od 88 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 232 296

Kraj

POLSKA

Opis

Sangate Hotel Airport zlokalizowany jest w Warszawie, tylko 800 m od Lotniska Chopina. Dogodna lokalizacja pozwala na łatwe dotarcie do największych atrakcji miasta. Hotel do dyspozycji Gości udostępnił komfortowe pokoje o zróżnicowanym standardzie oraz restaurację.
Pokoje różnią się od siebie powierzchnią i standardem, z okien rozpościera się widok na miasto lub lotnisko. Wszystkie wnętrza wyposażono w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz ręczniki. Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką z kabiną prysznicową lub wanną.
Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej, przygotowane ze świeżych, dobrej jakości produktów. Do dyspozycji oddano również Lobby Bar, gdzie można skosztować aromatycznej, świeżo mielonej kawy i kolorowych drinków. To idealne miejsce dla chwili relaksu po aktywnie spędzonym dniu.

Lokalizacja

Sangate Hotel Airport zlokalizowany jest w Warszawie, 800 m od Lotniska Chopina.

Dojazdu samochodem

Jadąc od centrum Warszawy należy wybrać trasę przez al. Jerozolimskie. Na placu Zawiszy skręcić w Raszyńską, a po ok. 5 km w Żwirki i Wigury. Po 400 m skręcić w lewo w 17 Stycznia i na rondzie wybrać czwarty zjazd ponownie w 17 Stycznia. Po ok. 20 m skręcić w prawo i po 50 m w lewo. Obiekt znajduje się po prawej stronie.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Warszawy łatwo dotrzeć z większości miast. Przystanek autobusowy znajduje się 400 m od obiektu.

Atrakcje

Warszawę wyróżnia przede wszystkim połączenie historycznej architektury z nowoczesną infrastrukturą. Każdego roku przewijają się tu rzesze turystów.
Spędzając urlop w Warszawie warto zobaczyć:
- Pałac Kultury i Nauki - najwyższy budynek w Polsce, na XXX piętrze znajduje się imponujący Taras Widokowy.
- Muzeum Powstania Warszawskiego - otwarte w 60 rocznicę Powstania, urządzone w dawnej elektrowni tramwajowej. Muzeum charakteryzuje niepowtarzalna ekspozycja oddziałująca dźwiękiem, obrazem czy światłem.
- Zamek Królewski - pierwotnie barokowo-klasycystyczny Zamek stanowił rezydencję książąt mazowieckich. Obecnie organizowane są tu warsztaty i lekcje muzealne.
- Plac Zamkowy - jedna z najatrakcyjniejszych Starówek w Polsce, na jej terenie stoi między innymi słynna kolumna Zygmunta III Wazy.
- Łazienki Królewskie - zespół pałacowo-ogrodowy stworzony przez Augusta Poniatowskiego. Piękne tereny, Zamek na Wodzie i amfiteatr to tylko część atrakcji Łazienek.

Pokój 2-os. Biznes Twin

Komfortowy pokój przeznaczony dla dwóch osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna oraz ręczniki

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (A3B-B, 9881)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadania
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Biznes Double

Komfortowy pokój przeznaczony dla dwóch osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna oraz ręczniki

Pokój 2-os. Comfort

Komfortowy pokój przeznaczony dla dwóch osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna oraz ręczniki

Apartament 3-os. Biznes

Przestronny apartament przeznaczony dla trzech osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna, ręczniki i szlafroki

Mocne strony

- 800 m od lotniska Chopina
- Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 2 °C temperatura w nocy -1 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 3 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Wt 2 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Śr 3 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Czw 2 °C temperatura w nocy -2 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień