Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • WAŻNE - Health Travel Authorisation
 • Warunkiem wjazdu do kraju jest wypełnienie Health Travel Authorisation: www.govtas.com
 • Formularz należy wypełnić na minimum 24 godziny przed wylotem. Koszt to od 10 EUR za osobę.
 • Wymagane jest również ubezpieczenie zdrowotne obejmujące koszty związane z COVID-19, takie jak kwarantanna, izolacja czy leczenie.
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber

  Ocena: 2/5

  Seszele, Wyspa Mahe, Baie Lazare

  Więcej o hotelu

  od 7 366 za os.

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 20 879

  Kategoria

  **

  Region  Opis oferty

   

  Położenie

  Kameralny hotel położony w południowo-zachodniej części wyspy Mahe, w rejonie Baie Lazare. Obiekt składa się z budynku głównego oraz kilkunastu bungalowów otoczonych bujną roślinnością. Hotel oddalony jest o ok. 25 km od stolicy Seszeli, Victorii, gdzie znajduje się szeroki wybór restauracji, barów i sklepów. Ok. 18 km do międzynarodowego lotniska.


  Plaża

  Bezpośrednio przy hotelu znajduje się piaszczysta plaża otoczona tropikalną roślinnością. Przy plaży na terenie hotelu znajdują się bezpłatne leżaki.


  Do dyspozycji gości

  Recepcja, lobby, restauracja główna z widokiem na ocean, bar główny. Hotel nie dysponuje basenem, ale z nadwyżką rekompensuje to fantastyczne położenie tuż przy plaży. Ponadto do dyspozycji Gości: mini biblioteka, kącik internetowy, parking. Za dodatkową opłatą sporty wodne na plaży.


  Wyżywienie

  Śniadania w formie bufetu w restauracji głównej. Za dodatkową opłatą kolacje z daniami a’la carte. Napoje do posiłków dodatkowo płatne.


  Program sportowy i animacyjny

  Hotel nie prowadzi programu animacyjnego. Za dodatkową opłatą centrum sportów wodnych (sprzęt do nurkowania oraz kajaki w cenie).


  Internet

  Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby i restauracji.


  Kategoria lokalna

  **


  Naszym zdaniem

  Ten kameralny hotel o fantastycznym położeniu tuż przy samej plaży to doskonała propozycja dla Gości, dla których ważny jest stosunek jakości do ceny! Bliskość plaży, dostępność sportów wodnych, a także swobodna i wakacyjna atmosfera hotelu pozwolą na błogi wypoczynek w rajskim otoczeniu.


  Strona www
  Program


  Dzień 1

  Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2-3 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora. Wylot do Warszawy, przesiadka w Dubaju lub Doha.

  Dzień 2

  Przylot na Seszele. Transfer do wybranego hotelu.Zakwaterowanie od ok. godz. 14:00.

  Dzień 3-8

  Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych oferowanych przez hotel.

  Dzień 9

  Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Mahe. Wylotdo Warszawy.

  Dzień 10

  Przesiadka w Dubaju lub Doha a następnie przylot do Warszawy.

  "


  Świadczenia


  Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Mahe-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wyżywienie zgodne z opisem wybranego hotelu, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta naSeszelach, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków, posiłków inne niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych, dodatkowego podatku turystycznego płatnego na miejscu w hotelu (opłata za zrównoważony rozwój turystyki na Seszelach):

  Anse Soleil Beachcomber – 25 SCR/os./noc

  Carana Beach Hotel – 75 SCR/os./noc

  Coral Strand Smart – 100 SCR/os./noc

  Crown Beach Seychelles – 25 SCR/os./noc

  Kempinski Seychelles Resort – 100 SCR/os./noc

  Savoy Resort & Spa Seychelles – 100 SCR/os./noc

  Takamaka Green Village – 25 SCR/os./noc

  Valmer Resort – 75 SCR/os./noc

  Uwaga! Powyższe kwoty w programie podane zostały na dzień 20.07.2023 r. i mogą ulec zmianie.


  Wycieczki lokalne


  Odkrywamy Mahe!

  Wspaniała okazja do poznania „najmniejszej stolicy świata” – Wiktorii. Podczas całodniowej wycieczki zobaczymy m.in. budynki słynną wieżę zegarową Clock Tower inspirowaną londyńskim Big Benem, budynek „Codevar” z lokalnym rzemiosłem, przespacerujemy się Albert Street, która prowadzi do kolorowego targu ze świeżymi rybami i tropikalnymi owocami. Będzie okazja poznania dań kuchni kreolskiej. Popołudniu oddamy się pełnemu relaksowi na jednej z najpiękniejszych plaż archipelagu. Cena ok. 85 EUR/os.

  Rejs na Moyenne Island

  Całodniowy rejs na Oceanie Indyjskim! W trakcie rejsu możliwość dokarmiania tropikalnych ryb, dla odważnych przewidziana orzeźwiająca kąpiel oraz snurkowanie. Na koniec czeka nas wypoczynek na jednej z wysp Narodowego Parku Morskiego St. Anne. Cena ok. 120 EUR/os.

  Dwa klejnoty Seszeli

  Nikt nie jest w stanie poznać prawdziwych uroków Seszeli bez odwiedzenia dwóch najpiękniejszych wysp archipelagu: Praslin i La Digue. Podczas pobytu na wyspie Praslin odwiedzimy rezerwat Valle de Mai, w którym znajduje się niepowtarzalna fauna i flora archipelagu. Następnie udamy się na jedną z najpiękniejszych plaż Seszeli – Anse Lazio. Kolejną piękną wyspą jest La Digue – uważana jest za jedną zspotów reklamowych. Cena ok. 215 EUR/os.

  Rajski rezerwat

  W rezerwacie przyrody Valle de Mai zobaczymy jak rośnie jedyna w swoim rodzaju lodoicja seszelska, której owoc znany jest jako kokos morski. Oprócz tropikalnej roślinności w rezerwacie można zobaczyć ciekawe gatunki zwierząt, m.in. papugę czarną. Następnie udamy się na jedną z najpiękniejszych plaż Seszeli – Anse Lazio. Cena ok. 90 EUR/os.

  Wyspy Cousin, Curieuse i Saint-Pierre

  Wyprawę rozpoczniemy od rejsu na wyspę Cousin. Można tutaj spotkać rzadkie gatunki ptaków oraz roślin. Następnie odwiedzimy Curieuse – wyspę w całości objętą morskim parkiem narodowym. Kiedyś nazywana „ Czerwoną wyspą” ze względu na wyrazisty kolor gleby. Warto wiedzieć, że nazywana jest także wyspą żółwi – na wyspie rezyduje ok. 200 osobników! Wycieczkę zakończymy wypoczynkiem na maleńkiej wysepce St. Pierre zwanej wizytówką Seszeli. Dla miłośników odkrywania podwodnego świata będzie możliwość snurkowania w Oceanie. Cena ok. 160 EUR/os.

  Trekking na rajskiej wyspie

  Seszele to nie tylko miejsce na błogi relaks na plaży, to również doskonałe miejsce na trekkingowe wycieczki w terenie. Podczas wyprawy czekają na nas najpiękniejsze zabytki stolicy, wybierzemy się na 1,5 godzinny spacer wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża wyspy. Następnie popłyniemy do parku morskiego Bay Ternay, w trakcie rejsu możliwość dokarmiania tropikalnych ryb, dla odważnych przewidziana orzeźwiająca kąpiel oraz snurkowanie. Cena ok. 120 EUR/os.


  Inne


  Seszele- informacje ogólne

  Czas + 3 godziny w stosunku do czasu polskiego.

  Waluta Na Seszelach obowiązuje Rupia Szelska (SCR) dzieląca się na 100 centów. Wwożenie i wywożenie miejscowej waluty jest zabronione. 1 USD = ok. 14 SCR, 1 PLN = ok. 4 SCR.

  Elektryczność Napięcie 220 - 240 V. Wtyczki typu angielskiego, wymagane są konwektory do gniazdek, które można wypożyczyć lub kupić niemal we wszystkich hotelach.

  Telefony Telefony komórkowe działają na terenie prawie wszystkich wysp archipelagu. Koszty oraz dostępność prosimy sprawdzić przed wyjazdem u operatora.

  Szczepienia i zdrowie Od turystów przyjeżdżających z Europy nie są wymagane żadne obowiązkowe szczepienia, jednak WHO zaleca szczepienia przeciw żółtej febrze, żółtaczce zakaźnej typu A i B, błonicy, tężcowi oraz polio. Ponadto należy zachować podstawowe zasady higieny jak mycie rąk i owoców, picie wody butelkowanej, używanie wody butelkowanej do mycia zębów itd.

  Orientacyjne ceny Woda mineralna 1,5 l. - ok. 20 SCR Piwo w barze - ok. 70-90 SCR

  Warto wiedzieć:

  - Kary za posiadanie i używanie narkotyków na Seszelach oraz handel nimi są bardzo restrykcyjne. Służby celne Seszeli wprowadzają okresowe zaostrzenia dotyczące importu lub eksportu broni, sprzętu łowieckiego oraz co ważne owoców i warzyw.

  - W większych restauracjach oraz hotelach za wynajem samochodu lub wycieczkę łodzią turyści zapłacą tylko w Euro. Rupie można wydawać w sklepikach, kawiarniach, tańszych hotelach oraz na lokalnych targach. Trzeba pamiętać, że rupii seszelskich nie wymienimy na Euro! Bankomaty wydają tylko rupie, dlatego najlepiej więc zabrać na wyjazd gotówkę w euro i wymieniać małe sumy.

  - Aby wymienić pieniądze w kantorze musisz mieć ze sobą dokument tożsamości!

  - Mieszkańcy Seszeli zwracają szczególną uwagę na ochronę środowiska na wyspach a także wokół nich. Należy pamiętać aby przestrzegać zakazów, np. chodzenia po koralowcach.

  - Fauna i flora 115 wysp archipelagu jest niesamowicie ciekawa i kolorowa. Aż 60% powierzchni Seszeli to rezerwaty przyrody. Oprócz niezwykłego podwodnego świata zobaczymy ogromne żółwie wodne, papugę czarną oraz rekina rafowego – to wszystko w ich naturalnym środowisku!

  W regionie

  Mahe Największa wyspa Seszeli, będąca centrum ekonomicznym kraju. Mahe, ze względu na swoją granitową budowę, jest górzyste i obfituje w piękne krajobrazy – pełno tu malowniczych zatoczek, otoczonych egzotyczną zielenią, a z szafirowych wód oceanu wyrastają różne formy skalne, nadające wyspie unikalny charakter.

  Praslin Druga co do wielkości wyspa Seszeli, chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Znana nie tylko dzięki swoim pięknym, piaszczystym plażom, ale także dzięki Vallee de Mai, gdzie rośnie słynna palma seszelska.

  La Digue Najmniej skomercjalizowana wyspa, będąca ucieleśnieniem wyobrażeń o rajskich plażach Seszeli. Jedynym środkiem transportu na La Digue są rowery – to idealna propozycja by niespiesznym tempem zwiedzać wyspę, oddając się wypoczynkowi na plaży i próbując lokalnych przysmaków.


  Wizy


  Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej, wymagana ważność paszportu min. 6 miesięcy od daty powrotu. Na lotnisku podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 90 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków hotelowych oraz wykupiony bilet powrotny. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

  Wymagane dokumenty przy wyjeździe na Seszele:

  Paszport do przekroczenia granicy przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z Seszeli.

  Deklarację ze strony Instrukcja wypełniania formularza w celu uzyskania kodu QR (koszt ok. 10 EUR). Umowa zgłoszenie wakacji z biurem Rainbow. Ubezpieczenie obejmujące kwarantannę oraz zachorowanie związane z COVID-19. Paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy do daty planowanego powrotu z Seszeli (także dzieci bez względu na wiek). Po przylocie pasażerowie mogą zostać poddani rutynowej kontroli tzw. health screening. Osoby, które nie posiadają powyższych dokumentów, nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu w Warszawie.


  Wizy - informacje dla sprzedawców


  Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej, wymagana ważność paszportu min. 6 miesięcy od daty powrotu. Na lotnisku podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 90 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków hotelowych oraz wykupiony bilet powrotny. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

  Wymagane dokumenty przy wyjeździe na Seszele:

  Paszport do przekroczenia granicy przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z Seszeli.

  Deklarację ze strony Instrukcja wypełniania formularza w celu uzyskania kodu QR (koszt ok. 10 EUR). Umowa zgłoszenie wakacji z biurem Rainbow. Ubezpieczenie obejmujące kwarantannę oraz zachorowanie związane z COVID-19. Paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy do daty planowanego powrotu z Seszeli (także dzieci bez względu na wiek). Po przylocie pasażerowie mogą zostać poddani rutynowej kontroli tzw. health screening. Osoby, które nie posiadają powyższych dokumentów, nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu w Warszawie.


  Uwagi do przelotu


  Wylot do Mahe liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku Rainbow na poszczególnych lotniskach na 3 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozkłady.


  Sezonowość


  Zwykle wysoki sezon turystyczny na Seszeleach trwa przez cały rok.  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 10 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Surfing Surfing tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

  +48 71 771 76 83

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 31 °C temperatura w nocy 28 °C

  • Temperatura wody 29 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 32 °C temperatura w nocy 27 °C

  • Wtorek 31 °C temperatura w nocy 26 °C

  Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować