Hotel Palazzo Rosso

Ocena: 3/5

Polska, Wielkopolska, Poznań

od 341 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 221 279

Kraj

POLSKA

OpisHotel Palazzo Rosso Old Town jest położony w ścisłym centrum Poznania. Mieści się w przepięknie odrestaurowanej zabytkowej kamienicy z 1604 r. Klimatyczne wnętrza hotelu to zabytkowe wnętrza połączone z nowoczesną elegancją. Na wyższe piętra hotelu goście mogą wjechać nietypową, szklaną windą, zaś z ostatnich pięter można podziwiać wieżę Ratusza. W tym butikowym hotelu znajduje się wewnętrzne patio z biblioteką na 20 000 wolumenów. Udogodnienia: Bar / restauracja, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Płatność kartą

LokalizacjaHotel położony jest w centrum Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku, XVI-w. renesansowego Ratusza oraz Fary, 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i głównego dworca kolejowego. Odległość od najbliższego portu lotniczego, czyli lotniska Poznań-Ławica, wynosi 8 km.

Dojazdu samochodemDo Poznania można wygodnie dojechać samochodem korzystając z autostrady A2. Jadąc od strony Warszawy należy opuścić autostradę przez węzeł Krzesiny kierując się na Poznań Centrum. Dalej należy kierować się drogą wojewódzką 433 i zjechać w drogę wojewódzką nr 196. Na rondzie Środka trzeba zjechać w Estkowskiego i dalej prosto aż do ulicy Solnej, z której trzeba skręcić w Aleje Marcinkowskiego. Z Alei Marcinkowskiego należy skręcić w lewo, w ulicę 23 Lutego, następnie w prawo w ulicę Zamkową (zakaz wjazdu jaki się tam znajduje nie dotyczy gości hotelowych). Następnie w prawo w ulicę Góra Przemysła, w lewo w ul. Franciszkańską, w prawo w ul. Sierocą, w lewo w ul. Kozią, w prawo w ul. Szkolną i w lewo w ul. Gołębią. Aby dojechać na parking należy skręcić w prawo w ul. Wrocławską.
Wrocław - 175 km, Berlin - 270 km, Warszawa - 300 km.

Dojazd pociągiem i autobusemPoznań położony jest na trasie pociągu Berlin-Warszawa Express. Podróż z Warszawy zajmuje jedynie 2,5 godziny.

Pokój comfort 2-os.

Klimatyzowany pokój z sejfem, zestawem do parzenia kawy i herbaty, TV, dostępem do Wi-Fi. W prywatnej łazience znajduje się prysznic, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków.

OfertaBB, Oferta bezzwrotna (JS2-B, 35013)

Oferta zawiera- Codzienne śniadanie w formie bufetu
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera- Parking
- Pozostałe usługi hotelu


Pokój comfort plus 2+1

Klimatyzowany pokój z sejfem, zestawem do parzenia kawy i herbaty, TV, dostępem do Wi-Fi. W prywatnej łazience znajduje się prysznic, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków.

Junior Suite 2+1

Klimatyzowany apartament z częścią wypoczynkową, sejfem, zestawem do parzenia kawy i herbaty, TV, dostępem do Wi-Fi. W prywatnej łazience znajduje się prysznic, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Bar Bar tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować