Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo udane wakacje, ponieważ mieszkaliśmy na łodzi, mieliśmy codziennie możliwość zobaczenia innej wyspy Karaibów i kąpania się na innej plaży.
Bardzo udane wakacje, ponieważ mieszkaliśmy na łodzi, mieliśmy codziennie możliwość zobaczenia innej wyspy Karaibów i kąpania się na innej plaży.
Karaiby mają przepiękne plaże :)
WyżywienieDuży wybór i smaczne potrawy.
ZakwaterowanieWystarczające, czyste, przyjemne.
UsługiŁódź jest duża i było wiele możliwości spędzania czasu, ale przywitalibyśmy lepszy program wieczorny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







