Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Karino SPA (Polańczyk)

Ocena: /5

Polska, Bieszczady, Polańczyk

od 543 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 231 936

Kraj

POLSKA

OpisHotel Karino SPA to nowy obiekt położony 4 km od Jeziora Solińskiego w miejscowości Berezka. Lokalizacja hotelu sprawia, że jest on świetną bazą wypadową w każdy zakątek Bieszczadów. Wnętrze hotelu zdobią freski autorstwa Ahmo Ovciny, nadając mu niepowtarzalną, miłą, sympatyczną i przyjazną atmosferę. Udogodnienia: Basen kryty, SPA, Restauracja, Bar, Ogród / Park, Plac zabaw dla dzieci, Siłownia, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą

LokalizacjaHotel Karino SPA znajduje się w Berezce - malowniczej miejscowości, leżącej nad potokiem Bereźnica. Mieści się pośród bieszczadzkich wzgórz, lasów i pięknych krajobrazów. Jest idealną bazą wypadową w wysokie Bieszczady czy nad Jezioro Solińskie.

Dojazdu samochodemAby dojechać w Bieszczady należy kierować się na Rzeszów i dalej na Sanok. W Sanoku należy skręcić na Lesko (DK 84), natomiast w Lesku, na rondzie należy skręcić w prawo na Polańczyk (droga wojewódzka 893, tzw. Mała Pętla Bieszczadzka). W miejscowości Hoczew należy skręcić w lewo na Polańczyk (DW 894). Po przejechaniu ok. 6 km, w centrum wsi Berezka, po lewej stronie drogi znajduje się Hotel Karino SPA.
Odległość od Sanoka wynosi 27 km, od Rzeszowa - ok. 100 km, od Krakowa - 235 km, a od Warszawy - 390 km.

Dojazd pociągiem i autobusemW Berezce zatrzymują się autobusy PKS lub prywatnych przewoźników kursujące do Polańczyka m.in. z Rzeszowa, Krakowa czy Warszawy. Hotel Karino SPA znajduje się tuż przy przystanku PKS.

Pokój 2-os. z opcją dostawki

Przestronny, komfortowy i klasycznie urządzony pokój wyposażony w TV LCD, internet Wi-Fi oraz łazienkę.

OfertaHB, Oferta bezzwrotna (P2ZOD-B6, 35315)

Oferta zawiera- Codzienne śniadanie
- Codzienne obiadokolacja
- Nielimitowane korzystanie z basenu z atrakcjami wodnymi i brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, kompleksu saun, strefy schładzania oraz siłowni
- Dostęp do pokoju zabaw dla dzieci
- Bezpłatny monitorowany parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawieraPozostałe usługi hotelu


Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować