Hotel Ochsen

Szwajcaria, Gryzonia, Davos

Więcej o hotelu

od 1 426 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 233 268

Kraj

SZWAJCARIA

Położenie

 przytulny 2-gwiazdkowy Hotel Ochsen położony jest w centrum miejscowości. Do terenu narciarskiego jest ok. 300 m (kolejka Jakobshornbahn), ski bus ok. 20 m.

NEKERAPlus

 karnet narciarski na teren "Davos Klosters Mountains" (z wyjątkiem Schatzalp/Strela) na osobę i pobyt (3 noce = karnet 3-dniowy, 4 noce = karnet 4-dniowy itd.). Ważność karnetu od następnego dnia po przyjeździe do dnia wyjazdu włącznie. Karnet do odbioru przy przybyciu do hotelu.

Wyposażenie

recepcja, winda, WiFi, sala śniadaniowa, restauracja, bar, narciarnia. 

Zakwaterowanie

pokoje dwuosobowe standardowe (ok. 15 m2): prysznic, WC, suszarka, TV, WiFi. Pokoje rodzinne (ok. 22 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standardowe. Pokoje trzyosobowe (ok. 22 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standardowe. Pokoje dwuosobowe deluxe (ok. 21 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard. Pokoje jednoosobowe standard (ok. 12 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standardowe, bez WiFi.

Wyżywienie

 ze śniadaniami w formie bufetu.

Opłata klimatyczna

 ok. 5,90 CHF/dzień (od 12 lat).

Parkowanie

 parking ok. 10 CHF/dzień.

Zwierzę domowe

 obiekt nie akceptuje zwierząt.

Kategoria Nekera

 2 gwiazdki, kategoria lokalna: 2 gwiazdki. 
Przyjazd od godz. 15:00, wyjazd do godz. 11:00.
 

Mocne strony

- tereny narciarskie ok. 300 m
- ski bus ok. 20 m

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...