Uroczysko Ocena: 4/5 Polska, Świętokrzyskie, Kielce
Barbara H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko odbyło się bez problemów.
Wszystko odbyło się bez problemów.
Plaża czysta,piaszczysta. Dla dzieciaków na prawdę bardzo bezpieczna.
No i od hotelu to było 2 min pieszo. Także super.
Mieliśmy tylko śniadania. Ale były przepyszne. Do wyboru było chy a wszystko co jest możliwe. Każdy znalazł dla siebie ulubiona opcje:-)
ZakwaterowanieHotel super, obsługa bardzo pomocna i profesjonalna. Wszyscy uśmiechnięci i pozytywni. Super
UsługiBardzo fajny basen, atrakcje dla dzieci
od 350 zł za os.




