Karaiby: Miami, Wyspy Dziewicze, Saint Maarten, Saint Kitts I Nevis, Gwadelupa, Martynika, Montserrat, Portoryko
od 14 914 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 9 opinii)
Zablokowane opinie: 3
Adéla S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Niesamowite przeżycie, zdecydowanie polecam, wszystko jest idealne.
Niesamowite przeżycie, zdecydowanie polecam, wszystko jest idealne.
Gotowali znakomicie, wszystko oprócz kolacji było w formie bufetu, więc można było jeść, co się chciało. Kolacja była podana w 4 daniach, doskonała.
ZakwaterowanieNawet bez okna kabina wydawała się przytulna i przestronna
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Miroslava P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były najwspanialsze wakacje, jakie kiedykolwiek przeżyliśmy.
To były najwspanialsze wakacje, jakie kiedykolwiek przeżyliśmy.
plaża nad Atlantykiem była bez zarzutu
WyżywienieJedzenie było wyśmienite, duży wybór wszystkiego i znakomite ciastka do kawy
ZakwaterowanieChociaż mieliśmy opłaconą kabinę wewnętrzną, dostaliśmy kabinę z dużym oknem, co było plusem. Kabiny są bardzo przytulne, a ich rozmiar wystarczający do spania, ponieważ i tak większość czasu spędza się na zewnątrz. Dużo miejsca do przechowywania, łazienka z WC i prysznicem.
UsługiUsługi były super, tylko trochę chaosu przy wsiadaniu i wysiadaniu, jeśli ktoś nie zna języków i nie ma doświadczenia z rejsami... można dokupić pakiety napojów, z czego my nie skorzystaliśmy, a jeśli mieliśmy ochotę, po prostu to kupowaliśmy... uwaga... do cen podanych w barach i sklepach automatycznie doliczany jest 15% napiwek serwisowy... w bufecie samoobsługowym czasem trudno było znaleźć wolne miejsce, poza tym leżaków na pokładach było wystarczająco dużo, dużo czasu spędzaliśmy w basenie z wodą morską i w jacuzzi, tam był chlor, więc byliśmy odpowiednio zdezynfekowani. Cały personel był uprzejmy i pomocny. Dużo atrakcji i programów animacyjnych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (3)
Filtruj opinie
Adéla S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Niesamowite przeżycie, zdecydowanie polecam, wszystko jest idealne.
Niesamowite przeżycie, zdecydowanie polecam, wszystko jest idealne.
Gotowali znakomicie, wszystko oprócz kolacji było w formie bufetu, więc można było jeść, co się chciało. Kolacja była podana w 4 daniach, doskonała.
ZakwaterowanieNawet bez okna kabina wydawała się przytulna i przestronna
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Miroslava P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były najwspanialsze wakacje, jakie kiedykolwiek przeżyliśmy.
To były najwspanialsze wakacje, jakie kiedykolwiek przeżyliśmy.
plaża nad Atlantykiem była bez zarzutu
WyżywienieJedzenie było wyśmienite, duży wybór wszystkiego i znakomite ciastka do kawy
ZakwaterowanieChociaż mieliśmy opłaconą kabinę wewnętrzną, dostaliśmy kabinę z dużym oknem, co było plusem. Kabiny są bardzo przytulne, a ich rozmiar wystarczający do spania, ponieważ i tak większość czasu spędza się na zewnątrz. Dużo miejsca do przechowywania, łazienka z WC i prysznicem.
UsługiUsługi były super, tylko trochę chaosu przy wsiadaniu i wysiadaniu, jeśli ktoś nie zna języków i nie ma doświadczenia z rejsami... można dokupić pakiety napojów, z czego my nie skorzystaliśmy, a jeśli mieliśmy ochotę, po prostu to kupowaliśmy... uwaga... do cen podanych w barach i sklepach automatycznie doliczany jest 15% napiwek serwisowy... w bufecie samoobsługowym czasem trudno było znaleźć wolne miejsce, poza tym leżaków na pokładach było wystarczająco dużo, dużo czasu spędzaliśmy w basenie z wodą morską i w jacuzzi, tam był chlor, więc byliśmy odpowiednio zdezynfekowani. Cały personel był uprzejmy i pomocny. Dużo atrakcji i programów animacyjnych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (3)
Gabriela S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Usługi na statku były świetne, wszystko działało co do minuty i bez problemów. Jedyną niedogodnością był wyjazd. Mimo że wycieczka była opłacona miesiąc wcześniej, to nawet po kilku upomnieniach otrzymaliśmy instrukcje dotyczące pobytu dopiero dzień przed wypłynięciem. Wtedy jednak byliśmy już w drodze, bilety na statek i odprawa bagażu musiały być wydrukowane, więc musieliśmy to załatwić i zapłacić w trakcie podróży. Dodatkowo w instrukcjach była informacja, że na statku akceptują tylko określony rodzaj kart, których niestety nie mieliśmy, więc wypłacaliśmy gotówkę z bankomatu, co ponownie wiązało się ze zwiększeniem kosztów.
Usługi na statku były świetne, wszystko działało co do minuty i bez problemów. Jedyną niedogodnością był wyjazd. Mimo że wycieczka była opłacona miesiąc wcześniej, to nawet po kilku upomnieniach otrzymaliśmy instrukcje dotyczące pobytu dopiero dzień przed wypłynięciem. Wtedy jednak byliśmy już w drodze, bilety na statek i odprawa bagażu musiały być wydrukowane, więc musieliśmy to załatwić i zapłacić w trakcie podróży. Dodatkowo w instrukcjach była informacja, że na statku akceptują tylko określony rodzaj kart, których niestety nie mieliśmy, więc wypłacaliśmy gotówkę z bankomatu, co ponownie wiązało się ze zwiększeniem kosztów.
Nie było
WyżywienieŚwietnie! Tylko około 2 godziny dziennie od 6:30 do 21:30 możliwość wyżywienia. Jedzenie urozmaicone, bardzo smaczne
ZakwaterowanieKajuta wewnętrzna w pełni wystarczająca, prosto i funkcjonalnie wyposażona, żadnych problemów.
UsługiCały personel miły, uśmiechnięty, pomocny. Program na statku był różnorodny. Mimo to było wiele miejsc, gdzie można było spokojnie usiąść i być niezakłóconym samemu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Brigitta Zahorszki
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonały wybór dla tych, którzy chcą podróżować wygodnie, w luksusowych warunkach, uczestniczyć w różnorodnych programach i odwiedzić kilka miast podczas podróży. Fantastyczne przeżycie.
Doskonały wybór dla tych, którzy chcą podróżować wygodnie, w luksusowych warunkach, uczestniczyć w różnorodnych programach i odwiedzić kilka miast podczas podróży. Fantastyczne przeżycie.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)