Hotel Boutique Hotel's I

Ocena: /5

Polska, Łódzkie, Łódź

od 243 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 232 132

Kraj

POLSKA

OpisBoutique Hotel's I jest wysokiej klasy obiektem, zaprojektowanym z myślą o klientach biznesowych. Znajduje się przy zbiegu ulic Milionowej i Kilińskiego, zaledwie 900 m od znanej ulicy Piotrkowskiej. Wysoki standard wykończenia wnętrz, doskonała jakość obsługi i bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Łodzi sprawiają, że Boutique Hotel's I jest doskonałym obiektem dla osób podróżujących służbowo. Udogodnienia: Pobyt z pupilem, Parking strzeżony / monitorowany, Parking, Płatność kartą, Płatność tylko gotówką

LokalizacjaBoutique Hotel's I położony w spokojnej okolicy, w odległości zaledwie 900 m od słynnej ulicy Piotrkowskiej i nieopodal unikalnej dzielnicy Księży Młyn. Międzynarodowe Targi Łódzkie są oddalone od obiektu o zaledwie 1 km. Łatwo stąd dostać się do różnych lokalizacji w centrum Łodzi i poza nim.

Dojazdu samochodemŁódź położona jest niemal w centrum Polski. Można do niej łatwo dojechać autostradami A2 i A1. Aby dojechać do Boutique Hotel's I, najlepiej kierować się na ul. Śmigłego-Rydza (DK 14). Jadąc od północy, można skręcić bezpośrednio w prawo w ul. Milionową, jadąc od południa należy skręcić na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej w lewo w ul. Kilińskiego i później w prawo w ul. Milionową.
Odległość od Warszawy – 100 km, Krakowa – 230 km, Wrocławia – 230 km.

Dojazd pociągiem i autobusemDo Łodzi można bez problemów dojechać pociągiem z głównych miast Polski. Boutique Hotels I oddalony jest od dworca Łódź Kaliska o 5 km. Ten dystans najlepiej pokonać taksówką.

Pokój 2-os.

Wygodny pokój z łazienką, szybkim łączem internetowym oraz zestawem do parzenia kawy lub herbaty. Łazienki wyposażone są w kabiny natryskowe i suszarki do włosów.

OfertaBB, Oferta bezzwrotna (P2-B3, 38100)

Oferta zawiera- Codzienne śniadania w formie bufetu
- Zestaw powitalny w pokoju (m.in kawa, herbata oraz woda mineralna)
- Bezpłatny monitorowany parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawieraPozostałe usługi obiektu


Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować