Hotel Costa Mediterranea

Ocena: 4/5

Świat

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • TV TV tak
  • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 7 opinii)

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Aleš Ešpandr

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

dobre

dobre

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

dobre

Wyżywienie

Niestety 2700 pasażerów chce się posilić w czasie śniadania, obiadu lub kolacji, co logicznie jest całkowicie nie do opanowania. W związku z tym wszędzie stoją długie kolejki najpierw po stolik, który jeden z was pilnuje, a reszta go odgania (co jest nieprzyjemne), potem po napoje, ponieważ niemożliwe jest obsłużenie tak wielu osób. Na koniec kolejka po zupę, a następnie inna kolejka po jedzenie. Potem siadasz do stolika, gdzie nie jecie razem, ponieważ pilnujący stolika idzie stać swoje kolejki. Masz jednak możliwość być dokładnie na czas, dosłownie co do minuty, przydzielony do stolika w restauracji (raczej ze względu na liczbę jadalni), gdzie zostaniesz obsłużony; jeśli się spóźnisz, stolik zostanie przydzielony komuś innemu. Wybór jest tylko spośród trzech dań i nie wiesz, co cię czeka. Jeśli dane danie ci smakuje, to się najadasz, jeśli nie, po kolacji idziesz stać w kolejkach. Dodatek (nie wolno brać napoju dla drugiej osoby, aby nie stała w kolejce, a napój jest wydawany tylko jeden).

Zakwaterowanie

z balkonem świetne

Usługi

Kolejki, kolejki, kolejki, ale szybko, aby następny mógł skorzystać.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (1)

Renata K.

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Statek miał mieć 3 przystanki, niestety z powodu pogody /mgły/ były tylko dwa przystanki. Bez żadnej rekompensaty... na przykład wystarczyłoby przeprosiny i drink (chociaż nasz rejs obejmował all inclusive), po prostu byłoby to miłe.

Statek miał mieć 3 przystanki, niestety z powodu pogody /mgły/ były tylko dwa przystanki. Bez żadnej rekompensaty... na przykład wystarczyłoby przeprosiny i drink (chociaż nasz rejs obejmował all inclusive), po prostu byłoby to miłe.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Ze względu na pominięcie jednego przystanku, gdzie można było się kąpać, nie wypróbowaliśmy plaży. Nie mogę więc ocenić

Wyżywienie

Poniżej średniej w porównaniu z innymi rejsami. Prawie brak owoców, brak wyboru dań w restauracji bufetowej, a to niewiele było ciągle powtarzane.

Zakwaterowanie

Kajuta z balkonem była czysta i przestronna.

Usługi

na wysokim poziomie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Filtruj opinie

Renata K.

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Statek miał mieć 3 przystanki, niestety z powodu pogody /mgły/ były tylko dwa przystanki. Bez żadnej rekompensaty... na przykład wystarczyłoby przeprosiny i drink (chociaż nasz rejs obejmował all inclusive), po prostu byłoby to miłe.

Statek miał mieć 3 przystanki, niestety z powodu pogody /mgły/ były tylko dwa przystanki. Bez żadnej rekompensaty... na przykład wystarczyłoby przeprosiny i drink (chociaż nasz rejs obejmował all inclusive), po prostu byłoby to miłe.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Ze względu na pominięcie jednego przystanku, gdzie można było się kąpać, nie wypróbowaliśmy plaży. Nie mogę więc ocenić

Wyżywienie

Poniżej średniej w porównaniu z innymi rejsami. Prawie brak owoców, brak wyboru dań w restauracji bufetowej, a to niewiele było ciągle powtarzane.

Zakwaterowanie

Kajuta z balkonem była czysta i przestronna.

Usługi

na wysokim poziomie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Aleš Ešpandr

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

dobre

dobre

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

dobre

Wyżywienie

Niestety 2700 pasażerów chce się posilić w czasie śniadania, obiadu lub kolacji, co logicznie jest całkowicie nie do opanowania. W związku z tym wszędzie stoją długie kolejki najpierw po stolik, który jeden z was pilnuje, a reszta go odgania (co jest nieprzyjemne), potem po napoje, ponieważ niemożliwe jest obsłużenie tak wielu osób. Na koniec kolejka po zupę, a następnie inna kolejka po jedzenie. Potem siadasz do stolika, gdzie nie jecie razem, ponieważ pilnujący stolika idzie stać swoje kolejki. Masz jednak możliwość być dokładnie na czas, dosłownie co do minuty, przydzielony do stolika w restauracji (raczej ze względu na liczbę jadalni), gdzie zostaniesz obsłużony; jeśli się spóźnisz, stolik zostanie przydzielony komuś innemu. Wybór jest tylko spośród trzech dań i nie wiesz, co cię czeka. Jeśli dane danie ci smakuje, to się najadasz, jeśli nie, po kolacji idziesz stać w kolejkach. Dodatek (nie wolno brać napoju dla drugiej osoby, aby nie stała w kolejce, a napój jest wydawany tylko jeden).

Zakwaterowanie

z balkonem świetne

Usługi

Kolejki, kolejki, kolejki, ale szybko, aby następny mógł skorzystać.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83