Hotel Jastarnia

Polska, Pomorze, Jastarnia

Więcej o hotelu

od 179 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 230 083

Kraj

POLSKA

Opis

Hotel Jastarnia jest nowoczesnym obiektem położonym w samym centrum urokliwego kurortu, jakim jest Jastarnia. Sąsiaduje z mariną jachtową, plażą Zatoki Gdańskiej i Morzem Bałtyckim. Goście hotelowi mają możliwość skorzystania z zajęć fitness, wypożyczenia sprzętu do Nordic-Walking, zarezerwowania rowerów, a w okresie od lipca do sierpnia - udziału w bezpłatnych warsztatach z podstaw kitesurfingu.
Hotel Jastarnia posiada przestronne, komfortowe i bogato wyposażone pokoje. Do dyspozycji gości jest: łazienka z kabiną prysznicową i suszarką do włosów, telewizor, telefon stacjonarny, lodówka, miejsce do pracy, Internet bezprzewodowy, balkon, a także czajnik.
Chwile relaksu i wypoczynku w nadmorskim SPA zapewni: jacuzzi, łaźnia parowa, sauna infrared, sauna fińska, relaksacyjna strefa leżakowa - do dyspozycji gości są wygodne leżaki o aerodynamicznym kształcie. Kształt siedziska został zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić idealny i pełen kontakt ciała z powierzchnią leżaka, co pozwala doskonale masować i stymulować wszystkie partie pleców i szyi.
Do dyspozycji gości jest również gabinet masażu, a w nim m.in.: zabiegi na twarz i ciało czyli relaksujący, aromaterapeutyczny masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu; beauty secret; masaż klasyczny; terapia z kozim mlekiem i lychee; czekoladowe choco spa.
Restauracja Zatoka Smaków jest idealnym miejscem do miłego spędzenia czasu oraz zasmakowania wspaniałych potraw kuchni polskiej i regionalnej oraz kuchni świata. Potrawy są smaczne, pięknie podane i przede wszystkim zdrowe. Kuchnia przyrządzana jest tradycyjnymi domowymi sposobami, oparta jest na regionalnych produktach typowych dla danej pory roku.
Ponadto w hotelu jest możliwość wypożyczenia rowerów, kijków do nordic walking, skorzystania z kącika i placu zabaw dla dzieci. Hotel organizuje m. in. zajęcia fitness, warsztaty z podstaw kitesufingu, zajęcia integracyjne dla grup.
Hotel Jastarnia to wymarzone miejsce dla najmłodszych. Posiada plac zabaw dla dzieci znajdujący się przed budynkiem tuż obok ogródka restauracji oraz kącik zabaw w wewnątrz budynku, w którym znajdują się zjeżdżalnie i inne zabawki. Dla najmłodszych hotel przygotował szereg atrakcji, a wśród nich m. in. możliwość udziału w specjalnych zajęciach, dzięki którym najmłodsi poprzez zabawę wprowadzone zostaną do niezwykłego świata sportów wodnych - windsurfing dla dzieci. W wakacje, w święta, w wybranych terminach i na życzenie prowadzone są gry i zabawy z udziałem animatorów.

Lokalizacja

Hotel Jastarnia jest nowoczesnym obiektem położonym w samym centrum urokliwego kurortu, jakim jest Jastarnia. Sąsiaduje z mariną jachtową, plażą Zatoki Gdańskiej i Morzem Bałtyckim.

Dojazdu samochodem

Do Jastarni najszybciej dojechać korzystając z autostrady A1, trójmiejskiej obwodnicy i dalej drogi nr 6 (kierunek Szczecin, Hel). W Redzie należy skręcić w prawo w drogę 216 (kierunek Hel, Władysławowo), a we Władysławowie na rondzie w prawo (kierunek Hel). W centrum Jastarni należy skręcić w lewo w ul. Portową. Hotel Jastarnia znajduje się po prawej stronie drogi.
Odległość od Władysławowa to 20 km, od Gdyni - niecałe 60 km, od Łodzi - 415 km, a od Warszawy - 430 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

W Jastarni zatrzymują się pociągi przewozów regionalnych z Gdyni, do której już łatwo dojechać z większości miast Polski. Hotel Jastarnia położony jest 300 m od stacji PKP.

Atrakcje

Jastarnia posiada szerokie, czyste plaże, bardzo korzystny klimat, przepiękną przyrodę i regionalną zabudowę. Jest idealnym miejscem zarówno dla prawdziwych wilków morskich, jak i pasjonatów nurkowania, wędkowania, kite- i windsurfingu, aż po amatorów rodzinnych wypraw łodziami czy rowerkami wodnymi po spokojnej Zatoce.
W okolicy warto zobaczyć:
- Fokarium na Helu - nad brzegiem Zatoki w Helu znajduje się Stacja Morska Uniwersytetu Gdańskiego - placówka badawcza prowadząca działalność naukową i edukacyjną. Sławę jednak zyskała dzięki pierwszemu w Polsce fokarium, w którego basenach pływają foki szare. Niegdyś był to powszechny gatunek zasiedlający Bałtyk, później niemal całkowicie wytępiony za sprawą polowań. Stacja opiekuje się chorymi i słabymi osobnikami oraz prowadzi rozród młodych foczek, wypuszczanych do naturalnego środowiska,
- Latarnię morska Hel - aż do 1674 roku funkcję helskiej latarni pełniła wieża kościoła. Później kilkakrotnie budowano specjalne konstrukcje, coraz odporniejsze i nowocześniejsze. Obecna latarnia morska w Helu powstała w roku 1942 i jest ceglaną, ośmiokątną wieżą o wysokości ponad 40 m. Jej światło znajduje się na wysokości 38,5 m i przy dobrej widoczności można je dostrzec z odległości 17 mil morskich,
- Zamek w Rzucewie - to piękny obiekt sporych rozmiarów, malowniczo położony nad brzegiem morza, w ogromnym wypielęgnowanym parku, niedaleko Pucka, na północ od Gdyni. Zejście z ogrodów zamkowych prowadzi wprost na piaszczysty morski brzeg. Woda jest tu tak spokojna, iż wydaje się jakby zastygła w miejscu, jakby to było zaledwie niewielkie jezioro, a nie morski brzeg,
- Molo w Jastarni - piękne molo w Jastarni, odbudowane w 2005 roku, to idealne miejsce na spokojny, romantyczny spacer. Molo jest wspaniałym punktem widokowym na Zatokę Pucką. Molo w Jastarni ma 120 metrów długości, zbudowane jest na przedłużeniu ulicy Stelmaszczyka, która stanowi główną turystyczną arterię miasta czyli deptak licznie uczęszczany przez turystów,
- Molo w Juracie - drewniane molo w Juracie znajduje się w samym centrum tego nadmorskiego kurortu. Molo nie jest małe, bowiem jego długość to 320 metrów. Molo zostało zbudowane w latach 70-tych XX wieku, na południowym wybrzeżu Juraty, toteż molo wznosi się nad płytkimi, spokojnymi wodami zatoki, a nie nad bardziej wzburzonymi wodami otwartego morza,
- Plaża na Helu - są wyjątkowe, nigdzie indziej w Polsce takich nie znajdziemy. Na samym cyplu plaże dosłownie z trzech stron oblane są wodami Bałtyku. Tworzy to niesamowity widok! Plaże są piaszczyste a tuż obok nich przebiega nadmorska promenada, wyremontowana zaledwie przed kilku laty. Z niej też pięknie widać te specyficzne plaże Półwyspu Helskiego. Jest też sporo zieleni.

Cena zawiera

- Codzienne śniadania
- 10% rabatu na dania z karty menu w restauracji Zatoka Smaków
- Korzystanie ze strefy SPA (1 godz. dzienne, konieczna rezerwacja)
- Korzystanie z kącika zabaw dla dzieci
- Korzystanie z placu zabaw dla dzieci
- Bezpłatny parking (nie dotyczy terminów 20.09-30.09.2021)
- Podatek VAT
- Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

- Opłata klimatyczna (w wysokości 2,20 zł za osobę na dobę)
- Parking dodatkowo płatny w terminie 20.09-30.09.2021 (15 zł/doba)
- Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Standard

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi z możliwością złączenia. W wyposażeniu: TV, lodówka, czajnik, internet Wi-Fi, balkon z zestawem wypoczynkowym. W łazience kabina prysznicowa, suszarka oraz komplet ręczników.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2SZD-B, 13503)

Pokój 2-os. Standard (z dostawką)

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi z możliwością złączenia. W wyposażeniu: TV, lodówka, czajnik, internet Wi-Fi, balkon z zestawem wypoczynkowym. W łazience kabina prysznicowa, suszarka oraz komplet ręczników.

Mocne strony

- W samym centrum urokliwej Jastarnii
- Z hotelu widok na marinę jachtową
- Piaszczysta plaża i promenada
- Bezpłatne kursy z podstaw kitesurfingu

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 4 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Temperatura wody 4 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 5 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Pt 4 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Sob 3 °C temperatura w nocy 2 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień