Hotel Kurhaus Wielka Pieniawa

Ocena: 3/5

Polska, Sudety, Polanica Zdrój

od 1 631 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 37 509

Kraj

POLSKA

Opis długiSanatorium „WIELKA PIENIAWA” położone ok. 30 m od Pijalni Wód Mineralnych, ok. 1,4 km od stacji PKP, ok. 400 m od dworca PKS. Obiekt połączony jest z nowoczesnym centrum rekreacyjnym „SŁONECZNE TERMY WIELKA PIENIAWA” (2 baseny z masażami wodnymi, jedyna w Polsce SŁONECZNA PLAŻA, Strefa Saun KLIMATY ŚWIATA), jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Zakwaterowanie

apartamenty oraz pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe o wysokim standardzie z łazienką, TV-Sat, telefonem.

Dodatkowo do dyspozycji Gości

winda, jadalnia, gabinety lekarskie i dyżurki pielęgniarskie, sala intensywnego nadzoru oraz gabinety odnowy biologicznej, gabinety kosmetyczne, rekreacyjne (wykonywanych jest tutaj ponad 60 rodzajów zabiegów leczniczych), przytulna herbaciarnia „Romantyczna” i sala bilardowa, strefy dostępu do Internetu wi-fi.  Na miejscu znajduje się parking strzeżony.

W cenie pobytu hotelowego (ze śniadaniem)

kuracja pitna, codziennie 2 butelki wody mineralnej (0,33 l), nieograniczony dostęp do basenu, jaccuzi, sauny oraz Słonecznego Fit Centrum od poniedziałku do soboty w godzinach 15.00-21.00, w niedzielę i święta bez ograniczenia, szlafrok, Wifi.


POLANICAZDROJ uzdrowisko w Kotlinie Kłodzkiej posiadające 4 źródła wód mineralnych (kwaśnych), najbardziej mineralizowane to „Wielka Pieniawa”. Leczy się tutaj choroby narządów ruchu, gastrologiczne oraz kardiologiczne. Polanica Zdrój to doskonała baza na wycieczki po Ziemi Kłodzkiej (zabytki Polanicy, wodospad Wilczki w Międzygórzu, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, oraz tysiącletnie Kłodzko z licznymi zabytkami architektonicznymi).


CENA ZAWIERA


W cenie pobytu hotelowego (ze śniadaniem): kuracja pitna, codziennie 2 butelki wody mineralnej (0,33 l), nieograniczony dostęp do basenu, jaccuzi, sauny oraz Słonecznego Fit Centrum od poniedziałku do soboty w godzinach 15.00-21.00, w niedzielę i święta bez ograniczenia, szlafrok, Wifi.

CENA NIE ZAWIERA


Taksa klimatyczna, parking

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Fitness Fitness tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować