Romana Pevná
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były świetne, doskonale się nimi z przyjaciółmi cieszyliśmy, wszystko wyszło absolutnie luksusowo. Bardzo dziękujemy i na pewno nie byliśmy na takich wakacjach ostatni raz.
Wakacje były świetne, doskonale się nimi z przyjaciółmi cieszyliśmy, wszystko wyszło absolutnie luksusowo. Bardzo dziękujemy i na pewno nie byliśmy na takich wakacjach ostatni raz.
No cóż, biorąc pod uwagę, że wszyscy trochę przytyliśmy, wszystko super, świetnie, doskonale.
ZakwaterowanieZakwaterowanie znacznie przewyższyło nasze oczekiwania, po prostu rewelacja, wszystko na piątkę z plusem.
UsługiPerfekcyjnie, wszystko znowu na piątkę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)


