Jana L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Okolica hotelu w Szwajcarii, podobno gorsza dzielnica, śmieci na ulicy itp. Papiery i niedopałki papierosów na ziemi przed hotelem, śniadanie niezbyt duże, a wyposażenie pokoju przestarzałe i nie było gdzie usiąść poza łóżkiem
Okolica hotelu w Szwajcarii, podobno gorsza dzielnica, śmieci na ulicy itp. Papiery i niedopałki papierosów na ziemi przed hotelem, śniadanie niezbyt duże, a wyposażenie pokoju przestarzałe i nie było gdzie usiąść poza łóżkiem
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)


