Aleš Ešpandr
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
dobre
dobre
dobre
WyżywienieNiestety 2700 pasażerów chce się posilić w czasie śniadania, obiadu lub kolacji, co logicznie jest całkowicie nie do opanowania. W związku z tym wszędzie stoją długie kolejki najpierw po stolik, który jeden z was pilnuje, a reszta go odgania (co jest nieprzyjemne), potem po napoje, ponieważ niemożliwe jest obsłużenie tak wielu osób. Na koniec kolejka po zupę, a następnie inna kolejka po jedzenie. Potem siadasz do stolika, gdzie nie jecie razem, ponieważ pilnujący stolika idzie stać swoje kolejki. Masz jednak możliwość być dokładnie na czas, dosłownie co do minuty, przydzielony do stolika w restauracji (raczej ze względu na liczbę jadalni), gdzie zostaniesz obsłużony; jeśli się spóźnisz, stolik zostanie przydzielony komuś innemu. Wybór jest tylko spośród trzech dań i nie wiesz, co cię czeka. Jeśli dane danie ci smakuje, to się najadasz, jeśli nie, po kolacji idziesz stać w kolejkach. Dodatek (nie wolno brać napoju dla drugiej osoby, aby nie stała w kolejce, a napój jest wydawany tylko jeden).
Zakwaterowaniez balkonem świetne
UsługiKolejki, kolejki, kolejki, ale szybko, aby następny mógł skorzystać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (1)







