Piękno norweskich fiordów jest niezapomniane i życzę każdemu, aby zobaczył je na własne oczy.
WyżywienieJedzenie wyśmienite, doskonałe, smaczne. Polecam serwowane kolacje w restauracji - kulinarne przeżycie!
ZakwaterowanieNiestety nasza kabina nr 2035 na statku Monarch znajdowała się przy wejściu dla personelu. Oznacza to, że od 6:00 do 8:00 słyszeliśmy głośne trzaski drzwi /około 8 na minutę/, gdy „zmotywowani” pracownicy rozpoczynali służbę. Uwaga na pokój 2035 - nie polecam, natychmiast zmienić kabinę.
UsługiObsługa przy barach trochę wolniejsza. Obsługa w restauracjach doskonała. Obsługa i personel w bufecie bardzo miły.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate