Hotel MSC Armonia

Ocena: 4/5

Świat

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Fitness Fitness tak
  • Bowling Bowling tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Doskonały (Na podstawie 19 opinii)

Zablokowane opinie: 3

Ocena 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Barbora Pavelková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025

Świetna i szybka współpraca z biurem podróży. Zdecydowanie będziemy chcieli powtórzyć podobne wakacje w przyszłości. Świetna organizacja, bardzo miły i pomocny personel, a w ciągu tygodnia naprawdę nie można się nudzić. Nie udało nam się nawet zrobić wszystkiego, co chcieliśmy. Piękny, relaksujący urlop ze wszystkim.

Świetna i szybka współpraca z biurem podróży. Zdecydowanie będziemy chcieli powtórzyć podobne wakacje w przyszłości. Świetna organizacja, bardzo miły i pomocny personel, a w ciągu tygodnia naprawdę nie można się nudzić. Nie udało nam się nawet zrobić wszystkiego, co chcieliśmy. Piękny, relaksujący urlop ze wszystkim.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie jest praktycznie zawsze takie samo. Duży wybór dla każdego i na pewno nikt nie był zawiedziony.

Zakwaterowanie

Piękny i czysty obiekt z profesjonalnym podejściem personelu i bardzo starannym sprzątaniem. Bardzo przyjemna klimatyzacja.

Usługi

Wysoka jakość, profesjonalizm i bardzo, bardzo pomocna obsługa. Zawsze uśmiechnięci.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tereza H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2024

To było niesamowite przeżycie. Byliśmy na rejsie pierwszy raz i było pięknie.

To było niesamowite przeżycie. Byliśmy na rejsie pierwszy raz i było pięknie.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Niesamowity. Piękne i czyste.

Wyżywienie

Codziennie coś innego. To bardzo się zmieniło.

Zakwaterowanie

Mieliśmy pokój standardowy, zawsze chodziliśmy tam tylko po to, żeby się przespać. Bardzo wygodne łóżko.

Usługi

Absolutnie top. Nigdy nie mieliśmy tak wielu opcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Barbora Pavelková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025

Świetna i szybka współpraca z biurem podróży. Zdecydowanie będziemy chcieli powtórzyć podobne wakacje w przyszłości. Świetna organizacja, bardzo miły i pomocny personel, a w ciągu tygodnia naprawdę nie można się nudzić. Nie udało nam się nawet zrobić wszystkiego, co chcieliśmy. Piękny, relaksujący urlop ze wszystkim.

Świetna i szybka współpraca z biurem podróży. Zdecydowanie będziemy chcieli powtórzyć podobne wakacje w przyszłości. Świetna organizacja, bardzo miły i pomocny personel, a w ciągu tygodnia naprawdę nie można się nudzić. Nie udało nam się nawet zrobić wszystkiego, co chcieliśmy. Piękny, relaksujący urlop ze wszystkim.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie jest praktycznie zawsze takie samo. Duży wybór dla każdego i na pewno nikt nie był zawiedziony.

Zakwaterowanie

Piękny i czysty obiekt z profesjonalnym podejściem personelu i bardzo starannym sprzątaniem. Bardzo przyjemna klimatyzacja.

Usługi

Wysoka jakość, profesjonalizm i bardzo, bardzo pomocna obsługa. Zawsze uśmiechnięci.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tereza H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2024

To było niesamowite przeżycie. Byliśmy na rejsie pierwszy raz i było pięknie.

To było niesamowite przeżycie. Byliśmy na rejsie pierwszy raz i było pięknie.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Niesamowity. Piękne i czyste.

Wyżywienie

Codziennie coś innego. To bardzo się zmieniło.

Zakwaterowanie

Mieliśmy pokój standardowy, zawsze chodziliśmy tam tylko po to, żeby się przespać. Bardzo wygodne łóżko.

Usługi

Absolutnie top. Nigdy nie mieliśmy tak wielu opcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Barbara Heczková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Rejs statkiem wycieczkowym oceniam jako najlepsze moje wakacje. Statek MSC Armonia był pięknie urządzony, czysty, oferował wiele kulturalnych atrakcji, świetne programy animacyjne, smaczne jedzenie, bardzo uprzejmy i miły personel. Miejsca, gdzie statek cumował, były bardzo ładne, a plaże były blisko. Mogę tylko polecić, wszystko na piątkę!

Rejs statkiem wycieczkowym oceniam jako najlepsze moje wakacje. Statek MSC Armonia był pięknie urządzony, czysty, oferował wiele kulturalnych atrakcji, świetne programy animacyjne, smaczne jedzenie, bardzo uprzejmy i miły personel. Miejsca, gdzie statek cumował, były bardzo ładne, a plaże były blisko. Mogę tylko polecić, wszystko na piątkę!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Łącznie odwiedziliśmy trzy plaże: na Roatanie, Costa Mayi i Cozumelu. Wszystkie były piękne i oferowały bogaty podwodny świat. Na Cozumelu skorzystaliśmy z rejsu łodzią.

Wyżywienie

Posiłki odbywały się w kilku miejscach - restauracja, pizzeria, bar z hamburgerami, stołówka samoobsługowa.. Duży wybór potraw, możliwość napicia się przez cały dzień bez ograniczeń. Dokupiliśmy pakiet napojów Easy, dzięki któremu większość napojów mieliśmy za darmo we wszystkich "lokalach". Wybór napojów z naszym pakietem był więcej niż wystarczający.

Zakwaterowanie

Kajuta bardzo ładna, klimatyzowana, sprzątana kilka razy dziennie. Ze względu na większą ilość luster nie brakowało nam okna w kajucie.

Usługi

Usługi podczas rejsu były doskonałe, personel dbał o każdego klienta. Statek oferował wiele atrakcji - teatr, kino, baseny, jacuzzi, wellness, fitness, kasyno, boisko, minigolf, dyskoteka, klub dla dzieci, klub dla nastolatków, salon kawowy... Każdego dnia odbywał się bogaty program animacyjny - ćwiczenia, lekcje tańca, dyskoteki na pokładzie, gry i konkursy, koncerty, występy... Jak już pisałam wyżej, kajuta była sprzątana trzy razy dziennie, zawsze według potrzeby. Kelnerzy i barmani byli bardzo uprzejmi i uśmiechnięci.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Eva H.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Rejs po Karaibach przewyższył nasze oczekiwania. Świetne wakacje. Ładny statek, bogaty program, duży wybór jedzenia i picia. Mnóstwo zabawy. Gorąco polecam!

Rejs po Karaibach przewyższył nasze oczekiwania. Świetne wakacje. Ładny statek, bogaty program, duży wybór jedzenia i picia. Mnóstwo zabawy. Gorąco polecam!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Różne wyspy, różne plaże. Zazwyczaj ładne.

Wyżywienie

Patrz wyżej. Duży wybór w bufecie przez cały dzień. Restauracja serwowała wybór na wysokim poziomie i z niesamowitą obsługą.

Zakwaterowanie

Kajuta wewnętrzna dla osób na Armonii była przestronna, łóżka wygodne. Wokół było też zaskakująco cicho. 9 pokład na końcu statku.

Usługi

Szeroka oferta, ale poza rozrywką organizowaną w barze, teatrze i przy basenie nie skorzystaliśmy z niej (fryzjer, masaże itp.)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Jiří Fiala

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wycieczka - tygodniowy rejs statkiem po Karaibach - została dobrze zorganizowana, wejście i zejście dla 2 500 gości przebiegało bez problemów. Jedynym opóźnieniem był odjazd i przyjazd w portach, gdzie statek nie cumował przy nabrzeżu, a odwiedzający byli stopniowo przewożeni na ląd małymi łodziami, co zajmowało dość dużo czasu. Jeszcze gorszy był czas powrotu na statek, przeprowadzano kontrolę bezpieczeństwa jak na lotnisku, co bardzo opóźniało wejście na pokład.

Wycieczka - tygodniowy rejs statkiem po Karaibach - została dobrze zorganizowana, wejście i zejście dla 2 500 gości przebiegało bez problemów. Jedynym opóźnieniem był odjazd i przyjazd w portach, gdzie statek nie cumował przy nabrzeżu, a odwiedzający byli stopniowo przewożeni na ląd małymi łodziami, co zajmowało dość dużo czasu. Jeszcze gorszy był czas powrotu na statek, przeprowadzano kontrolę bezpieczeństwa jak na lotnisku, co bardzo opóźniało wejście na pokład.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Doskonałe jedzenie, duży wybór potraw, część bufetu samoobsługowego otwarta całą dobę, tylko pod koniec tygodnia warzywa były gorszej jakości po tygodniu w lodówce ....

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie na statku odpowiadało, kajuty były sprzątane codziennie dwa razy, ręczniki można było wymieniać bezpośrednio przy basenie w dowolnym momencie, statek był nadmiernie czyszczony każdego dnia.

Usługi

Wszystkie usługi na statku bez żadnych problemów, personel bardzo uprzejmy

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83