnych specjalności, wyraźnie europejskie jedzenie, co nam odpowiadało.
Dostęp do plaży jest dobry.
ZakwaterowaniePokój był wyposażony w starsze meble, ale wszystko było czyste. Codzienne sprzątanie, woda pitna.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Dagmar Prukschová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Za tę cenę z rabatem warto było, zapłacić pełną cenę to bym żałowała.
Za tę cenę z rabatem warto było, zapłacić pełną cenę to bym żałowała.
Plaża była dobra, codziennie wieczorem sprzątana. Morze pięknie czyste i spokojne, temperatura 30 stopni.
WyżywienieOferta posiłków była zawsze taka sama, owoce raz jabłka, dwa razy wino i melon codziennie, lody nigdy. Wybór napojów dobry, ale wszystko tylko w plastikowych i papierowych kubkach.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było dobre, z wyjątkiem hałaśliwych klimatyzatorów, na balkonie mieliśmy trzy, z których jeden był bardzo głośny.
UsługiUsługi dobre. Basen miał jedne schodki z połamanym stopniem, a przez ostatnie trzy dni nie było żadnych schodków. W jadalni nie działała klimatyzacja, więc się pociliśmy. Podczas oczekiwania na wyjazd w recepcji włączyliśmy klimatyzację przy stoliku, ale w ciągu pięciu minut obsługa ją wyłączyła, więc poszliśmy przed hotel, gdzie było chłodniej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...