Hotel VacationClub Olympic Park Apartments

Polska, Morze Bałtyckie, Kołobrzeg

Więcej o hotelu

od 83 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 221 270

Kraj

POLSKA

Opis

VacationClub Olympic Park Apartments to obiekt położony we wschodniej części Kołobrzegu, tuż przy promenadzie nadmorskiej i zaledwie 80 metrów od morza.
Do dyspozycji gości oddano apartamenty składające się z komfortowej sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim, przestronnego salonu z rozkładaną sofą, łazienki z kabiną prysznicową oraz aneksu kuchennego. Dodatkowo, każdy apartament wyposażony jest w telewizję oraz bezpłatny bezprzewodowy internet.
Aneks kuchenny został tak wyposażony, aby zaspokajać codzienne potrzeby. Znajdują się tu m.in. lodówka, płyta indukcyjna, komplet naczyń, sztućce, akcesoria kuchenne, szklanki i kieliszki do wina.
Goście apartamentowca mogą bez ograniczeń korzystać ze strefy SPA w Marine Hotel*****& Ultra Marine. Tutejszy basen sportowy wyposażony jest w podwodny system do słuchania muzyki, a basen rekreacyjny w masaże ścienne, ławeczki i leżanki z masażem. Oprócz tego, w strefie znajduje się zewnętrzne jacuzzi i siłownia.

Lokalizacja

Obiekt położony jest 80 metrów od morza.

Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Koszalina należy kierować się drogą krajową numer 11, a następnie skręcić w ulicę Wschodnią.
Odległość od Koszalina to 35 km, od Szczecina - 145 km, od Gdańska - 240 km, a od Warszawy - 495 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Kołobrzeg posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem, Szczecinem, a nawet Krakowem.

Atrakcje

Kołobrzeg, jedno z najstarszych miast Pomorza Zachodniego, zwany jest również Perłą Bałtyku. To nadmorskie uzdrowisko w każdym sezonie letnim staje się tętniącym życiem kurortem. Wielką popularność gwarantuje miastu nie tylko nadmorskie położenie, ale także wyjątkowy mikroklimat. Oprócz zbawiennych właściwości Bałtyku, w mieście i jego okolicach, znajdują się źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. Kołobrzeg od 200 lat posiada statut uzdrowiska, będąc jednocześnie największym i najznakomitszym uzdrowiskiem na polskim Wybrzeżu.
Podczas ponad 1000-letniej historii Kołobrzeg zyskał niezwykłe zabytki. Wiele z nich zachowało się do naszych czasów. Najciekawsze z nich to Baszta Prochowa, Reduta Morast, bazylika konkatedralna, latarnia morska, Akademia Rycerska, ratusz, a także kamienica średniowieczna, w której murach mieści się aktualnie Muzeum Oręża Polskiego.
Dzięki szczególnej trosce władz miejskich i prywatnych inwestorów, miasto z roku na rok przyciąga turystów również wspaniałym zagospodarowaniem terenów oraz bogatym programem kulturalnym. Zielone skwery, parki i place sprawiają, że Kołobrzeg słynie z bujnej roślinności. Jednym z najpiękniejszych tego typu miejsc jest Park im. Stefana Żeromskiego i biegnąca wzdłuż niego Aleja Nadmorska.
Kołobrzeg stanowi również nadmorskie centrum kultury przyciągające zarówno młodą publiczność jak i osoby w kwiecie wieku. Kołobrzeski amfiteatr gości czołówkę polskich i zagranicznych gwiazd. Każdego roku w lipcowy weekend organizowany jest Sunrise Festival - święto muzyki elektronicznej - w którym uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy osób. Prężnie działająca Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na spotkania ze sztuką, a Regionalne Centrum Kultury organizuje imprezy i warsztaty zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Cena zawiera

- Nocleg w apartamencie 2 lub 4-osobowym
- Nielimitowane korzystanie ze strefy SPA w Marine Hotel*****& Ultra Marine (przy ul. Sułkowskiego 9): basen sportowy wyposażony w podwodny system do słuchania muzyki, basen rekreacyjny, leżanki z masażem, jacuzzi, siłownia (zgodnie z dostępnością)
- Wybrane apartamenty dysponują dedykowanym miejscem parkingowym; w pozostałych przypadkach miejsca parkingowe publiczne (zgodnie z dostępnością)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Opłata klimatyczna w wysokości 4,40 zł/ doba/ osoba
- Jednorazowa obowiązkowa opłata za sprzątanie wynosi 180 zł
- Kaucja zwrotna w wysokości 400 zł
- Pozostałe usługi hotelu

Apartament 2-osobowy standard

Apartament składa się z komfortowej sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim, przestronnego salonu z rozkładaną sofą, łazienki z kabiną prysznicową oraz aneksu kuchennego. Dodatkowo, każdy apartament wyposażony jest w telewizję oraz bezpłatny bezprzewodowy internet.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (A4D-Z5, 14821)

Apartament 4-osobowy standard

Apartament składa się z komfortowej sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim, przestronnego salonu z rozkładaną sofą, łazienki z kabiną prysznicową oraz aneksu kuchennego. Dodatkowo, każdy apartament wyposażony jest w telewizję oraz bezpłatny bezprzewodowy internet.

Apartament 2-osobowy Deluxe

Nowoczesne apartament deluxe o wysokim standardzie składa się z komfortowej sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim, przestronnego salonu z rozkładaną sofą, łazienki z kabiną prysznicową oraz aneksu kuchennego. Dodatkowo, każdy apartament wyposażony jest w telewizję oraz bezpłatny bezprzewodowy internet.

Apartament 4-osobowy Deluxe

Nowoczesne apartament deluxe o wysokim standardzie składa się z komfortowej sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim, przestronnego salonu z rozkładaną sofą, łazienki z kabiną prysznicową oraz aneksu kuchennego. Dodatkowo, każdy apartament wyposażony jest w telewizję oraz bezpłatny bezprzewodowy internet.

Mocne strony

- Przy promenadzie, 80 m. od morza
- Przestronne apartamenty z aneksem
- Dostęp do strefy SPA w Marine Hotel
- Basen z podwodnym systemem muzycznym

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 4 °C temperatura w nocy 1 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 3 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Pon 1 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Wt 2 °C temperatura w nocy -1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień