Michal Kuňák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowite wakacje. Doskonale zorganizowany. Zameldowanie i zaparkowanie samochodu było możliwe od 12:00, ale przyjechaliśmy o 10:00 i od razu nas zameldowali. Na statku byliśmy w pokojach o 10:30.
Niesamowite wakacje. Doskonale zorganizowany. Zameldowanie i zaparkowanie samochodu było możliwe od 12:00, ale przyjechaliśmy o 10:00 i od razu nas zameldowali. Na statku byliśmy w pokojach o 10:30.
Świetnie. Świetny wybór.
ZakwaterowaniePiękne zakwaterowanie. Sprzątane codziennie. Doskonały personel.
UsługiŚwietny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







