od 2 631 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 83 752

Kategoria

***

Miasto

Engelberg

Kraj

Szwajcaria

Położenie/wyposażenie

Berghotel Trübsee położony jest na stoku, pośrodku terenu narciarskiego Engelberg-Titlis, na wysokości 1800 m. Obiekt ten jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy już o poranku chcą być na stoku narciarskim. Do centrum Engelbergu można dotrzeć, korzystając z trasy do doliny lub gondoli (ok. 10 min jazdy).W hotelu, oferującym cudowny widok na otaczające masywy górskie, znajduje się lobby z recepcją, winda, kącik z dostępem do internetu i Wi-Fi, pokój śniadaniowy, restauracja, bar, kino, kącik zabaw dla dzieci, pomieszczenie na sprzęt narciarski z suszarką do butów i bezpośrednim dostępem do tras oraz taras.
Z sauny można korzystać bezpłatnie, codziennie w godz. 16:00 - 20:00. Przed hotelem znajduje się również zjeżdżalnia dla dzieci.
Przy dolnej stacji kolejki Engelberg-Titlis w cenie jest jedno miejsce parkingowe na pokój (miejsce parkingowe zostanie wskazane przez pracownika na miejscu). Bagaż można zabrać ze sobą do gondoli (bezpłatnie), bądź też zlecić jego przewiezienie do hotelu (po uprzednim zgłoszeniu bezpośrednio w hotelu).
Wszyscy goście Engelberg otrzymają specjalną kartę uprawniającą do zniżek i bezpłatnych świadczeń, jak np. korzystania z autobusu dla narciarzy, tras do narciarstwa biegowego, czy różnych zabiegów wellness itd. (organizator zastrzega sobie prawo do zmian i ograniczeń w świadczeniach, wg info. na miejscu).
WyposażeniePrzytulne pokoje z prysznicem/WC, suszarką do włosów, TV, Wi-Fi, telefonem i radiem.WyżywienieW cenie zawarty jest bufet śniadaniowy i 4-daniowe menu na kolację. Kolacje wigilijna i sylwestrowa są również w cenie. Na zapytanie możliwe menu dla dzieci.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunyPłaszcz kąpielowy do wypożyczenia (za kaucją)Kącik internetowyKarta gościa (wg opisu)Wypożyczenie rakiet śnieżnych (dostępność ograniczona)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)1 miejsce parkingowe przy dolnej stacji wyciągu/pokój

Płatne na miejscu

Keycard: 5,-CHF

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Do Berghotel Trübsee można dojechać tylko kolejką gondolową z Engelberg (podróż ok. 10 minut). Ostatni wjazd jest o 16:30. Pierwszy zjazd do doliny jest o 08:30. Poza i przed tymi godzinami nie ma transportu górskiego! Ta zasada obowiązuje w dniu przyjazdu i wyjazdu, jak również w czasie całego pobytu.Zawarty w cenie karnet narciarski obowiązuje na cały czas trwania podróży z dniem przyjazdu i powrotu włącznie!Wstęp do sauny możliwy jest dla dzieci od 12. roku życia i jedynie w towarzystwie osoby dorosłej.Uwaga: szkółki narciarskie i trasy dla początkujących znajdują się poniżej wysokości hotelu, stąd dzieci i początkujący do punktu spotkania muszą zjechać do doliny.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob., prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z dodatkową kanapą do spania i TV

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB

przytulne pokoje na dwóch piętrach z TV

Dojazd

Kolej: Engelberg (w miejscowości), Lucerna (ok. 35 km) Przelot: Zurych (ok. 105 km), Berno (ok. 140 km), Bazylea (ok. 140 km), Friedrichshafen (ok. 230 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Engelberg-Titlis

Maks. wysokość: 3020 mMin. wysokość: 1000 mWys. miejscowość: 1015 mWyciągi łącznie: 20Orczyki: 7Krzesełka: 6Gondole: 7Trasy łącznie: 66,5 kmTrasy zielone/niebieskie: 19 kmTrasy czerwone: 38 kmTrasy czarne: 9,5 km

Informacje o hotelu

  • Odległość od stoku narciarskiego 0 m
  • TV tak
  • Bar tak
  • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 1 °C temperatura w nocy -6 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 1 °C temperatura w nocy -8 °C

  • Śr 5 °C temperatura w nocy -9 °C

  • Czw 8 °C temperatura w nocy 0 °C

  • Pt 2 °C temperatura w nocy -4 °C