Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Podróżowanie do Tunezji możliwe jest bez konieczności okazywania certyfikatów szczepień i wykonywania testów na COVID-19. Uwaga - Obowiązkowe noszenie maseczek dla każdego, kto wykazuje objawy infekcji.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel One Resort Jockey

Tunezja, Monastir, Monastir

Urozmaicone All Inclusive z przepyszną kuchnią Ładny kompleks basenów ze zjeżdżalniami Położenie przy szerokiej, piaszczystej plaży Dogodne warunki na aktywne spędzenie urlopu

Więcej o hotelu

od 2 235 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 198 346

Naszym zdaniem

Przyjemny hotel usytuowany przy piaszczystej plaży z łagodnym wejściem do morza. Szeroki wybór lokali gastronomicznych, bogaty program animacji, baseny, zjeżdżalnie wodne, możliwości wycieczek do Monastiru i Sousse - nikt nie narzeka na nudę. 

Położenie

Przy plaży (bezpłatne leżaki i parasole, ręczniki za kaucją), ok. 15 km od Monastiru, 3 km od lotniska w Monastirze, 70 km od lotniska w Enfidha. 

Wyposażenie

Lobby, strefa wypoczynkowa, recepcja (24h), bezpłatne Wi-Fi, kącik czytelniczy, sklepiki, minimarket, windy (budynek główny ma 5 pięter), restauracja głowna, restauracja tunezyjska z tarasem, restauracja śródziemnomorska, bar w lobby, bar przy basenie, bar przy plaży, kawiarenka mauretańska.  

Pokoje

Standard - sypialnia, łazienka (wanna z prysznicem, suszarka), sejf, minibar, telefon, Wi-Fi, TV sat, centralna klimatyzacja (od 15 czerwca do 15 września), balkon lub taras. Powierzchnia - ok. 30 m kw. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat bezpłatnie (przy zakwaterowaniu, w zależności od dostępności).
Family - duży pokój rodzinny, wyposażenie jak w standardowym, powierzchnia - ok. 54 m kw.
Pokoje standardowe i family usytowane są w budynku głównym i w bungalowach, zakwaterowanie następuje w zależności od dostępności.

Wyżywienie

All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), późne śniadania, przekąski, słodki podwieczorek, lokalne napoje i alkohole (całą dobę), woda i napoje w pokoju w dniu przyjazdu. 

Sport i rozrywka

Basen, taras słoneczny (leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki za kaucją), fitness center, aerobik, program animacyjny, siatkówka plazowa, koszykówka, minigolf, tenis ziemny, tenis stołowy, rzutki, basen kryty, odpłatnie zabiegi w spa, sauna, łaźnia, oświetlenie kortu, sporty wodne.

Dla dzieci

2 brodziki, zjeżdżalnie wodne, plac zabaw, miniklub, animacje dla dzieci i dla nastolatków, minidyskoteki, menu dziecięce, wysokie krzesełka.  

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczną obsługę telefoniczną w okresie 01/06/2023 - 19/10/2023, w pozostałych terminach anglojęzyczną obsługę telefoniczną, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Lokalnego podatku, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: np. od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
W Tunezji obowiązuje obligatoryjny podatek, pobierany jednorazowo przy meldowaniu się w hotelu.
* 1 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 2 gwiazdkowym
* 2 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 3 gwiazdkowym
* 3 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 4 i 5 gwiazdkowym
Przy pobytach dłuższych niż 7 dni podatek jest równowartością pobytu 7 dniowego.
 

Tunezja - warunki wjazdu do kraju

Polacy udający się do Tunezji na okres do 90 dni nie muszą mieć wizy. Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Paszport nie może budzić wątpliwości co do swojej autentyczności.
Komunikat z dnia 03.01.2023
Zniesione zostały wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Tunezji.
Nie ma już obowiązku:
- legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia,
- wykonywania testów w kierunku SARS-CoV-2 dla osób niezaszczepionych i mających niepełne szczepienie,
- noszenia maseczek w zamkniętych miejscach publicznych i środkach transportu.
Jednocześnie przypominamy o możliwości zapoznania się z aktualnymi komunikatami MSZ dotyczącymi pobytu w Tunezji:
https://www.gov.pl/web/tunezja/informacje-dla-podrozujacych
Komunikat w sprawie wycieczek po Tunezji - Polska w Tunezji - Portal Gov.pl (www.gov.pl)
Ambasada RP w Tunisie informuje, że organizatorzy wycieczek turystycznych na terenie Tunezji muszą posiadać odpowiednie uprawnienia wydane przez władze tunezyjskie. To samo dotyczy osób oferujących usługi przewodnika turystycznego. Zarówno Polacy, jak i Tunezyjczycy, którzy posługują się językiem polskim, muszą legitymować się kartą przewodnika. Działalność w sektorze turystycznym jest przedmiotem ścisłej kontroli ze strony władz tunezyjskich.  Apelujemy o weryfikację ofert przed skorzystaniem z nich, gdyż udział w nielegalnie zorganizowanym przedsięwzięciu może skutkować negatywnymi konsekwencjami, które mogą wpłynąć na przebieg zaplanowanego przez Państwa pobytu w Tunezji.

Powrót do kraju

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Uwagi

Zakwaterowanie zaczyna się o godzinie 15:00, wykwaterowanie do godziny 12:00.
Zgodnie z decyzją tunezyjskiego rządu, klimatyzacja w hotelach działa wyłącznie w okresie 15/06 - 15/09.
Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.
 

Przeloty do Tunezji

Dotyczy wszystkich przelotów do Tunezji (rejsowych - Nouvelair i czarterowych):
* w przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. 
* wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
* przy rezerwacjach założonych na wyloty do Tunezji liniami Nouvelair obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.


Podróżni z paszportem innym niż Polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby niepełnoletniej z osobą trzecią

Na podróż osoby niepełnoletniej z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 8 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 2 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Fitness Fitness tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,1 / 5
Travelplanet

Doskonałe (55 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,1 / 5

Wyżywienie 4,2 / 5

Okolica 4,1 / 5

Cena 4,1 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

7. najwyższa ocena z 90 hoteli w Monastir

Martina K.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 17.9. - 24.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

One Resort Jockey Tunezja, Monastir

ogólne wrażenie na 1

ogólne wrażenie na 1

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
zakwaterowanie było ładne - pokoje były wystarczające, wszędzie było czysto

Wyżywienie
standardowe jedzenie dla tego kraju - możesz wybierać i cieszyć się nim

Obsługa w hotelu
usługi hotelowe i pracownicy na 1

Plaża
plaża była piaszczysta, zejście do morza stopniowe, a morze czyste i przejrzyste

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana E.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 13.9. - 22.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

One Resort Jockey Tunezja, Monastir

Super

Super

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Piękny

Wyżywienie
Dobrze się bawiliśmy

Obsługa w hotelu
Super

Plaża
Plaża czysta woda świetna

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Martina K.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 17.9. - 24.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

One Resort Jockey Tunezja, Monastir

ogólne wrażenie na 1

ogólne wrażenie na 1

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
zakwaterowanie było ładne - pokoje były wystarczające, wszędzie było czysto

Wyżywienie
standardowe jedzenie dla tego kraju - możesz wybierać i cieszyć się nim

Obsługa w hotelu
usługi hotelowe i pracownicy na 1

Plaża
plaża była piaszczysta, zejście do morza stopniowe, a morze czyste i przejrzyste

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana E.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 13.9. - 22.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

One Resort Jockey Tunezja, Monastir

Super

Super

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Piękny

Wyżywienie
Dobrze się bawiliśmy

Obsługa w hotelu
Super

Plaża
Plaża czysta woda świetna

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jarmila R.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 12.9. - 19.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

One Resort Jockey Tunezja, Monastir

Hotel składa się z dwóch budynków, których nie znaliśmy, a my, Słowacy, zakwaterowaliśmy się w starszej części, na parterze po drugiej stronie parkingu. Pokój nie był zgodny z naszymi oczekiwaniami, więc od razu zwróciliśmy go do recepcji i poprosiliśmy o zmianę na główny, nowszy budynek, oczywiście za napiwek. Potem było ok. Tylko sprzątanie było dziwne, sprzątaczka zawsze szła do pokoju po jeden ręcznik, dopóki nie dowiedzieliśmy się, że ukradła nam kilka €. Poza tym byliśmy zadowoleni, jedzenie było doskonałe, duży wybór, plaża mogłaby być częściej czyszczona, dużo leżaków. Zatrzymaliśmy się na 7 nocy, więc cały pobyt spędziliśmy nad morzem, które było cudownie ciepłe i czyste.

Hotel składa się z dwóch budynków, których nie znaliśmy, a my, Słowacy, zakwaterowaliśmy się w starszej części, na parterze po drugiej stronie parkingu. Pokój nie był zgodny z naszymi oczekiwaniami, więc od razu zwróciliśmy go do recepcji i poprosiliśmy o zmianę na główny, nowszy budynek, oczywiście za napiwek. Potem było ok. Tylko sprzątanie było dziwne, sprzątaczka zawsze szła do pokoju po jeden ręcznik, dopóki nie dowiedzieliśmy się, że ukradła nam kilka €. Poza tym byliśmy zadowoleni, jedzenie było doskonałe, duży wybór, plaża mogłaby być częściej czyszczona, dużo leżaków. Zatrzymaliśmy się na 7 nocy, więc cały pobyt spędziliśmy nad morzem, które było cudownie ciepłe i czyste.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Nowa część głównego budynku jest w porządku, stara mniej.

Wyżywienie
Jedzenie było wyśmienite, różnorodność wszystkiego była wystarczająca, nie trzeba było na nic czekać, stoły zostały od razu swobodnie zaaranżowane, pewnie dlatego, że był już sezon.

Obsługa w hotelu
Hotel w nowej części był w porządku, wifi wyglądało słabo, wiele małych dzieci z mieszkańców, które wszędzie były zmęczone i ryczały, biegało pod nogami.

Plaża
Plaża była ładna, mogła być czystsza, ale była przez cały dzień super strzeżona przez ochroniarzy, co było miłe, nie martwiliśmy się o nic.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zuzana K.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 9.9. - 17.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

One Resort Jockey Tunezja, Monastir

Świetne wakacje dla rodzin z dziećmi

Świetne wakacje dla rodzin z dziećmi

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marek B.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.9. - 10.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

One Resort Jockey Tunezja, Monastir

Zarezerwowałem pokój z widokiem na morze, a dostałem pokój z widokiem na plac zabaw i drogę.

Zarezerwowałem pokój z widokiem na morze, a dostałem pokój z widokiem na plac zabaw i drogę.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Zakwaterowanie
Brudna zasłona, popękane łóżko.

Wyżywienie
Jedzenie było pozytywne, obsługa była świetna, ogólne jedzenie było świetne.

Obsługa w hotelu
Straszna, potrzebowaliśmy lekarza, gdzie myśleliśmy, że jeśli mamy ubezpieczenie, wszystko jest w porządku, ale lekarz, nie mając tego nigdzie napisane, chciał 40 euro, inaczej nawet by na nas nie spojrzał, więc gdy mieliśmy ostry problem , musiałabym, nie wiem jak, będąc chora, pojechać do miasta, czy zebrać w hotelu jakieś euro i mu je dać, a on by mnie wtedy wyleczył? Szalone przeżycie... Mówią, że mamy do czynienia z firmą ubezpieczeniową.

Plaża
Plaża jest świetna

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (4)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 27 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Temperatura wody 25 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 28 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Piątek 27 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Sobota 25 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Niedziela 26 °C temperatura w nocy 23 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować