od 249 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 232 095

ATUTY

- SPA i centrum odnowy biologicznej

- bezpłatne Wi-Fi

- bezpłatny monitorowany parking

- winda w głównym budynku

- stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

NASZYM ZDANIEM

Hotel Mazury, dzięki swojej lokalizacji i położeniu jest idealnym miejscem dla chcących odpocząć oraz dla planujących zwiedzanie. Hotel chętnie gości czworonogi.

POŁOŻENIE

- w pobliżu centrum Giżycka

- zaledwie 100 metrów od jeziora Kisajno

- około 20 km do Rynu

- około 34 km do Gierłoży

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Strefa relaksu z leżakami plażowymi wokół hotelu, na szczycie budynku głównego taras z widokiem na Jezioro Kisajno.

Bezpłatnie: plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, zadaszona wiata.

Dodatkowo płatne: strefa Spa&Wellness (gabinet zabiegowy, Sauna Infrared, Jacuzzi), drewniana sauna zewnętrzna nad hotelowym stawem, Restauracja Kisajno z regionalnym menu, Pizzeria Biała, możliwość wynajęcia rowerów turystycznych.

POKOJE

Hotel składa się z trzech budynków: A - główny, B i C, oferuje 110 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4-osobowych oraz pokojach familijnych typu studio i 2-osobowym pokoju Junior Suite. W budynku A znajdują się pokoje Standard umiejscowione na czterech piętrach, w budynkach B oraz C znajdują się pokoje Ekonomiczne, budynek B jest dwupiętrowy, budynek C - piętrowy. 

W budynku głównym znajdują się winda, Restauracja Kisajno z regionalnym menu oraz Pizzeria Biała, a także Strefa Spa&Wellness. Na szczycie budynku głównego znajduje się taras z widokiem na Jezioro Kisajno i na panoramę Giżycka. 

Obiekt dysponuje pokojami typu Standard i Economy 1, 2, 3, 4-osobowymi (pokoje Economy są udostępniane od czerwca do września) oraz Junior Suite 2-osobowymi, a także sezonowo (od maja do października) pokojami typu Studio 4 i 6-osobowymi. Pokoje 1, 2 i 3-osobowe Standard i Economy mają możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku 3 - 10 lat. Dzieci w wieku 0 - 3 lat jako infant mają pobyt bezpłatny (śpią z rodzicami, nie mają świadczeń żywieniowych).

Hotel dysponuje również jednym pokojem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. 

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telewizor, telefon, posiadają dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej. Większość pokoi jest z balkonem lub tarasem.

Możliwość wynajęcia łóżeczka dziecięcego z wyposażeniem w cenie 25 zł/ doba.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 16:00, a kończy w dzień wyjazdu do godz. 12:00.

WYŻYWIENIE

BB (śniadania) lub HB (śniadania i obiadokolacje) w zależności od wykupionej oferty.

Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dzień przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

CENA ZAWIERA

- zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z zakupioną ofertą

- TFG, TFP


CENA NIE ZAWIERA

Taksy klimatycznej płatnej przy zakwaterowaniu 2 zł/os./doba.

Opłaty za czworonoga 50 zł/doba - po wcześniejszym zgłoszeniu.

WARUNKI I KOSZTY REZYGNACJI

- W przypadku rezygnacji powyżej 36 dni przed planowanym pobytem, rezygnacja bezkosztowa
(hotel, zastrzega prawo zwrotu kwoty zaliczki do 14 dni roboczych).
- W przypadku rezygnacji na 36 i mniej dni przed planowanym pobytem - wniesiona zaliczka nie zostanie zwrócona.

- W przypadku nieprzybycia Klienta do Obiektu w dniu rozpoczęcia pobytu Klient ponosi koszt w wysokości 100%.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

REGION

Warmia i Mazury to dwa sąsiadujące ze sobą regiony, położone w północno-wschodniej Polsce, swym obszarem utożsamiane z województwem warmińsko-mazurskim. Regiony te mają niejednolitą historię i tradycję. Warmia związana była historycznie z Prusami, a tutejsze osadnictwo prężnie rozwijało się już od średniowiecza. Po tych czasach pozostało tam wiele tradycyjnych wsi z charakterystycznym układem domostw. Mazury zaś to słynna w całej Europie Kraina Tysiąca Jezior, choć należy zaznaczyć, że nazwa ta stanowi niejako umniejszenie dla tego pięknego regionu - łączna liczba mazurskich jezior to aż 2600! Zbiorniki wodne połączone są kanałami mazurskimi, tworząc unikatowy system szlaków wodnych ciągnących się od Pisza aż do Węgorzewa. Na tym terenie zlokalizowane jest największe polskie jezioro Śniardwy  (o powierzchni 113, 8 km) oraz najdłuższe - Jeziorak (długość 27,45 km). Okolica niemal w całości pokryta jest lasami. To rejon absolutnie niezwykły, sprzyjający obcowaniu z przyrodą, relaksowi, wypoczynkowi nad brzegiem jednego z przepięknych jezior oraz żegludze. Ze względu na niezmienioną przyrodę, tylko tu żyje, wymarły w pozostałych częściach Europy gatunek dzikich koni spokrewniony z Tarpanami. Wielkie Jeziora Mazurskie słynne są z licznych siedlisk niespotykanych w innych regionach ptaków. Żyje tu np. kormoran, będący symbolem Mazur. W regionie spotkać można także m.in. łyskę, perkoza dwuczubego, łabędzia niemego, czaplę, rzadkiego bociana czarnego, orła przedniego i bielika. Tutejsza przyroda unikatowa jest nie tylko w skali kraju, ale całej Europy. Region bogaty przyrodniczo, wprost idealny dla wielbicieli sportu i wędkarstwa. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy historii. Na terenie Mazur leży Grunwald - miejsce słynnej bitwy, Wilczy Szaniec, czyli najsłynniejszy bunkier na świecie, zbudowany dla Adolfa Hitlera oraz niezwykły grobowiec barona Friedricha von Fahrenheita, powstały na wzór egipskiej piramidy, który ma aż 16 metrów wysokości. Szereg atrakcji, rezerwatów przyrody, Mazurski Park Krajobrazowy oraz wizja beztroskiego wypoczynku zachęca by spędzić tu swój wymarzony urlop.

UWAGA

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią
COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

ZASADY REZERWACJI NA ZAPYTANIE (RQ)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request),  Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana. 

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

KRAJ

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Opinie o hotelu

Ocena 3,7 / 5
Travelplanet

Całkiem dobre (2 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,2 / 5

Wyżywienie 4,3 / 5

Okolica 3,8 / 5

Cena 4,5 / 5

196. najwyższa ocena z 3807 hoteli w Polska

Witold Dąbrowski Sierpień 2021

Data pobytu: 10.7. - 17.7.2021

Ocena 4,7 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Weronika

Ocena 2,6 / 5
Pobyt w hotelu Mazury w Giżycku nie należy do najprzyjemniejszych ze wzgledu na warunki sanitarne - pokoje były nieposprzątane, mimo iż doba hotelowa
Całkowita ocena

Pobyt w hotelu Mazury w Giżycku nie należy do najprzyjemniejszych ze wzgledu na warunki sanitarne - pokoje były nieposprzątane, mimo iż doba hotelowa była już rozpoczęta, a rezerwacja hotelu dokonana wcześniej i potwierdzona zaliczką. Po zgłoszeniu w recepcji sprawy panie sprzatacji dopiero wzięły się za prace. Pokój 3-osobowy był zwykłym pokojem 2-osobowym z dostawką w postaci łóżka polowego, znacznie zużytego!!!! a łazienki określone na stronie internetowej jako obszerne w rzeczywistyści były małe, śmierdzące, brudne i wymagajace natychmiastowego remontu. Drzwi do łazienki nie można było zamknąć - bo były źle spasowane. Płytki i wyposażenie z lat 80-tych!! Tragedia, wolałam się wykąpać w jeziorze. Byliśmy z rodziną i zajmowaliśmy dwa pokoje, w drugim pokoju łazienka była równie tragiczna! Nie da sie tego opisac. Pokoje w ogóle nie wyciszone, spłukiwanie wody w łązience obok słychać w drugim pokoju na maxa. Piszczące drzwi wejściowe.... wystarczyło nasmarować olejkiem do opalania, żeby nieco ulżyć uszom .... Ogólnie nie polecam za cenę 250 zł za pok. 3 osobowy! Po awanturze obnizono (nieznacznie) cene. Łazienka na stronie internetowej jak powiedziała recepcjonistka to tak wygląda w apartamencie... jak chciałam Panią z recepcji zaprosić, żeby obejrzała co oferują, to zmieszana odpowiedziała, że wie jak to wygląda..... Tyle o czystości i higienie. Wyposażenie pokoju: brak lodówki, brak czajnika, brak kosza na śmieci! Internet beznadziejnie działa - albo nie działa. Zawsze uważnie wybieram hotel, pierwszy raz dałam się oszukać... mam nadzieje ze ostatni... Niestety z uwagi na zmeczenie dzieci (upalny dzień) nie odważyłam się szukać alternatywy w okolicy. Uczciwe napisze o dobrych stronach: obsługa restauracji bardzo miła i serdeczna, śniadania ok. Teren wokoło hotelu przyjemny. Mam nadzieje, ze ta opinia i zdjecia pomogą Wam w podjeciu decyzji o wyborze hotelu, a wlasicieli hotelu zmobilizuja do dzialania i remontu!

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Witold Dąbrowski Sierpień 2021

Data pobytu: 10.7. - 17.7.2021

Ocena 4,7 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Weronika

Ocena 2,6 / 5
Pobyt w hotelu Mazury w Giżycku nie należy do najprzyjemniejszych ze wzgledu na warunki sanitarne - pokoje były nieposprzątane, mimo iż doba hotelowa była już rozpoczęta, a rezerwacja hotelu dokonana wcześniej i potwierdzona zaliczką. Po zgłoszeniu w recepcji sprawy panie sprzatacji dopiero wzięły się za prace. Pokój 3-osobowy był zwykłym pokojem 2-osobowym z dostawką w postaci łóżka polowego, zna
Całkowita ocena

Pobyt w hotelu Mazury w Giżycku nie należy do najprzyjemniejszych ze wzgledu na warunki sanitarne - pokoje były nieposprzątane, mimo iż doba hotelowa była już rozpoczęta, a rezerwacja hotelu dokonana wcześniej i potwierdzona zaliczką. Po zgłoszeniu w recepcji sprawy panie sprzatacji dopiero wzięły się za prace. Pokój 3-osobowy był zwykłym pokojem 2-osobowym z dostawką w postaci łóżka polowego, znacznie zużytego!!!! a łazienki określone na stronie internetowej jako obszerne w rzeczywistyści były małe, śmierdzące, brudne i wymagajace natychmiastowego remontu. Drzwi do łazienki nie można było zamknąć - bo były źle spasowane. Płytki i wyposażenie z lat 80-tych!! Tragedia, wolałam się wykąpać w jeziorze. Byliśmy z rodziną i zajmowaliśmy dwa pokoje, w drugim pokoju łazienka była równie tragiczna! Nie da sie tego opisac. Pokoje w ogóle nie wyciszone, spłukiwanie wody w łązience obok słychać w drugim pokoju na maxa. Piszczące drzwi wejściowe.... wystarczyło nasmarować olejkiem do opalania, żeby nieco ulżyć uszom .... Ogólnie nie polecam za cenę 250 zł za pok. 3 osobowy! Po awanturze obnizono (nieznacznie) cene. Łazienka na stronie internetowej jak powiedziała recepcjonistka to tak wygląda w apartamencie... jak chciałam Panią z recepcji zaprosić, żeby obejrzała co oferują, to zmieszana odpowiedziała, że wie jak to wygląda..... Tyle o czystości i higienie. Wyposażenie pokoju: brak lodówki, brak czajnika, brak kosza na śmieci! Internet beznadziejnie działa - albo nie działa. Zawsze uważnie wybieram hotel, pierwszy raz dałam się oszukać... mam nadzieje ze ostatni... Niestety z uwagi na zmeczenie dzieci (upalny dzień) nie odważyłam się szukać alternatywy w okolicy. Uczciwe napisze o dobrych stronach: obsługa restauracji bardzo miła i serdeczna, śniadania ok. Teren wokoło hotelu przyjemny. Mam nadzieje, ze ta opinia i zdjecia pomogą Wam w podjeciu decyzji o wyborze hotelu, a wlasicieli hotelu zmobilizuja do dzialania i remontu!

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 31 °C temperatura w nocy 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 31 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Śr 32 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Czw 32 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Pt 31 °C temperatura w nocy 19 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień