od 126 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 407 625

Kraj

POLSKA

Opis

Nowoczesny, elegancki, jednocześnie przytulny i z klimatem. Taki jest Hotel Kolumna Park, położony w malowniczym otoczeniu sosnowego lasu, z dala od zgiełku, a przy tym w niewielkiej odległości od Łodzi. Hotel istniejący od 2011 roku od samego początku stawia na komfort i profesjonalną obsługę swych Gości. Docenienie wysiłków i częste powroty Gości zaowocowały rozbudową części noclegowej i konferencyjnej hotelu w 2016 roku.
Zakwaterowanie odbywa się w pokojach dwuosobowych, trzyosobowych oraz w apartamentach dla 2-3 osób, w typach standard i lux. Pokoje klasy lux znajdują się w nowoczesnej części z windą, oddanej do użytku w 2016 roku, są klimatyzowane, wyposażone w sejf, telewizję, internet światłowodowy, powitalny set, wodę w butelkach, szczotkę do ubrań czy czyścik do butów, a apartamenty także w ekspres do kawy, miód i strefę wypoczynkową. Pokoje typu standard mieszczą się w oddanej do użytku w 2011 r. części z tradycyjnym designem, bez windy, nie są klimatyzowane. Łazienki są świetnie wyposażone, na gości czekają w nich ręczniki (nowością są specjalnie przygotowane ręczniki make up), kosmetyki, suszarka, a dodatkowe niezbędne przybory dostępne są bezpłatnie na życzenie.
W hotelu znajduje się Restauracja bagatela, która została wyróżniona w światowej renomy przewodniku Gault&Millau, zapraszani są do niej wielbiciele nietuzinkowych smaków. Wieczorową porą w obiekcie działa także dystyngowany Bar Single Malt, którego skórzane sofy i fotele zapewniają odpoczynek w wyjątkowym stylu. Na świeżym powietrzu w ogrodzie mieści się strefa relaksu z leżakami, dzięki której można poczuć bliskość natury.
Jako jeden z nielicznych hoteli w Polsce Kolumna Park posiada stację ładowania samochodów elektrycznych. W sezonie wiosenno-letnim istnieje możliwość wypożyczenia rowerów.

Lokalizacja

Hotel Kolumna Park mieści się w zacisznej, zielonej okolicy Łasku, nieopodal Pabianic oraz drogi S8 prowadzącej z Wrocławia do Łodzi (25 km do centrum Łodzi).

Dojazdu samochodem

Hotel znajduje się pomiędzy Łodzią a Sieradzem. Z E67 można zjechać w drogę wojewódzką 473 na Łask, tam w prawo w drogę wojewódzką 482, która doprowadzi do Przygonia, gdzie po prawej stronie znajduje się Hotel Kolumna Park. Jadąc od strony Łodzi drogą S14, wystarczy na obwodnicy Pabianic zjechać na węźle Dobroń w kierunku Sieradza. Hotel znajduje się 4,5 km dalej po lewej stronie.
Odległość od Warszawy - 160 km, Krakowa - 210 km, Wrocławia - 190 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

W okolicę hotelu można dojechać komunikacją autobusową, kursującą między Łodzią i Wieluniem. 1,8 km od hotelu znajduje się stacja kolejowa Kolumna w Łasku, na którą dojeżdżają pociągi regio oraz ŁKA.

Atrakcje

Przygoń położony jest w województwie łódzkim, w gminie Dobroń. W Dobroniu znajduje się XVIII-wieczny modrzewiowy kościół św. Wojciecha z barokowym i rokokowym wyposażeniem oraz drewnianą dzwonnicą.
7 km dzieli Przygoń od centrum Łasku, niegdyś znaczącego ośrodka, miasta lokowanego w czasach Władysława Jagiełły, na przełomie XVIII/XIX w. dużego skupiska Żydów, po których pozostały ślady cmentarzy. Najbardziej okazałym zabytkiem Łasku jest późnogotycka Kolegiata Niepokalanego Poczęcia NMP z bogatym wnętrzem, w którym uwagę przykuwa alabastrowa płaskorzeźba Matki Bożej z epoki renesansu. Zachował się także drewniany kościół św. Ducha z 1666 roku. W granicach Łasku znajduje się kilka form ochrony przyrody, w tym Zespoły Przyrodniczo-Krajobrazowe "Dolina Grabi" oraz "Kolumna-Las". Pierwszy obejmuje ochroną koryto rzeki Grabi, jej starorzecza, wydmy śródlądowe, mokradła i różnorodne lasy. Drugi leży w granicach rekreacyjno-wypoczynkowej dzielnicy Kolumna, chroni sosnowy starodrzew oraz historyczną, drewnianą zabudowę letniskową. Przez Kolumnę, w okolicy hotelu, przebiega czerwony szlak turystyczny "Szlak okolic Łodzi".
Do największego miasta w okolicy, Łodzi, jest zaledwie 25 km, a tam:- Ulica Piotrkowska - dawniej trakt piotrkowski łączący Zgierz z Piotrkowem Trybunalskim. Obecnie mówi się, że to najdłuższa ulica handlowa w Europie i jedna z najbardziej znanych w Polsce. Oprócz kilku zabytkowych budynków m.in. pałaców Ewalda Kerna czy Juliusza Kindermanna, znajduje się tam wiele klubów, restauracji i kawiarni
-
Centrum Nauki i Techniki - łódzki, bogatszy odpowiednik warszawskiego Centrum Nauki Kopernika. To świetne miejsce na poznanie praw fizyki poprzez zabawę
-
Księży Młyn - osiedle fabryczno-mieszkalne założone w 2 połowie XIX w. przez Karola Scheiblera, zespół fabryk włókienniczych. Budynki odznaczają się czerwoną cegłą, charakterystyczną dla dawnego miasta fabrycznego. Przyciąga turystów, artystów i fotografów. W niebanalnych pofabrycznych przestrzeniach organizowane są ciekawe wydarzenia kulturalne
-
Skansen Miejskiej Architektury Drewnianej - zwiedzający mogą obejrzeć drewniane domy robotnicze, wille i kościół powstałe w czasach rozwoju włókiennictwa. Klimat tego miejsca przenosi turystów w dawne, zapomniane czasy
- Las Łagiewnicki - największy miejski kompleks leśny w Europie, większy nawet od paryskiego Lasku Bulońskiego. To dom wielu dzikich zwierząt m.in. saren, lisów, borsuków, myszołowów. Można podziwiać tam także cenne zabytki: kościół i klasztor franciszkanów przy ul. Okólnej czy dwie kapliczki św. Rocha i św. Antoniego z XVII w.

Pokój 3-osobowy standard

Pokój z sejfem, TV, wifi, łazienką. Pow. 27 m2

Oferta

BB, Oferta zwrotna (P2S-Z2, 13367)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadania
- Możliwość korzystania z sauny (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatny parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-osobowy lux

Klimatyzowany pokój z sejfem, TV, wifi, łazienką. Pow. 23 m2

Apartament dla 2 osób lux

Klimatyzowany apartament z częścią wypoczynkową, ekspresem do kawy, sejfem, TV, wifi, łazienką. Pow. 47 m2

Pokój 2-osobowy comfort lux

Klimatyzowany pokój z sejfem, TV, wifi, łazienką. Pow. 33 m2

Pokój 2-osobowy standard

Pokój z sejfem, TV, wifi, łazienką. Pow. 20 m2

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -1 °C temperatura w nocy -4 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -2 °C temperatura w nocy -5 °C

 • Wt 1 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Śr 0 °C temperatura w nocy -2 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień