Hotel Karpacki & SPA (ex. Majestic)

Ocena: 3/5

Polska, Sudety, Karpacz

od 195 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 396 500

Kraj

POLSKA

OpisKarpacki&SPA to nowy obiekt oferujący kameralny wypoczynek w sercu Karkonoszy, tuż przy wyjściu na górski szlak wiodący na Śnieżkę. Wyróżnikiem obiektu jest strefa SPA z atrakcyjnym widokiem, dużą zaletę stanowi także świetna lokalizacja – w zaciszu a zarazem nieopodal kluczowych miejsc znanego górskiego kurortu.
Udogodnienia: Jacuzzi, SPA, Sauna, Masaże, Wellness, Zabiegi odnowy biologicznej, Bar / restauracja, Pobyt z pupilem, Parking strzeżony / monitorowany, Parking, Płatność kartą

LokalizacjaKarpacki&SPA znajduje się 2 km od centrum Karpacza, w malowniczej okolicy Karpacza Górnego, kwadrans pieszo od Świątyni Wang, przy szlaku prowadzącym na Śnieżkę.

Dojazdu samochodemZ autostrady A4 należy zjechać na węźle w Kostomłotach na drogę nr 5 w kierunku Strzegomia i Jeleniej Góry. Dojechać nią do Bolkowa, gdzie droga nr 5 przechodzi w drogę nr 3, a na przedmieściach Jeleniej Góry należy wjechać na miejską obwodnicę, kierując się na Karpacz. Po wjechaniu do miasta ul. Wielkopolską należy jechać cały czas główną drogą, przejechać przez centrum miasta i ul. Konstytucji 3 Maja kierować się na zachód. Minąwszy zaporę na Łomnicy, na rondzie zjechać w ul. Karkonoską, która wspina się do Karpacza Górnego. Hotel Karpacki&SPA znajduje się 800 m od ronda po lewej stronie.

Odległość od Jeleniej Góry – 20 km, Wrocławia – 120 km, Warszawy – 470 km.

Dojazd pociągiem i autobusemObecnie nie ma możliwości dojazdu pociągiem do samego Karpacza. PKP kursuje kilka razy dziennie do Jeleniej Góry (odległość od dworca do hotelu wynosi 19 km). Stamtąd można przesiąść się na autobus lub bus do Karpacza (czas przejazdu wynosi około 20-30 minut). Połączenia autobusowe kursują również z innych miast: m.in. Łodzi, Warszawy, Wrocławia.

Pokój 2-os. standard

Komfortowy pokój z łazienką, TV i wifi

OfertaBB, Oferta zwrotna (P2SZB2 EX1A-Z8, 37308)

Oferta zawiera- Codzienne śniadanie
- Dostęp do strefy SPA z jacuzzi i sauną
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawieraPozostałe usługi hotelu


Pokój 2-os. standard z balkonem

Komfortowy pokój z balkonem, łazienką, TV i wifi

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować