Victoria Ocena: 3/5 Polska, Lubelskie, Lublin
Miluše Kovářová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byłam bardzo zadowolona, z wyjątkiem zakwaterowania.
Byłam bardzo zadowolona, z wyjątkiem zakwaterowania.
ogólne wrażenie dobre
WyżywienieŚniadanie doskonałe, kolacja mniej dobra.
ZakwaterowaniePokój ładny, ale mało miejsca do przechowywania dla 2 osób. Przez cały tydzień nie było sprzątane - nie wycierano podłogi, nie wynoszono śmieci, nie uzupełniano papieru toaletowego.
UsługiWiz zakwaterowanie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate




