Hotel Boutique Hotel's I

Polska, Łódzkie, Łódź

Więcej o hotelu

od 89 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 232 132

Kraj

POLSKA

Opis

Boutique Hotel's przy zbiegu ulic Milionowej i Kilińskiego jest wysokiej klasy obiektem, który został zaprojektowany z myślą o klientach biznesowych. Wysoki standard wykończenia wnętrz, doskonała jakość obsługi, bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Łodzi, sprawia, że Boutique Hotel's jest obiektem doskonałym dla osób podróżujących służbowo. W każdym pokoju jest udostępnione bezpłatne szybkie łącze bezprzewodowego internetu, a w holu znajduje się ekspres z darmową kawą, herbatą i czekoladą. Każdy pokój dysponuje też własnymi zestawami do parzenia kawy lub herbaty.
W godzinach 7.00-10.00 można zjeść smaczne ciepłe śniadanie podawane w formie eleganckiego bufetu szwedzkiego. Boutique Hotel's przy Milionowej dysponuje własnym parkingiem, który tak samo, jak cały obiekt jest całodobowo monitorowany. Całości dopełnia miła i profesjonalna obsługa, której zadaniem jest realizacja życzeń Gości Boutique Hotel's.
Boutique Hotel's dysponuje także zapleczem konferencyjnym na 60 osób.

Pokój 2-os.

Wygodny pokój z łazienką, szybkim łączem internetowym oraz zestawem do parzenia kawy lub herbaty. Łazienki wyposażone są w kabiny natryskowe i suszarki do włosów.Lokalizacja:
Boutique Hotel's położony w spokojnej okolicy, w odległości zaledwie 900 metrów od słynnej ulicy Piotrkowskiej. Międzynarodowe Targi Łódzkie są oddalone od obiektu o zaledwie 1 km.

Dojazdu samochodem

Łódź położona jest niemal w centrum Polski. Można do niej łatwo dojechać autostradami A2 i A1. Aby dojechać do Boutique Hotel's najlepiej kierować się na ul. Śmigłego-Rydza (DK 14). Jadąc od północy można skręcić bezpośrednio w prawo w ul. Milionową, jadąc od południa należy skręcić na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej w lewo w ul. Kilińskiego i później w prawo w ul. Milionową.
Odległość od Warszawy to 130 km, od Krakowa 250 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Łodzi można bez problemów dojechać pociągiem z głównych miast Polski. Boutique Hotel's oddalony jest od dworca Łódź Kaliska o 5 km, które najlepiej pokonać taksówką.

Atrakcje

Będąc w Łodzi koniecznie trzeba zobaczyć:
Ulica Piotrkowska jest reprezentacyjną ulicą Łodzi. Ten najdłuższy deptak w Polsce jest wizytówkę miasta, centrum rozrywki, handlu i gastronomii. Spacerując Piotrkowską można przyjrzeć się fasadom pięknych kamienic. Tutaj także koncentruje swoje działania projekt OFF Piotrkowska , skupiającego muzyków, artystów, designerów, animatorów kultury, projektantów mody i innych działaczy szeroko pojętej kultury OFF-owej. Dawne mury fabryki Ramischa stają się miejscem rozwoju kultury, sztuki i kreatywnego biznesu.
Księży Młyn rozległa dzielnica, która przetrwała w sposób niemal kompletny z okresu rozkwitu przemysłowej Łodzi. Układ urbanistyczny i architektura wzorowane były na angielskich osadach przemysłowych. Na Księży Młyn składają się planowo rozmieszczone i jednolite architektonicznie budynki fabryczne, osiedle mieszkaniowe, rezydencje właścicieli i wille dyrektorskie z ogrodami, a także ulice i bocznice kolejowe, szkoła, dwa szpitale, remiza straży ogniowej, gazownia i klub fabryczny. Kwartał znajduje się między ul. Tymienieckiego, Przędzalnianą, Fabryczną, Kilińskiego.
Muzeum Kinematografii. W ekspozycji stałej prezentowane są urządzenia związane z rozwojem techniki filmowej. Wystawy czasowe poświęcane są historii filmu, współczesnym polskim superprodukcjom, jak również polskiej fotografii i sztuce mediów.

Pokój 2-os., BB, Oferta bezzwrotna (P2-B, 13809)Oferta zawiera

- Codzienne śniadania w formie bufetu szwedzkiego w godz. 7:00-10:00
- Zestaw powitalny w pokoju: kawa, herbata oraz woda mineralna
- Bezpłatna, świeżo mielona kawa i herbata dostępna w Lobby
- Bezpłatny monitorowany parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Mocne strony

- 900 m od ul. Piotrkowskiej
- Zwierzęta domowe są akceptowane
- Bezpłatny parking i Wi-Fi
- Zaplecze konferencyjne

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 1 °C temperatura w nocy -9 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 2 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Czw 4 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Pt 4 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Sob 2 °C temperatura w nocy 0 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień