Hotel Domiwera Pensjonat

Ocena: /5

Polska, Bieszczady, Polańczyk

od 678 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 237 635

Kraj

POLSKA

Opis długiPensjonat DOMIWERA położony ok. 300 m od  Jeziora Solińskiego, znajduje się w centrum uzdrowiskowej części Polańczyka.

Zakwaterowanie

komfortowe pokoje 2, 3 - osobowe z możliwością 1 dostawki i 4 - osobowe studio z dwoma oddzielnymi pokojami  z możliwością 1 dostawki, z łazienką, balkonem lub tarasem, z suszarką na ubrania, Smart TV, minibarkiem (dodatkowo płatnym), czajnikiem bezprzewodowym, Wi-Fi. Jeden pokój 2 osobowy – przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji Gości

Bezpłatny parking; sauny, jadalnia, mała biblioteczka, Internet Wi-Fi

W cenie

śniadania, możliwość korzystania z sauny suchej i infrared.

Informacje dodatkowe

Dzieci do lat 3 bezpłatnie - możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego - 50 zł/doba. w pensjonacie jadalnia, gdzie wydawane są śniadania w formie bufetu, na miejscu możliwość wykupienia obiadokolacji – 60,-zł/os./dzień oraz dodatkowych atrakcji np. wyprawy samochodami terenowymi, wyprawy traperskie, czarter jachtów, spływ doliną Sanu, wypożyczenie rowerów.


POLAŃCZYK miejscowość wypoczynkowa o statusie uzdrowiska położona nad Zalewem Solińskim. Pobyt w tych okolicach ze względu na swoisty mikroklimat zalecany jest dla osób cierpiących na choroby dróg oddechowych z astmą oskrzelową włącznie, wyczerpanie psychonerwowe, choroby reumatyczne, gośćcowe, bóle kręgosłupa, nerwobóle, nadciśnienie. W odległości ok. 5 km – Solina gdzie znajduje się najwyższa w Polsce zapora wodna.Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 13 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować