Hotel Sun & Snow Marina

Polska, Pomorze, Kąty Rybackie

Więcej o hotelu

od 130 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 221 249

Kraj

POLSKA

Opis

Sun & Snow Marina to komfortowy kompleks apartamentów usytuowany w odległości 40 m od portu rybackiego i jachtowego w Kątach Rybackich. Położenie w spokojnej okolicy, bliskość plaży i wszechobecna natura zapewnia relaks z dala od zgiełku miasta.
Do dyspozycji Gości oddano przestronne 2-pokojowe apartamenty z aneksem kuchennym i balkonem lub tarasem. Wnętrza utrzymane są w jasnych barwach i eleganckim, klasycznym stylu. W wyposażeniu znajduje się telewizor z płaskim ekranem i żelazko. Goście mogą przygotowywać posiłki samodzielnie, dzięki doskonale wyposażonemu aneksowi, w którego skład wchodzi: płyta kuchenna, lodówka, mikrofala, czajnik, przybory i zmywarka. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, suszarka do włosów oraz pralka.

Lokalizacja

Sun & Snow Marina położony jest w województwie pomorskim, w Kątach Rybackich.

Dojazdu samochodem

Do Kątów Rybackich najlepiej jechać trasą S7, aż do zjazdu w kierunku DK55/Stegna. Po ok. 10 km na rondzie należy wybrać drugi zjazd w Jantarową/DW502m po 1,5 km skręcić w prawo i przez 4 km kontynuować wzdłuż Przemysłowej. Po 6 km należy skręcić prawo w Gdańską/DW501 i w lewo w Portową. Obiekt znajduje się po prawej stronie.
Odległość od Elbląga wynosi 46 km, od Gdańska 60 km, a od Warszawy - 325 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Najlepiej wybrać pociąg lub autobus, który dojeżdża do Trójmiasta lub Elbląga i stamtąd przesiąść się w lokalny bus w kierunku Krynicy Morskiej. Najbliższy przystanek oddalony jest o ok. 300 m od obiektu.

Atrakcje

Kąty Rybackie tu urokliwa miejscowość położona na Mierzei Wiślanej, która została uznana przez The World Geography za jeden z najbardziej niezwykłych półwyspów na Ziemi. Każdego roku rzesze turystów przyciągają tu szerokie, piaszczyste plaże, a dzięki położeniu nad Zalewem, są tu idealne warunki do uprawiania żeglarstwa, a zimą bojerów.
Warto zobaczyć:
- Muzeum Zalewu Wiślanego - najmłodszy oddział Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Ekspozycja obejmuje tradycyjne łodzie rybackie i warsztat szkutniczy rodziny Schmidtów. Odwiedziny tego miejsca to świetna lekcja historii na temat tutejszego szkutnictwa i rybołówstwa, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
- Betonowy rybak - 2 metrowy pomnik będący uhonorowaniem pracy rybaków. Obok postawiono ławeczkę oraz mosiężną łopatę, symbolizującą przekop Mierzei Wiślanej.
- Piracka Zatoka - miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Czeka tu mnóstwo dmuchanych atrakcji m.in. zjeżdżalnie, tor przeszkód, a także dmuchaną piłkę nożną i wiele innych.
- Rezerwat Ornitologiczny - utworzony w 1957 r. na powierzchni 100 hektarów, w celu ochrony życia zagrożonych gatunków - czapli siwej oraz kormorana czarnego. To miejsce gdzie można się wyciszyć, a zarazem poznać zwyczaje mieszkających tam ptaków.

Cena zawiera

- Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
- Nocleg
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Wyżywienie
- Kaucja zwrotna za apartament w wysokości 300 zł
- Jednorazowa obowiązkowa opłata za sprzątanie: 205 zł w sezonie i 150 zł poza sezonem
- Parking
- Pozostałe usługi obiektu

Apartament 4-os. z balkonem

Komfortowy 2-pokojowy apartament z balkonem. W wyposażeniu: TV, aneks kuchenny (płyta kuchenna, mikrofala, lodówka, czajnik, przybory, zmywarka). W łazience: kabina prysznicowa, suszarka do włosów i pralka.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (A4ZB-Z6, 14530)

Mocne strony

- 40 m. od portu rybackiego i jachtowego
- Mierzeja Wiślana - niezwykły półwysep
- 2-pok. apartamenty z aneksem kuchennym
- Doskonałe warunki do żeglarstwa

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 8 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Temperatura wody 3 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 4 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Pt 3 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Sob 4 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Ndz 2 °C temperatura w nocy -2 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień