Hotel Warmiński

Polska, Warmia I Mazury, Olsztyn

Więcej o hotelu

od 151 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 232 109

Kraj

POLSKA

Opis

Warmiński Hotel & Conference to nowoczesny obiekt usytuowany w samym centrum Olsztyna. Wnętrza hotelu są eleganckie i gustownie zaprojektowane, a najważniejsze atrakcje miasta są na wyciągnięcie dłoni. Ponadto, niedaleko stąd do najbliższego jeziora.
Do dyspozycji gości oddano komfortowo wyposażone pokoje typu Standard, Superior, Business Class oraz Executive. W podstawowym wyposażeniu znalazły się: telewizor z telewizją kablowa, bezprzewodowy dostęp do internetu, przestronna łazienka z kabiną prysznicową lub wanną.
Nowoczesna restauracja hotelowa to połączenie dobrego stylu z wyjątkowym smakiem. Kuchnia jest oparta na produktach sezonowych: Szef Kuchni wraz ze zmianą pór roku tworzy nową kartę opartą o autorskie receptury.
Osoby spragnione relaksu mogą skorzystać ze strefy Wellness, gdzie czeka na nie m.in. sauna sucha. W ofercie znalazły się również masaże klasyczne, relaksacyjne oraz lecznicze. W salce do ćwiczeń można zadbać o ciało korzystając z bieżni, rowerów stacjonarnych lub trenażera wioślarskiego.

Lokalizacja

Hotel położony jest 400 metrów od Planetarium i 900 metrów od Bramy Górnej.

Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Warszawy należy kierować się drogą krajową numer 16 w stronę ulicy Obiegowej, z której trzeba skręcić w lewo w aleję Piłsudskiego. Po około 400 metrach trzeba skręcić w prawo w ulicę Bartosza Głowackiego i w lewo w ulicę Kołobrzeską. Hotel znajduje się lewej stronie.
Odległość od Warszawy - 215 km, od Wrocławia - 502 km, od Krakowa - 535 km, od Gdańska - 170 km

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Olsztyna można dojechać z wielu miast w Polsce, m.in. Białegostoku, Częstochowy, Ełku, Gdańska, Warszawy. Obiekt znajduje się około 1 km od Dworca Głównego.

Atrakcje

Olsztyn to piękne miasto bogate w zabytki architektoniczne opowiadające długą i burzliwą historię, która rozpoczęła się około 1353 roku. Do najbardziej znanych zabytków należą Zamek Kapituły Warmińskiej położony na Szlaku Zamków Gotyckich oraz Wysoka Brama.
Niewątpliwą atrakcją jest również liczące ponad 40 lat Planetarium. W górnym i dolnym holu przygotowano ekspozycje tematyczne dotyczące kosmosu oraz działalności i osiągnięć Mikołaja Kopernika, organizowane są też seanse naukowe oraz edukacyjne.
Warto zobaczyć:
- Muzeum Warmii i Mazur
- Leśny Park Linowy
- Leśne Arboretum
- Park Kusocińskiego
- Ławeczka Mikołaja Kopernika
Park Centralny

Cena zawiera

- Codzienne śniadania
- Codzienne obiadokolacje
- Nielimitowany dostęp do sauny i centrum fitness (zgodnie z dostępnośćią)
- Zniżki na wybrane atrakcje Olsztyna m.in. Centrum Rekreacyjno-Sportowe UKIEL, Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe AQUASFERA, Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne (do odbioru w recepcji; dojazd własny)
- Internet Wi-Fi
- Bezpłatny parking
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Standard

Komfortowy pokój wyposażony w: wygodne łóżko, telewizję kablową, darmową sieć Wi-Fi, przestronną łazienkę, biurko do pracy oraz zestaw wody mineralnej

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2BC2 EX1A-B, 14557)

Pokój 2-os. Business Class

Komfortowy pokój wyposażony w: klimatyzację, WiFi, LCD 42, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wodę mineralną. W pokoju Business Class Goście zrelaksują się w części wypoczynkowej wyposażonej w wygodny fotel lub fotel z sofą.

Mocne strony

- W samym centrum Olsztyna
- Strefa Wellness z sauną i masażami
- Szybkie łącze Wi-fi w pokoju

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...