Hotel Alpenhof

Szwajcaria, Berneński Oberland, Grindelwald

Więcej o hotelu

od 2 259 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 7 376

Kategoria

***

Miasto

Grindelwald

Kraj

Szwajcaria

Położenie/wyposażenie

Położony w spokojnej okolicy hotel Alpenhof znajduje się ok. 300 m od centrum miejscowości Grindelwald i blisko 800 m od terenu narciarskiego Grindelwald-First. Przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się w odległości ok. 300 m. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwy jest zjazd na nartach bezpośrednio do obiektu. Na zapytanie hotel oferuje transfer skibusem i busem w dniu przyjazdu i powrotu np. z dworca kolejowego Grindelwald (prosimy o wspomnienie przy rezerwacji, dostępność ograniczona).Do wyposażenia tego przytulnego hotelu należy recepcja, winda, Wi-Fi i kącik internetowy, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, restauracja (w godz. 19:00 - 21:00, nieczynne w niedziele), bar i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się również przy hotelu.W strefie wellness do dyspozycji gości jest sauna i kabina z podczerwienią.PokojeStarannie urządzone pokoje są wyposażone w łazienkę lub prysznic/WC, TV, Wi-Fi, minibar (za opłatą), ekspres do kawy oraz posiadają balkon lub taras.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje codzienne śniadania w formie bufetu i 3 daniowe menu wieczorem. Ze względu na dzień wolny od pracy w niedzielę, kolacja w ramach wyżywienia HB jest serwowana w sąsiedniej restauracji (oddalonej o ok. 10 min. pieszo).
Zasada 2GW tym obiekcie dla osób od 16. roku życia obowiązuje zasada 2G, tzn. zakwaterowane mogą być wyłącznie osoby zaszczepione i ozdrowieńcy.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMiejsca parkingowe (wg opisu)Transfer z/do dworca (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej (i na wypożyczenie sprzętu)5% zniżki na opiekę nad dziećmi w naszej szkółce partnerskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

Minibar (w pokoju)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 4,75 CHF za osob./noc

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (15,- CHF /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W niedzielę restauracja jest nieczynna, kolacja w ramach wyżywienia HB odbywa się w sąsiedniej restauracji (ok. 10 min. pieszo od obiektu).Zalecane jest zabranie ze sobą łańcuchów na koła.Dzieci do 5 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż dzieci z tej grupy wiekowej jeżdżą w towarzystwie rodzica bezpłatnie. Dla dzieci jeżdżących samodzielnie (np. na kursie narciarskim) należy na miejscu wykupić karnet. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TVbalkon lub taras

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TVbalkon

Suite 5-osob., HB

pokój dzienny z podwójną wysuwaną kanapą, dostawką i TV
pokój sypialny z 2 podwójnymi łóżkami
balkon lub taras

Dojazd

Kolej: Grindelwald (w miejscowości), Interlaken-Ost (ok. 20 km)Przelot: Berno (ok. 70 km), Zurych (ok. 150 km), Bazylea (ok. 175 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Grindelwald/First & Kleine Scheidegg/Männlichen

Maks. wysokość: 2500 mMin. wysokość: 944 mWys. miejscowość: 1034 mWyciągi łącznie: 38Orczyki: 17Krzesełka: 13Gondole: 8Trasy łącznie: 151 kmTrasy zielone/niebieskie: 63 kmTrasy czerwone: 67 kmTrasy czarne: 21 km

Region narciarski Jungfrau Region

Maks. wysokość: 2970 mMin. wysokość: 796 mWyciągi łącznie: 58Orczyki: 20Krzesełka: 20Gondole: 18Trasy łącznie: 206 kmTrasy zielone/niebieskie: 67 kmTrasy czerwone: 107 kmTrasy czarne: 32 kmTrasy do skialpinizmu: 4 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od stoku narciarskiego 200 m
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Plac zabaw tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 3 °C temperatura w nocy -7 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 4 °C temperatura w nocy -7 °C

 • Czw 4 °C temperatura w nocy -8 °C

 • Pt -2 °C temperatura w nocy -12 °C

 • Sob 3 °C temperatura w nocy -12 °C