od 178 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 230 042

Kraj

POLSKA

Opis

Hotel Julinek znajduje się w kompleksie Parku Rozrywki w Julinku. Jest to jeden z nielicznych hoteli w Europie posiadający elementy wystroju cyrkowego. Dawniej w tym miejscu mieściła się bursa państwowej szkoły cyrkowej. Dzięki temu to miejsce jest wyjątkowe i świetnie łączy detale cyrkowe z nowoczesnością.
Dla gości przygotowano przestronne i przytulne pokoje. Kolorystyka i aranżacja pokoi nawiązuje do stylistyki cyrkowej. Jest to jedyny taki hotel w Polsce. Do dyspozycji jest prywatna łazienka z prysznicem, telewizor LCD, telefon oraz bezprzewodowy internet. Obiekt jest również przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się nowoczesna winda dojeżdżającą na każde piętro.
Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca m. in. śniadania oraz posiadająca nietuzinkową ofertę gastronomiczną. Posiłki przygotowywane są ze świeżych i dobrej jakości produktów. Dla dorosłych gości przygotowano również mini bar.

Lokalizacja

Park Rozrywki Julinek położony jest w miejscowości Leszno w województwie Mazowieckim, ok. 40 km od Warszawy. Po stronie południowej graniczy z Kampinoskim Parkiem Narodowym. 

Dojazdu samochodem

Jadąc do tego obiektu najlepiej jechać z Warszawy trasą s8, a następnie drogą nr 580. W Lesznie należy skręcić na drogę nr 579.
Park Rozrywki Julinek znajduje się w odległości około 40 km od Warszawy, 120 km od Łodzi, 320 km od Krakowa i 360 km od Gdańska.

Dojazd pociągiem i autobusem

Nie ma bezpośrednich pociągów do Leszna. Najlepiej pojechać pociągiem do Warszawy, a następnie miejskim autobusem 719 jadącym z przystanku Os. Górczewska do Leszna.

Atrakcje

W 2015 roku na obszarze dawnej Bazy Cyrkowej powstał Park Rozrywki w Julinku. Miejsce to zapewnia bliskość natury ze względu na sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego oraz cały wachlarz rozrywek dla całej rodziny. Ważną inicjatywą tego miejsca jest również upowszechnienie i ochrona dziedzictwa polskiej sztuki cyrkowej. Dla gości przygotowano takie atrakcje jak:
- Podniebny Cyrk - Największy na całym Mazowszu park linowy. To 9 tras liczących w sumie 1240 metrów oraz 150 zaskakujących cyrkowych przeszkód. Cały system parku składa się z sieci tras, platform i przeszkód umieszczonych na linach: to podesty, belki, drabinki i siatki, mosty, skoki, pętle. Podniebny Cyrk został zaprojektowany i stworzony po to, aby każdy, bez względu na stopień zaawansowania, mógł przejść bezpiecznie trasę ciesząc się tą niezwykłą przygodą.
- Weekendowe przedstawienia cyrkowe - W każdy letni weekend przygotowaliśmy bogaty program wystąpień cyrkowych i animacyjny. Wszystkie przedstawienia zaczynają się co dwie godziny: 12:00, 14:00, 16:00 oraz 17:30
- Wystawa Sztuki Cyrkowej - W budynku Małej Areny (na terenie Parku Rozrywki Julinek) znajdziemy wystawę, w której zbiorach jest kilka tysięcy eksponatów. To największy ich zbiór w Polsce i jeden z najbardziej znaczących na świecie. Można tam obejrzeć plakaty, zdjęcia, publikacje, bukleciki (programy występów cyrkowych) a także wiele autentycznych strojów i rekwizytów. Wystawa dokumentuje historię polskiego cyrku od XIX wieku do czasów współczesnych. Znajdziemy tam także dokumenty obrazujące rozwój sztuki cyrkowej w wielu krajach świata, w tym cyrku radzieckiego, który u szczytu swojego największego rozwoju zatrudniał 8 tysięcy artystów.
- Kraina Dmuchańców - Świat cyrku to świat radości, swobody i nieskrępowanej, szalonej zabawy. Zatem to także przestrzeń dla skoków, wyskoków, trampolin i zjeżdżalni… Szaleństwo do woli i dla każdego. W sezonie letnim funkcjonują również dmuchane atrakcje wodne, a największą popularnością cieszy się 7 metrowa zjeżdżalnia wodna Hippo Slide!
- Minigolf Cyrkowy - pole do gry ma powierzchnię 1000 metrów kwadratowych i składa się z 18 torów do gry
- Cyrkowa Strefa Animacji i Plac Zabaw - od maja do października Gośćmi zajmują się animatorzy, którzy chętnie uczą tajników sztuki cyrkowej, takich jak żonglerka czy chodzenie na szczudłach. Dzieci mają do dyspozycji Plac Zabaw z tyrolką, piaskownicą czy huśtawkami
- Ścianka Wspinaczkowa - Wspinaczka to doskonała przygoda, w czasie której możecie nie tylko poznać podstawy tego wyjątkowego sportu, ale też ciekawie spędzić czas. Do waszej dyspozycji oddajemy 4 kolorowe, tematyczne panele, każdy z bezpieczną asekuracją ciągłą.
- Wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego
- Boiska do piłki nożnej, siatkowej i badmintona
- Miejsce na ognisko i grill
- Wesołe miasteczko
Na terenie Parku znajduję się wejście do Kampinoskiego Parku Narodowego. W którym można skorzystać z 360 km znakowanych szlaków turystycznych pieszych oraz 200 km tras rowerowych.

Cena zawiera

- Codzienne śniadania
- Nielimitowany dostęp do Parku Rozrywki Julinek każdego dnia pobytu, z mnóstwem atrakcji dla całych rodzin (od 01.09 do 30.10 park rozrywki czynny tylko w soboty i niedziele)
- Możliwość wypożyczenia gier planszowych i sprzętu sportowego: kijki do nordic walking, pentaque, badminton"
- Plac zabaw dla dzieci - huśtawki, piaskownice i zjeżdżalnie
- Możliwość skorzystania z miejsca na ognisko
- Bezpłatny parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Standard

Komfortowy pokój wyposażony w: łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, telefon oraz bezprzewodowy internet.

Oferta

HB, Oferta zwrotna (PR2 EX1A-Z, 12654)

Pokój Rodzinny

Komfortowy pokój wyposażony w: łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, lodówka, telefon oraz bezprzewodowy internet.

Apartament 2-os.

Komfortowy apartament wyposażony w: aneks kuchenny, sypialnię, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, telefon oraz bezprzewodowy internet, lodówka, płyta kuchenna, czajnik, zmywarka, przybory kuchenne.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 9 °C temperatura w nocy 1 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 10 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Czw 9 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Pt 4 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Sob 2 °C temperatura w nocy -2 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień