Bay Gardens Marina Haven Ocena: 3/5
od 9 180 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 9 180 zł za osobę
od 15 431 zł za osobę
od 7 851 zł za osobę
od 8 830 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 1 opinii)
Peter Krivanek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Czułem się tam dobrze. To hotel odpowiedni do relaksu. Jedynym uciążliwym czynnikiem są tubylcy, którzy na plaży nękają turystów, proszą o pieniądze i papierosy, oferują narkotyki, ogólnie to samo dzieje się też w miasteczku, jeśli ktoś idzie się gdzieś przejść. Trzeba ich z uśmiechem odprawić, wtedy dadzą spokój /nie masz - nie dasz - też masz mało itd./. Ale jeśli raz coś im dasz, będą za tobą chodzić codziennie. Uwaga, hotel jest dla niepalących, palić można, ale w pobliżu baru - obok plaży jest takie miejsce, gdzie to tolerują, oraz na tarasie przy pokoju lub przed hotelem. W hotelu nie ma popielniczki.
Czułem się tam dobrze. To hotel odpowiedni do relaksu. Jedynym uciążliwym czynnikiem są tubylcy, którzy na plaży nękają turystów, proszą o pieniądze i papierosy, oferują narkotyki, ogólnie to samo dzieje się też w miasteczku, jeśli ktoś idzie się gdzieś przejść. Trzeba ich z uśmiechem odprawić, wtedy dadzą spokój /nie masz - nie dasz - też masz mało itd./. Ale jeśli raz coś im dasz, będą za tobą chodzić codziennie. Uwaga, hotel jest dla niepalących, palić można, ale w pobliżu baru - obok plaży jest takie miejsce, gdzie to tolerują, oraz na tarasie przy pokoju lub przed hotelem. W hotelu nie ma popielniczki.
Nie wiem, jak to jest w innych miesiącach niż listopad, ale na plaży zazwyczaj było mało ludzi. Tylko gdy przypłynął statek wycieczkowy, około 2 razy w tygodniu, plaża się zapełniała. Był tam przyjemny piasek, a woda była super - około 29 stopni, meduz przy hotelu nie było, snorkeling - do tego nie doszedłem przy hotelu, ponieważ było mało sprzętu do snorkelingu, a gdy chciałem, to już był wypożyczony, ale jest możliwość wykupienia wycieczki snorkelingowej łodzią na inną piękną plażę - tam dają też piankę neoprenową. Jest ona tam konieczna, ponieważ są tam meduzy, co odczułem na własnej skórze. Na pewno poćwiczysz angielski. Większość turystów pochodzi z UK lub USA.
WyżywienieŚniadania i obiady były dobre, na kolację wybór był słabszy. Jedzenie się powtarzało bez większych zmian, co przynajmniej zmusiło mnie do odwiedzenia lokalnych restauracji..
ZakwaterowaniePokój był świetny i z sejfem. Nic mi nie zginęło.
UsługiUsługi hotelowe były dobre. Wszystko, co jest podane w opisie hotelu, odpowiadało rzeczywistości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (17) (0)
Filtruj opinie
Peter Krivanek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Czułem się tam dobrze. To hotel odpowiedni do relaksu. Jedynym uciążliwym czynnikiem są tubylcy, którzy na plaży nękają turystów, proszą o pieniądze i papierosy, oferują narkotyki, ogólnie to samo dzieje się też w miasteczku, jeśli ktoś idzie się gdzieś przejść. Trzeba ich z uśmiechem odprawić, wtedy dadzą spokój /nie masz - nie dasz - też masz mało itd./. Ale jeśli raz coś im dasz, będą za tobą chodzić codziennie. Uwaga, hotel jest dla niepalących, palić można, ale w pobliżu baru - obok plaży jest takie miejsce, gdzie to tolerują, oraz na tarasie przy pokoju lub przed hotelem. W hotelu nie ma popielniczki.
Czułem się tam dobrze. To hotel odpowiedni do relaksu. Jedynym uciążliwym czynnikiem są tubylcy, którzy na plaży nękają turystów, proszą o pieniądze i papierosy, oferują narkotyki, ogólnie to samo dzieje się też w miasteczku, jeśli ktoś idzie się gdzieś przejść. Trzeba ich z uśmiechem odprawić, wtedy dadzą spokój /nie masz - nie dasz - też masz mało itd./. Ale jeśli raz coś im dasz, będą za tobą chodzić codziennie. Uwaga, hotel jest dla niepalących, palić można, ale w pobliżu baru - obok plaży jest takie miejsce, gdzie to tolerują, oraz na tarasie przy pokoju lub przed hotelem. W hotelu nie ma popielniczki.
Nie wiem, jak to jest w innych miesiącach niż listopad, ale na plaży zazwyczaj było mało ludzi. Tylko gdy przypłynął statek wycieczkowy, około 2 razy w tygodniu, plaża się zapełniała. Był tam przyjemny piasek, a woda była super - około 29 stopni, meduz przy hotelu nie było, snorkeling - do tego nie doszedłem przy hotelu, ponieważ było mało sprzętu do snorkelingu, a gdy chciałem, to już był wypożyczony, ale jest możliwość wykupienia wycieczki snorkelingowej łodzią na inną piękną plażę - tam dają też piankę neoprenową. Jest ona tam konieczna, ponieważ są tam meduzy, co odczułem na własnej skórze. Na pewno poćwiczysz angielski. Większość turystów pochodzi z UK lub USA.
WyżywienieŚniadania i obiady były dobre, na kolację wybór był słabszy. Jedzenie się powtarzało bez większych zmian, co przynajmniej zmusiło mnie do odwiedzenia lokalnych restauracji..
ZakwaterowaniePokój był świetny i z sejfem. Nic mi nie zginęło.
UsługiUsługi hotelowe były dobre. Wszystko, co jest podane w opisie hotelu, odpowiadało rzeczywistości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (17) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...