Milan B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładny hotel niedaleko centrum. Pokoje są przestronne i bardzo dobrze wyposażone. Śniadania są w formie bufetu szwedzkiego, a na kolację serwowane jest menu składające się z 3 dań (przystawka, danie główne - 2 opcje, deser). W cenie pobytu jest również karta, która umożliwia bezpłatne podróżowanie po Davos i okolicach oraz na przylegających wyciągach narciarskich.
Bardzo ładny hotel niedaleko centrum. Pokoje są przestronne i bardzo dobrze wyposażone. Śniadania są w formie bufetu szwedzkiego, a na kolację serwowane jest menu składające się z 3 dań (przystawka, danie główne - 2 opcje, deser). W cenie pobytu jest również karta, która umożliwia bezpłatne podróżowanie po Davos i okolicach oraz na przylegających wyciągach narciarskich.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
