Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byli jsme s dovolenou velmi spokojeni, dostali jsme úžasný pokoj s výhledem přímo na nekonečné morze - plażę i basen. Było idealnie, gdy zasypiałem i słyszałem przez lekko uchylone drzwi na balkon fale, jakbym leżał bezpośrednio na plaży. W hotelu większość pokoi rzeczywiście jest skierowana w stronę morza, ale nie ze wszystkich przez drzewa i palmy widać morze, dotyczy to głównie niższych pięter, ale to kwestia szczęścia, jaki pokój się przydzieli – dowiaduje się tego dopiero stojąc przy recepcji i czekając na kartę dostępu z numerem pokoju.
Byli jsme s dovolenou velmi spokojeni, dostali jsme úžasný pokoj s výhledem přímo na nekonečné morze - plażę i basen. Było idealnie, gdy zasypiałem i słyszałem przez lekko uchylone drzwi na balkon fale, jakbym leżał bezpośrednio na plaży. W hotelu większość pokoi rzeczywiście jest skierowana w stronę morza, ale nie ze wszystkich przez drzewa i palmy widać morze, dotyczy to głównie niższych pięter, ale to kwestia szczęścia, jaki pokój się przydzieli – dowiaduje się tego dopiero stojąc przy recepcji i czekając na kartę dostępu z numerem pokoju.
Plaża super, szeroka, długa tuż obok hotelu, 2x leżaki, 1x parasol /dzień 10 EUR. Jedynym problemem było to, że morze miało tylko 17 stopni na początku sierpnia, na co trzeba uważać, jeśli jesteś miłośnikiem ciepłej wody! Ale 4 dni pod koniec pobytu temperatura wynosiła już około 19-20 stopni, kilka km od wybrzeża nawet pogoda pokazywała wodę około 23 stopni, a dzięki falom i wiatrowi z południa stopniowo docierało to do nas, szkoda, że tydzień po wylocie woda przy wybrzeżu miała już 22 stopnie.
WyżywienieJedzenie było super. Każdego dnia inne: jagnięcina, królik, wołowina, kurczak. Również ryby: łosoś, sandacz, makrela, sardynki, rekin i inne, krewetki, małże, dużo sałatek i codziennie ciasta! Nie jestem wielkim fanem słodkiego, ale nie mogłem się oprzeć, więc miłośnicy słodkości mają jasno, nawet ci, którzy tak jak ja nie przepadają za słodyczami.
ZakwaterowanieZ zakwaterowaniem całkowita satysfakcja.
UsługiZadowolenie na pewno. Personel był miły, zarówno jeśli chodzi o restaurację, bary, recepcję, żadnych problemów. 6 dni w tygodniu poza niedzielą, programy animacyjne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)









