Hotel Belle Epoque Residence

Polska, Kraków, Kraków

Więcej o hotelu

od 290 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 236 284

Kraj

POLSKA

OpisBelle Epoque Residence zapewnia wysokiej jakości apartamenty w centrum Krakowa. To świetny wybór dla osób podróżujących w celach biznesowych, ale także par czy rodzin z dziećmi. Pomieszczenia urządzone są nowocześnie, komfortowo i ze smakiem. Apartamenty mieszczą się w wyremontowanej kamienicy z patio. Rezydencja oferuje sześć typów wyszukanych apartamentów, w tym bardzo atrakcyjne apartamenty z antresolą i oknami dachowymi umożliwiającymi obserwację gwiazd. Kamienica zlokalizowana jest przy spokojnej ulicy w centrum starego Krakowa.
Udogodnienia: SPA, Ogród / Park, Siłownia, Płatność kartą

LokalizacjaApartamenty Belle Epoque Residence znajdują się w centrum Krakowa, 1 km od Rynku Głownego, 1,5 km od dworca kolejowego, 600 m od Nowego Kleparza.

Dojazdu samochodemApartamenty Belle Epoque Residence znajdują się w centrum Krakowa, dokąd można dojechać samochodem, ale należy pamiętać o obowiązującej strefie płatnego parkowania. Najlepiej dojechać na Aleje Trzech Wieszczów i na skrzyżowaniu alei Juliusza Słowackiego z ul. Łobzowską wjechać w tę ostatnią w kierunku południowym. Ulica Siemiradzkiego dochodzi do ul. Łobzowskiej po prawej stronie, rezydencja jest narożną kamienicą.

Odległość od Warszawy – 300 km, Poznania – 460 km, Wrocławia – 270 km.

Dojazd pociągiem i autobusemPołączenia autobusowe i kolejowe z Krakowem oferuje wiele miast w Polsce. Aparthotel Belle Epoque Residence znajduje się w odległości 1,5 km od dworca kolejowego Kraków Główny i sąsiadującego z nim dworca autobusowego MDA. Dojście do obiektu prowadzić ul. Szlak, łączącą sąsiadującą z dworcem ul. Pawią z ul. Łobzowską. Na końcu ul. Szlak należy skręcić w lewo, rezydencja znajduję się przy najbliższej przecznicy.

Apartament Studio

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z wydzielonymi częściami sypialną, dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W części sypialnej znajduje się podwójne łóżko, w dziennej rozkładana sofa i stoliczek kawowy, szafa oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica, toalety z systemem bidetowym, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Kameralną atmosferę w apartamencie zapewniają okna skierowane na wewnętrzny dziedziniec. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf. Budynek nie posiada windy.

OfertaRO, Oferta bezzwrotna (ADD-B, 12037)

Oferta zawiera- Zakwaterowanie w wybranym apartamencie z aneksem kuchennym
- Dostęp do minisiłowni
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera- Wyżywienie
- Parking
- Pozostałe usługi hotelu


Apartament z 1 sypialnią

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z wydzielonymi częściami sypialną, dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W części sypialnej znajdują się dwa pojedyncze łóżka wygodnie połączone w łoże małżeńskie, w dziennej rozkładana sofa i stoliczek kawowy, fotel, szafa oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z wanny z opcją prysznica, toalety z systemem bidetowym, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Kameralną atmosferę w apartamencie zapewniają okna skierowane na wewnętrzny dziedziniec. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf. Budynek nie posiada windy.

Apartament Studio Superior

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z zaaranżowanymi częściami sypialną, dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W części dziennej znajduje się fotel, stoliczek kawowy oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica, toalety, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf, w budynku zaś winda.

Apartament z 1 sypialnią Superior

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z odrębną sypialnią, wydzielonymi częściami dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, w części dziennej rozkładana sofa, fotel i stoliczek kawowy, szafa oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica lub wanny, toalety, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf, w budynku zaś winda.

Apartament z 1 sypialnią Deluxe

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z klimatyzacją, odrębną sypialnią, balkonem, wydzielonymi częściami dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, w części dziennej rozkładana sofa, fotel i stoliczek kawowy, szafa oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica lub wanny, toalety, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf, w budynku zaś winda.

Apartament dwupoziomowy Deluxe

Przyjemnie i nowocześnie urządzony apartament z antresolą, wydzielonymi częściami sypialną, dzienną, jadalną, kuchenną oraz prywatną łazienką. W sypialni znajduje się łoże małżeńskie, szafa oraz okna dachowe, pozwalające patrzeć na gwiazdy, w klimatyzowanej części dziennej rozkładana sofa, fotel i stoliczek kawowy oraz telewizor LCD. Aneks kuchenny z częścią jadalną jest w pełni wyposażony, posiada lodówkę, płytę elektryczną, zmywarkę, czajnik, naczynia, sztućce. W łazience można skorzystać z prysznica lub wanny, toalety z systemem bidetowym, suszarki do włosów, ręczników i mydła do rąk. Kameralną atmosferę w apartamencie zapewniają okna skierowane na wewnętrzny dziedziniec. Obiekt jest podłączony do internetu, pozwala także na korzystanie z sauny, minisiłowni oraz pralni. W apartamencie znajduje się również sejf, w budynku zaś winda.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 13 °C temperatura w nocy 5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 14 °C temperatura w nocy 6 °C

 • Wtorek 16 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Środa 14 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Czwartek 14 °C temperatura w nocy 9 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować