Riad Meninx Djerba Ocena: 4/5
od 1 810 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 810 zł za osobę
od 2 207 zł za osobę
od 1 727 zł za osobę
od 1 862 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 1 opinii)
Dana Šťástková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po przyjeździe zamówiony przez nas hotel Magic Mare był zamknięty, więc zostaliśmy natychmiast przewiezieni do innego hotelu w pobliżu - Palm Beach, który był na podobnym poziomie, a może nawet lepszy niż pierwotnie zamówiony. Delegatka była bardzo sympatyczna i kompetentna, wszystko nam dokładnie wyjaśniła. Na kolejnych spotkaniach zawsze była punktualna i chętna do pomocy.
Po przyjeździe zamówiony przez nas hotel Magic Mare był zamknięty, więc zostaliśmy natychmiast przewiezieni do innego hotelu w pobliżu - Palm Beach, który był na podobnym poziomie, a może nawet lepszy niż pierwotnie zamówiony. Delegatka była bardzo sympatyczna i kompetentna, wszystko nam dokładnie wyjaśniła. Na kolejnych spotkaniach zawsze była punktualna i chętna do pomocy.
Plaża zadbana, tuż przy hotelu, leżaki i parasole w cenie, niestety morze wzburzone. Bufet na plaży jeszcze nie działał, ale przynajmniej poszłyśmy się czegoś napić, około 100 m do basenu. Basenu krytego nawet nie używałyśmy, ponieważ było wystarczająco ciepło, a basen przy hotelu był przyjemnie chłodny.
WyżywienieDo jedzenia nie mogę mieć żadnych uwag, nawet gdybym chciała, ponieważ ja i moja wnuczka codziennie się nim delektowałyśmy, jedzenie było dobre, ale desery były bezbłędne. Do picia najlepsze było piwo – naprawdę mają je dobre. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
ZakwaterowanieByłyśmy zakwaterowane w przyjemnym pokoju z widokiem na morze - tak jak zamówiłam, codzienne sprzątanie pokoju przez miłą i uśmiechniętą pokojówkę. Sejf w pokoju za opłatą 20 dinarów bez problemów, woda zapewniona.
UsługiW hotelu zakwaterowano 8 Czechów, a reszta to sami Francuzi - bardzo mili, towarzyscy, animatorzy codziennie przygotowywali program na określony temat, byli uprzejmi i uśmiechnięci, podobnie jak pozostały personel - kelnerzy, pokojówki, ochrona.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Filtruj opinie
Dana Šťástková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po przyjeździe zamówiony przez nas hotel Magic Mare był zamknięty, więc zostaliśmy natychmiast przewiezieni do innego hotelu w pobliżu - Palm Beach, który był na podobnym poziomie, a może nawet lepszy niż pierwotnie zamówiony. Delegatka była bardzo sympatyczna i kompetentna, wszystko nam dokładnie wyjaśniła. Na kolejnych spotkaniach zawsze była punktualna i chętna do pomocy.
Po przyjeździe zamówiony przez nas hotel Magic Mare był zamknięty, więc zostaliśmy natychmiast przewiezieni do innego hotelu w pobliżu - Palm Beach, który był na podobnym poziomie, a może nawet lepszy niż pierwotnie zamówiony. Delegatka była bardzo sympatyczna i kompetentna, wszystko nam dokładnie wyjaśniła. Na kolejnych spotkaniach zawsze była punktualna i chętna do pomocy.
Plaża zadbana, tuż przy hotelu, leżaki i parasole w cenie, niestety morze wzburzone. Bufet na plaży jeszcze nie działał, ale przynajmniej poszłyśmy się czegoś napić, około 100 m do basenu. Basenu krytego nawet nie używałyśmy, ponieważ było wystarczająco ciepło, a basen przy hotelu był przyjemnie chłodny.
WyżywienieDo jedzenia nie mogę mieć żadnych uwag, nawet gdybym chciała, ponieważ ja i moja wnuczka codziennie się nim delektowałyśmy, jedzenie było dobre, ale desery były bezbłędne. Do picia najlepsze było piwo – naprawdę mają je dobre. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
ZakwaterowanieByłyśmy zakwaterowane w przyjemnym pokoju z widokiem na morze - tak jak zamówiłam, codzienne sprzątanie pokoju przez miłą i uśmiechniętą pokojówkę. Sejf w pokoju za opłatą 20 dinarów bez problemów, woda zapewniona.
UsługiW hotelu zakwaterowano 8 Czechów, a reszta to sami Francuzi - bardzo mili, towarzyscy, animatorzy codziennie przygotowywali program na określony temat, byli uprzejmi i uśmiechnięci, podobnie jak pozostały personel - kelnerzy, pokojówki, ochrona.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...