Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 78 946

POŁOŻENIE

Hotel położony w miejscowości Koggala oferującej turystom niewielki wybór sklepów, barów i restauracji. Oddalony ok. 1 km od Habaraduwy, ok. 13 km od Galle, ok. 130 km od Kolombo, ok. 165 km od lotniska Kolombo, ok. 145 km od lotniska Hambantota. Przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu.

PLAŻA

Publiczna, przy hotelu. Piaszczysta i szeroka z łagodnym zejściem do morza. Brak serwisu plażowego.

HOTEL

Odnowiony w 2010 r., składa się z dwóch budynków. Hotel położony przy jednej z najpiękniejszych plaż na Sri Lance, idealnej na długie spacery wzdłuż morza. Polecany szczególnie osobom nastawionym na spokojny wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Ogólne i usługi, recepcja, przestronne lobby, taras z widokiem na morze, punkt wymiany walut, sklepiki, room service, wypożyczalnia rowerów.
Restauracje i bary: restauracja główna z widokiem na ocean - dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, wieczory tematyczne, restauracja á la carte - kuchnia międzynarodowa, Lounge bar, 2 bary przy basenie.

INTERNET

Bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 2 odkryte baseny ze słodką wodą (w tym jeden z hydromasażem) i ok. 467 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki, kort tenisowy z wypożyczalnią sprzętu, tenis stołowy, szachy, rzutki, pokój gier, siatkówka plażowa, badminton, aerobik, animacje dla dorosłych i dzieci.
Odpłatnie: joga, centrum Spa, sporty wodne (oferta zewnętrzna): snurkowanie, nurkowanie, wędkarstwo.

DLA DZIECI

Brodzik (wydzielona część basenu głównego), plac i pokój zabaw, foteliki w restauracjach, bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie.

ZAKWATEROWANIE

Hotel oferuje 208 wygodnych pokoi.
Pokój typu Standard: ok. 28 m, dwuosobowy z możliwością dostawki, klimatyzowany, łazienka (prysznic, suszarka, WC), TV, telefon, zestaw do kawy/herbaty, sejf, minibar (płatny wg konsumpcji), balkon.

WYŻYWIENIE

HB: śniadanie i kolacja. napoje do kolacji odpłatnie
FB: śniadanie, obiad i kolacja. napoje do obiadu i kolacji odpłatnie.
All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji głównej, lekkie przekąski w ciągu dnia w barze przy basenie; lokalne napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w godzinach 10:00 - 00:00 w wyznaczonych barach. All Inclusive nie zawiera importowanych i wysokojakościowych napojów alkoholowych, soków ze świeżych owoców, napojów butelkowanych i energetycznych. 
Kolacja Wigilijna (24.12) oraz Kolacja Noworoczna (31.12) wliczone w cenę imprezy.

INFORMACJE DODATKOWE

* sala konferencyjna
* akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express

KONTAKT

Adres: Matara Road, Koggala, Sri Lanka
Tel.: (+94) 91 228 3332, (+94) 91 228 3333
Fax: (+94) 91 228 2231
www.thelongbeachresort.com

CENA

Cena PLN zawiera: bilet lotniczy; bagaż podreczny-w przypadku połaczenia LOT8kg, bagaż rejestrowany 23kg-w przypadku połaczenia Emirates, Fly Dubai oraz QATAR Airways; transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglojęzycznego rezydenta (polskojęzyczny rezydent na telefon), ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego w przypadku połączen LOT - płatny dodatkowo ok. 300pln / 23kg;  dodatkowego ubezpieczenia:  obowiązkowego ubezpieczenia od kosztów leczenia Covid (na kwote 50 tys usd), dobrowolnego ubezpueczenia od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę (więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.eta.gov.lk).
Opłata za wydanie wizy w systemie ETA wynosi 35 USD.
Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.Wiza
1. Koszt jednorazowej wizy wjazdowej, ważnej przez 1 miesiąc, wynosi 35 USD / - za osobę.
2. Wszystkie wnioski wizowe będą rozpatrywane online www.eta.gov.lk (Strona zostanie wkrótce otwarta).
4. Obowiązkowe ubezpieczenie podróżne Covid należy wykupić przed złożeniem wniosku o wizę, ponieważ będzie ono niezbędne jako dokument uzupełniający przy ubieganiu się o wizę.
Informacje wymagane do złożenia wniosku wizowego:
* Szczegóły rezerwacji certyfikowanego hotelu
* Trasa po Sri Lance
* Bilet powrotny
* Dowód ubezpieczenia medycznego
SZCZEPIENIA, SŁUŻBA ZDROWIA
Nie ma obowiązku szczepień ochronnych, ale zalecane jest zaszczepienie się przeciw żółtaczce typu A i B oraz tężcowi. W sprawie szczegółowej i aktualnej informacji dotyczącej szczepień należy kontaktować się z wojewódzką stacją sanitarno - epidemiologiczną. Koszt dziennego pobytu w szpitalu publicznym wynosi ok. 30 USD. Opłata ta nie uwzględnia kosztów usługi lekarskiej i podanych lekarstw.Polskie placówki dyplomatyczne
Brak polskiej placówki dyplomatycznej. Ambasador RP w New Delhi (Indie) akredytowany jest również w Demokratycznej Socjalistycznej Republice Sri Lanki.
Konsulat RP w Kolombo
Konsul Honorowy: Mr Desamanya Kandiah Balendra (Ken)
C/o Deputy Chairman's Office Phoenix Ventures Ltd. 2nd Floor,
409 Galle Rd.Colombo 03 Sri Lanka
tel. (00-9411) 256 56 12, 693 307
fax. (00-9411) 266 96 39
kenbalendra@hotmail.com
Przedstawicielstwa dyplomatyczne akredytowane w Polsce
Ambasada Demokratyczno-Socjalistycznej Republiki Sri Lanki
Al. Wilanowska 313 A
02-665 Warszawa
tel.: 853 88 96, 853 88 97
fax: 843 53 48
lankaemb@medianet.pl
www.srilanka.pl
www.ceylontea.com.pl

WYTYCZNE COVID-19

Pobyt na Sri Lance możliwy jest jedynie dla osób zaszczepionych pełną dawką szczepień!
Osoby niezaszczepione oraz ozdrowieńcy nie będą mogły wlecieć na Sri Lankę.  Od osób zaszczepionych wymagane jest okazanie negatywnego wyniku testu PCR oraz unijnego certyfikatu szczepienia. 
DZIECI - poniżej 2giego roku życia zwolnione z testu/od 2 do 12 roku żcia wymagany negatywny wynik testu PCR. POwyżej 12 lat szczepionka + test.  
WYMAGANE DOKUMENTY: 
- Należy wypełnić formularz ze strony https://www.visitsrilanka.gov.lk/ i dokonać płatności za ubezpieczenie.
- Negatywny wynik testu na COVID-19 w języku angielskim oraz Unijny Certyfikat COVID.
- Ważny paszport (także dzieci bez względu na wiek).
- Ważna wiza lankijska - aplikacja online na stronie http://eta.gov.lk./slvisa/ . Instrukcja wizowania.
- Karta Lokalizacji PodróżnegoPowrót do Polski z zagranicy:
W przypadku lotów przez Dubaj i Doha
Pasażerowie przesiadający się w Dubaju i Doha w trakcie podróży z poniższych krajów muszą okazać ujemny wyniki testu PCR na obecność COVID-19 uzyskany w ciągu 72 godzin przed wylotem.https://www.emirates.com/pl/polish/help/covid-19/dubai-travel-requirements/tourists/
https://www.flydubai.com/en/plan/covid-19/travel-requirements
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.Od 17 lipca każdy, kto przyleci do naszego kraju, musi wypełnić przez internet Kartę Lokalizacji Podróznego. https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Basen dla dzieci tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,1/5
Travelplanet

Doskonałe (49 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,2/5

Okolica 4,4/5

Cena 3,9/5

49. najwyższa ocena z 2821 hoteli w Sri Lanka

Iwona Grudzień 2017

Data pobytu: 4.11. - 11.11.2017

Ocena 4,8/5
Hotel z bardzo miłą obsługą w miarę czysto dostaliśmy pokój na parterze więc plaża i leżaki były na wyciągnięcie ręki . Polecam na spokojne wakacje mo
Całkowita ocena

Hotel z bardzo miłą obsługą w miarę czysto dostaliśmy pokój na parterze więc plaża i leżaki były na wyciągnięcie ręki . Polecam na spokojne wakacje można naprawdę zapomnieć o wszystkim i wsłuchując się w ocean spędzić wspaniałe wakacje . Niedaleko hotelu idąc w lewo można spotkać rybaków łowiących ryby z pala wbitego w wodę . Wycieczki z Dżeminim tubylcem z plaży były super polecam przyzwoity i rzetelny byliśmy na lagunie i w parku Yalla na safari .Ogólnie hotel fajny wyżywienie smaczne duży wybór szkoda że w ofercie nie ma nic o pięknym basenie który odkryliśmy po 5 dniach pobytu jest duży i chyba niedawno oddany do użytku znajduje się na początku hotelu obok bar i leżaki . Polecam na spokojny odpoczynek .

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ula Grudzień 2012

Data pobytu: 3.11. - 10.11.2012

Ocena 4,5/5
Hotel bardzo ładny - pokoje czyste, zadbane, obsługa bardzo dobra, posiłki w hotelowym bufecie również - gorąco POLECAM na pobyt ;-)
Całkowita ocena

Hotel bardzo ładny - pokoje czyste, zadbane, obsługa bardzo dobra, posiłki w hotelowym bufecie również - gorąco POLECAM na pobyt ;-)

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Iwona Grudzień 2017

Data pobytu: 4.11. - 11.11.2017

Ocena 4,8/5
Hotel z bardzo miłą obsługą w miarę czysto dostaliśmy pokój na parterze więc plaża i leżaki były na wyciągnięcie ręki . Polecam na spokojne wakacje można naprawdę zapomnieć o wszystkim i wsłuchując się w ocean spędzić wspaniałe wakacje . Niedaleko hotelu idąc w lewo można spotkać rybaków łowiących ryby z pala wbitego w wodę . Wycieczki z Dżeminim tubylcem z plaży były super polecam przyzwoity i rz
Całkowita ocena

Hotel z bardzo miłą obsługą w miarę czysto dostaliśmy pokój na parterze więc plaża i leżaki były na wyciągnięcie ręki . Polecam na spokojne wakacje można naprawdę zapomnieć o wszystkim i wsłuchując się w ocean spędzić wspaniałe wakacje . Niedaleko hotelu idąc w lewo można spotkać rybaków łowiących ryby z pala wbitego w wodę . Wycieczki z Dżeminim tubylcem z plaży były super polecam przyzwoity i rzetelny byliśmy na lagunie i w parku Yalla na safari .Ogólnie hotel fajny wyżywienie smaczne duży wybór szkoda że w ofercie nie ma nic o pięknym basenie który odkryliśmy po 5 dniach pobytu jest duży i chyba niedawno oddany do użytku znajduje się na początku hotelu obok bar i leżaki . Polecam na spokojny odpoczynek .

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Joanna Luty 2016

Data pobytu: 4.1. - 11.1.2014

Ocena 4,2/5
Hotel położony w spokojnej okolicy przy przepięknej plaży co sprzyja miłemu spokojnemu wypoczynkowi.
Całkowita ocena

Hotel położony w spokojnej okolicy przy przepięknej plaży co sprzyja miłemu spokojnemu wypoczynkowi.

Zakwaterowanie 3,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ula Grudzień 2012

Data pobytu: 3.11. - 10.11.2012

Ocena 4,5/5
Hotel bardzo ładny - pokoje czyste, zadbane, obsługa bardzo dobra, posiłki w hotelowym bufecie również - gorąco POLECAM na pobyt ;-)
Całkowita ocena

Hotel bardzo ładny - pokoje czyste, zadbane, obsługa bardzo dobra, posiłki w hotelowym bufecie również - gorąco POLECAM na pobyt ;-)

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 31 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Temperatura wody 28 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 31 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Wt 31 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Śr 31 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Czw 31 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień