Hotel Bieszczadzka Ostoja Zajazd (Hoszów)

Polska, Bieszczady

Więcej o hotelu

od 375 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 398 920

Miejscowość

USTRZYKI DOLNE

WAŻNE!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA UBEZPIECZENIA OD REZYGNACJI WSKUTEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM ORAZ KONIECZNOŚCI PODDANIA SIĘ OBOWIĄZKOWEJ KWARANTANNIE LUB IZOLACJI. O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ W BIURZE

COVID INFO!

wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Opis obiektu

nowy obiekt, położony w miejscowości Hoszów przy Dużej Obwodnicy Bieszczadzkiej prowadzącej z Ustrzyk Dolnych do Leska.

Do dyspozycji Gości

SPA &Wellness (wanna SPA z hydromasażem, łaźnia parowa oraz sauna) 60 zł/1h, sala restauracyjna (do 250 osób), kawiarnia, wiata grillowa - dla gości bezpłatna, sala bankietowa (do 150 osób) i konferencyjna (dla 40 osób, wyposażona w projektor multimedialny, ekran wysuwany, flipchart, nagłośnienie, aneks kuchenny, klimatyzacja); plac zabaw, wypożyczalnia rowerów, usługi związane z jeździectwem (jazda konna z instruktorem, przejażdżki bryczką, rajdy konne, kuligi konne.

Zakwaterowanie

dysponuje 46 miejscami noclegowymi: 1 x 1 os. pokój, 11 x 2 os. pokoje, wszystkie z możliwością jednej dostawki w formie fotela rozkładanego; wszystkie z łazienkami (prysznic, suszarka, ręczniki), TV LCD; 2 apartamenty rodzinne dwupokojowe wyposażone w sofę, fotele, stół, TV, osobną toaletę; 2 pokoje typu studio 2+2 - wyposażone w łóżko małżeńskie oraz dwa łóżka jednoosobowe.

Wyżywienie

1 lub 2 posiłki dziennie.

W cenie każdego pobytu

parking oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

W cenie pobytu SWIETA

2 posilki dziennie w tym postny posilek, tradycyjnakolacja wigilijna, uroczysta kolacja swiateczna ze wspólna biesiada, wyprawe po choinke, dostep do strefy Hydro SPA i sali fitness.

Informacje dodatkowe

Możliwość wykupienia kosztów rezygnacji (KR) - 3% ceny imprezy.Dzieci do 3 lat bez świadczeń - GRATIS. Istnieje możliwość dokupienia obiadokolacji.

Opis miejscowości

USTRZYKI DOLNE - to najpopularniejsza miejscowość wypoczynkowa na Podkarpaciu położona nad rzeką Strwiąż, głównie ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego, biegowego. Ustrzyki dysponują stacją narciarską Laworta i Gromadzeń, wyciągami orczykowymi na Małym Królu oraz Olimp, dzięki którym miasto nazwane jest "Zimową Stolicą Podkarpacia". Na terenie gminy wyciągi narciarskie znajdują się także w Arłamowie i Ropience. Przez Ustrzyki i okolice przebiega również dużo szlaków turystycznych. Niedaleko znajduje się również Zalew Soliński stwarzając doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Na okolicznych wzgórzach oznakowanych jest 25 km szlaków spacerowych, 100 km tras rowerowych. Pobliskie stadniny koni umożliwiają uprawianie turystyki konnej. Dodatkowym walorem tego regionu jest unikatowa historia tych ziem.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -3 °C temperatura w nocy -11 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -5 °C temperatura w nocy -18 °C

 • Wt -3 °C temperatura w nocy -16 °C

 • Śr -2 °C temperatura w nocy -10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień