Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Sorea SNP

Ocena: 3/5

Słowacja, Niskie Tatry, Jasná

Tuż obok stacji kolejki linowej w Jasnej

Więcej o hotelu

od 1 225 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 19 631

Region

Słowacja

Country

Nízké Tatry

Położenie


hotel położony jest w Parku Narodowym Tatry Niskie w Dolinie Demianowskiej, bezpośrednio na terenie narciarskim Jasná przy stoku narciarskim Biela Púť na wysokości 1126 m n.p.m.

Wyposażenie i usługi


recepcja, restauracja, dzienny bar, kawiarnia, pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, sala konferencyjna, kantor, parking monitorowany BEZPŁATNY, WI-FI BEZPŁATNIE, sala konferencyjna.

Zakwaterowanie


pokoje 1-osobowe, pokoje 2-osobowe z możliwością 2 dostawek, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, Wi-Fi BEZPŁATNIE, telefon, większość pokoi z balkonem.

Sport i rozrywka


tuż przy stoku Biela Púť w największym ośrodku narciarskim na Słowacji - Jasnej (Sever Chopok). Za opłatą: centrum wellness Euphoria (2 baseny panoramiczne - relaksacyjny i relaksacyjny, z elementami masażu; basen relaksacyjny dla dzieci i dzieci z atrakcjami wodnymi, sauna dziecięca; świat saun - sauna parowa, sauna na podczerwień, 2 sauny suche, basen chłodzący, ścieżka Kneippa ), fitness, masaże, tenis stołowy, bilard, wypożyczalnia nart, szkółka narciarska, serwis narciarski.

Wyżywienie


2 posiłki w formie bufetu.

Informacje dopełniające


opłata klimatyczna około 1 EUR / os. / dzień - płatna na miejscu. Na zapytanie możliwy pobyt z psem za opłatą około 20 EUR / dzień. Możliwość zakwaterowania codziennie. Kolacja wigilijna jest serwowana. Cena oferty sylwestrowej obejmuje wielodaniowe menu sylwestrowe oraz toast sylwestrowy.

Zniżki dla dzieci


dziecko do 3 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE, pierwsze dziecko 3-8 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE, dziecko 3-15 lat na dostawce - zniżka 50%, dziecko 3-15 lat na łóżku podstawowym - zniżka 30%, osoba od 15 lat na dostawce - zniżka 20%.

Cena zawiera


nocleg, 2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP.

Opcjonalne dodatki


możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.


aktualizacja 14.09.2023.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 50 m
  • TV TV tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw Kącik dziecięcy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować