Hotel St. Lucian by Rex

Ocena: 3/5

Saint Lucia

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Tenis Tenis tak
  • Golf Golf tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Fitness Fitness tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 1 opinii)

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Peter Krivanek

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Czułem się tam dobrze. To hotel odpowiedni do relaksu. Jedynym uciążliwym czynnikiem są tubylcy, którzy na plaży nękają turystów, proszą o pieniądze i papierosy, oferują narkotyki, ogólnie to samo dzieje się też w miasteczku, jeśli ktoś idzie się gdzieś przejść. Trzeba ich z uśmiechem odprawić, wtedy dadzą spokój /nie masz - nie dasz - też masz mało itd./. Ale jeśli raz coś im dasz, będą za tobą chodzić codziennie. Uwaga, hotel jest dla niepalących, palić można, ale w pobliżu baru - obok plaży jest takie miejsce, gdzie to tolerują, oraz na tarasie przy pokoju lub przed hotelem. W hotelu nie ma popielniczki.

Czułem się tam dobrze. To hotel odpowiedni do relaksu. Jedynym uciążliwym czynnikiem są tubylcy, którzy na plaży nękają turystów, proszą o pieniądze i papierosy, oferują narkotyki, ogólnie to samo dzieje się też w miasteczku, jeśli ktoś idzie się gdzieś przejść. Trzeba ich z uśmiechem odprawić, wtedy dadzą spokój /nie masz - nie dasz - też masz mało itd./. Ale jeśli raz coś im dasz, będą za tobą chodzić codziennie. Uwaga, hotel jest dla niepalących, palić można, ale w pobliżu baru - obok plaży jest takie miejsce, gdzie to tolerują, oraz na tarasie przy pokoju lub przed hotelem. W hotelu nie ma popielniczki.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Nie wiem, jak to jest w innych miesiącach niż listopad, ale na plaży zazwyczaj było mało ludzi. Tylko gdy przypłynął statek wycieczkowy, około 2 razy w tygodniu, plaża się zapełniała. Był tam przyjemny piasek, a woda była super - około 29 stopni, meduz przy hotelu nie było, snorkeling - do tego nie doszedłem przy hotelu, ponieważ było mało sprzętu do snorkelingu, a gdy chciałem, to już był wypożyczony, ale jest możliwość wykupienia wycieczki snorkelingowej łodzią na inną piękną plażę - tam dają też piankę neoprenową. Jest ona tam konieczna, ponieważ są tam meduzy, co odczułem na własnej skórze. Na pewno poćwiczysz angielski. Większość turystów pochodzi z UK lub USA.

Wyżywienie

Śniadania i obiady były dobre, na kolację wybór był słabszy. Jedzenie się powtarzało bez większych zmian, co przynajmniej zmusiło mnie do odwiedzenia lokalnych restauracji..

Zakwaterowanie

Pokój był świetny i z sejfem. Nic mi nie zginęło.

Usługi

Usługi hotelowe były dobre. Wszystko, co jest podane w opisie hotelu, odpowiadało rzeczywistości.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (17) (0)

Filtruj opinie

Peter Krivanek

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Czułem się tam dobrze. To hotel odpowiedni do relaksu. Jedynym uciążliwym czynnikiem są tubylcy, którzy na plaży nękają turystów, proszą o pieniądze i papierosy, oferują narkotyki, ogólnie to samo dzieje się też w miasteczku, jeśli ktoś idzie się gdzieś przejść. Trzeba ich z uśmiechem odprawić, wtedy dadzą spokój /nie masz - nie dasz - też masz mało itd./. Ale jeśli raz coś im dasz, będą za tobą chodzić codziennie. Uwaga, hotel jest dla niepalących, palić można, ale w pobliżu baru - obok plaży jest takie miejsce, gdzie to tolerują, oraz na tarasie przy pokoju lub przed hotelem. W hotelu nie ma popielniczki.

Czułem się tam dobrze. To hotel odpowiedni do relaksu. Jedynym uciążliwym czynnikiem są tubylcy, którzy na plaży nękają turystów, proszą o pieniądze i papierosy, oferują narkotyki, ogólnie to samo dzieje się też w miasteczku, jeśli ktoś idzie się gdzieś przejść. Trzeba ich z uśmiechem odprawić, wtedy dadzą spokój /nie masz - nie dasz - też masz mało itd./. Ale jeśli raz coś im dasz, będą za tobą chodzić codziennie. Uwaga, hotel jest dla niepalących, palić można, ale w pobliżu baru - obok plaży jest takie miejsce, gdzie to tolerują, oraz na tarasie przy pokoju lub przed hotelem. W hotelu nie ma popielniczki.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Nie wiem, jak to jest w innych miesiącach niż listopad, ale na plaży zazwyczaj było mało ludzi. Tylko gdy przypłynął statek wycieczkowy, około 2 razy w tygodniu, plaża się zapełniała. Był tam przyjemny piasek, a woda była super - około 29 stopni, meduz przy hotelu nie było, snorkeling - do tego nie doszedłem przy hotelu, ponieważ było mało sprzętu do snorkelingu, a gdy chciałem, to już był wypożyczony, ale jest możliwość wykupienia wycieczki snorkelingowej łodzią na inną piękną plażę - tam dają też piankę neoprenową. Jest ona tam konieczna, ponieważ są tam meduzy, co odczułem na własnej skórze. Na pewno poćwiczysz angielski. Większość turystów pochodzi z UK lub USA.

Wyżywienie

Śniadania i obiady były dobre, na kolację wybór był słabszy. Jedzenie się powtarzało bez większych zmian, co przynajmniej zmusiło mnie do odwiedzenia lokalnych restauracji..

Zakwaterowanie

Pokój był świetny i z sejfem. Nic mi nie zginęło.

Usługi

Usługi hotelowe były dobre. Wszystko, co jest podane w opisie hotelu, odpowiadało rzeczywistości.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (17) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...